Svetska moda..

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.303
Da li su naše devojke i momci već počeli sa plastičnim operacijama
a u smislu ulepšavanja?
Da li je to našim devojkama i momcima uopšte potrebno?
Važe li naše devojke još uvek za najlepše devojke u svetu?
Jeste li se ulepšavali možda?
 
Jao i ja obozavam seriju Rezi me!

btw,naravno da toga ima i ovde ali fala bogu ne u tolikoj meri zastupljeno ko na zapadu...Jos smo mi siromasni za takve stvari,ali mi je i drago zbog toga,da imamo vise kesha ove nase guske bi bile i gore neg one tamo po tom pitanju:|
 
Da li su naše devojke i momci već počeli sa plastičnim operacijama
a u smislu ulepšavanja?
Da li je to našim devojkama i momcima uopšte potrebno?
Važe li naše devojke još uvek za najlepše devojke u svetu?
Jeste li se ulepšavali možda?

cesce vidjam u smislu "uruznjavanja",ali to je pitanje mere i nije problem samo kod nas...
 
Da li su naše devojke i momci već počeli sa plastičnim operacijama
a u smislu ulepšavanja?
Da li je to našim devojkama i momcima uopšte potrebno?
Važe li naše devojke još uvek za najlepše devojke u svetu?
Jeste li se ulepšavali možda?

da,jesu..nema tu nista cudno u plastici..a dal su najlepse..hm....tesko da su najlepse ali tu su negde...
 
Da li su naše devojke i momci već počeli sa plastičnim operacijama
a u smislu ulepšavanja?
Da li je to našim devojkama i momcima uopšte potrebno?
Važe li naše devojke još uvek za najlepše devojke u svetu?
Jeste li se ulepšavali možda?

Jesam. Skinula sam jednu ruznu bradavicu sa usne, i dobro je proslo. Svasta bih jos radila, npr., sad mi iskocila vena na desnoj nozi, pa bih to da sredim...I za deset godina prvo peglanje, ako nesto izda od organa pre svega mislim na kozzu, a da ja ne stignem da se psihicki pripremim, rado bih to sredila plasticnom hirurgijom. Al naravno, da imam 5000e, koliko, verujem kosta neka radikalnija operacija, ipak bih prosirila stan, zamenila kola...
 
kad je neko prirodno skladan i lep, moze sebe mozda malo da unakazi, a kad je neko prirodno mas'an, glavat i neskladan, dzabe sve pare ovog sveta..glava ne moze da se smanji, mast moze liposukcijom, ali dzabe kad je neko prirodno mastan, to se vrne, a dok se ne vrne, koza ostaje da visi i cheka dopunu..
 
Ne bih rekao da je ulepshavanje ,trgovina kompleksima..

Ja mislim da apsolutno jeste...Da nema kompleksa ne bi bilo ni plasticne hirurgije.Ne mislim na ono,smanjujem nos zbog devijacije,ushi jer sam preterano,giga,mega klempava,ili neka ostecenja...To su normalne stvari,vec mislim na to sto si i ti mislio pri postavljanju teme ( nadam se jel ), na " popravljanje" sasvim normalnih,zdravih delova tela zarad boljeg i lepseg po nekim trenutno prihvatljivim kriterijumima.Ako smo zadovoljni chime nas je priroda obdarila,dakle nemamo komplekse, sto bismo se operisali onda?
 
Ja mislim da apsolutno jeste...Da nema kompleksa ne bi bilo ni plasticne hirurgije.Ne mislim na ono,smanjujem nos zbog devijacije,ushi jer sam preterano,giga,mega klempava,ili neka ostecenja...To su normalne stvari,vec mislim na to sto si i ti mislio pri postavljanju teme ( nadam se jel ), na " popravljanje" sasvim normalnih,zdravih delova tela zarad boljeg i lepseg po nekim trenutno prihvatljivim kriterijumima.Ako smo zadovoljni chime nas je priroda obdarila,dakle nemamo komplekse, sto bismo se operisali onda?
Iz naše tačke gledišta kad je manjak novca,može biti.sa njihove je to biznis..
Nema priliva novca ako niste lepi...
 

Back
Top