razocarani radikal

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Da li je neki od simpatizera razocaran "svojima"?
Mene su razocarali radikali, kao i svi ostali, kada su klasali protiv osnivanja anetnog odbora za utvrdjivanje monopola kompanije delta na nasem trzistu. Gazda je kupio SVE stranke? Ok. Jedino su cedini glasali za taj predlog, jer se ne mirisu sa gazdom, ili sta vec.

E, da, jos su me i razocarali kada je tomu podrzao pelevic. ok, nisu mogli nista protiv toga, ne odlucuju oni tudjim postupcima, ali video sam snimke nekog mitinga ili cega li vec, kada pelevic stoji pored tome.
E crna li je nasa sudbina kad su SVE stranke u bliskom kontaktu sa kriminalcima.
 
Da li je neki od simpatizera razocaran "svojima"?
Mene su razocarali radikali, kao i svi ostali, kada su klasali protiv osnivanja anetnog odbora za utvrdjivanje monopola kompanije delta na nasem trzistu. Gazda je kupio SVE stranke? Ok. Jedino su cedini glasali za taj predlog, jer se ne mirisu sa gazdom, ili sta vec.

E, da, jos su me i razocarali kada je tomu podrzao pelevic. ok, nisu mogli nista protiv toga, ne odlucuju oni tudjim postupcima, ali video sam snimke nekog mitinga ili cega li vec, kada pelevic stoji pored tome.
E crna li je nasa sudbina kad su SVE stranke u bliskom kontaktu sa kriminalcima.
Ako су те само због овога разочарали онда могу да се кладим да ћеш и на следећим изборима гласати за њих.
 
Zasto takve teske reci o gos'n Miskovicu?

Uzgred, sad se setih da sam oko nove godine video reklame gde nam praznike cestita... ne znam sad, lupicu, trideset hiljada zaposlenih Delta Holdinga.

Interesantan sklop cestitke. Sa jedne strane pohvalno - eto kako covek zaposljava silne ljude! - a sa druge pomalo i pretece... 'ocete da tih tri'es hiljada ostane bez posla?
 
Зар се нису патриоте (за време приватизације) буниле зашто се предузећа продају странцима, уместо домаћим ''бизМисменима''?
Ето сада имамо тог Мишковића, какав је такав је - наш је.
 
Da li je neki od simpatizera razocaran "svojima"?
Mene su razocarali radikali, kao i svi ostali, kada su klasali protiv osnivanja anetnog odbora za utvrdjivanje monopola kompanije delta na nasem trzistu. Gazda je kupio SVE stranke? Ok. Jedino su cedini glasali za taj predlog, jer se ne mirisu sa gazdom, ili sta vec.

E, da, jos su me i razocarali kada je tomu podrzao pelevic. ok, nisu mogli nista protiv toga, ne odlucuju oni tudjim postupcima, ali video sam snimke nekog mitinga ili cega li vec, kada pelevic stoji pored tome.
E crna li je nasa sudbina kad su SVE stranke u bliskom kontaktu sa kriminalcima.

Што сам дуже десничар, све више разумем комунисте...
 
Ako су те само због овога разочарали онда могу да се кладим да ћеш и на следећим изборима гласати за њих.

ko kaze da sam glasao za nikolica?
a ostalih stvari ne mogu da se setim. znam dosta prljavih stvari o svim strankama. radikali su mi do sad bili najmanje losi.
 

Back
Top