Muskarac koji ne zna otkopcati brus..

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.047
Zamislite ovako..On 30+..krene akcija.Sve kao po loju kad odjednom zapne kod brusa..petlja i petlja i na kraju kaze..daj,otkopcaj ga sama.:-?
Da li mislite da postoji veza izmedju sposobnosti otkopcavanja brusa sa brojem zena u zivotu muskarca.Jeli to vestina koja se stice radom ili je prirodni talenat..:-) Ajde malo da izgatamo sta to moze da znaci ili da ne znaci..:p
 
Meni super stoji crni brus sa farmerkama a i sa tangama. Nema veze ako ne ume da ga otkopca, jos bolje, uopste nisam luda za tim da skidam brus.

c011.gif


Topmodelsice , I love you...
Da te nema moj bi život bio prazan i dosadan...:roll:
 
Da li mislite da postoji veza izmedju sposobnosti otkopcavanja brusa sa brojem zena u zivotu muskarca.Jeli to vestina koja se stice radom ili je prirodni talenat..:-) Ajde malo da izgatamo sta to moze da znaci ili da ne znaci..:p

Mislim da to nista ne znaci... cak su mi i sumnjivi tipovi koji sve izvode profi... ono, tripujem da su vezbali kod kuce sa sestrinim ili kevinim brusom :lol: Naravno da trapavost moze i da iznervira... ali broj nista ne znaci - bar kada je u pitanju vestina skidanja brusa...
 
A odgovor ...lično mislim da tu nema nikakve matematike , nikakvu proporciju ne možeš izvesti izmedju bruseva i muških ruku.
Oni su jednostavno glupi za te stvari...

Čekaj da počne da ti rasopčava bodi, sa istim patentom kao što ima brus, presesće ti sex u najavi...
I suze će ti poći...što od tuge , što od štipanja na delu kome štipanje ne prija.
 
A odgovor ...lično mislim da tu nema nikakve matematike , nikakvu proporciju ne možeš izvesti izmedju bruseva i muških ruku.
Oni su jednostavno glupi za te stvari...

Čekaj da počne da ti rasopčava bodi, sa istim patentom kao što ima brus, presesće ti sex u najavi...
I suze će ti poći...što od tuge , što od štipanja na delu kome štipanje ne prija.

Desava se...:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ma ne bre kučka ..nema nikakve ...
Uzećemo kao olakšavajuću okolnost nekoliko stvari:
1. svaki brus novi patent
2. otvaranje napred, nazad , gore , bez otvaranja ...
3. uzbudjenje
4. zanos
5. stepen napaljenosti
6. ajd i tremu da im uzmemo u obzir
7. zelju da se pokazu
8. ma mogu ja da nabrajam do sutra , al to im nece pomoći da odkopčaju brus sa dve velike ruke , nedovoljno genetski modifikovane za fine radnje ...
 
Moj najbolji drug iz osnovne je na casu vezbao kako se otkopcava brus-moj(preko majice) i na kraju je tako dobro uvezbao da je znao da ga otkopca jednom rukom preko kaputa...a tada jos u zivotu one stvari nije video...

Hehe i ja sam vezbao na drugaricama u skoli,i extra sam se uvezbao,ali kad je trebalo,zakazao sam. Nece pa nece. Dodushe vezbao sam s druge strane:)
 

Back
Top