KOntrola Foruma "Novi sistem Regitrovanja"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
JA sam za to da se u forumu sve osobe koje zele da daju bilo kakve "TEME" budu kontrolisane tj. ime,prezime itd. jer izvinjavam se gospodo ali ima svakvih huskaca,provokatora itd. koji ovde na ovom forumu ni manje ni vise nego izokrecu,izlazu lazno,podhuskaci narodnog mnjenja itd. i to sve samo sa jednom idejom-ciljem da se "ZATRUJE" srbska informaciona svest.
G-do danas ko poseduje informacije tj. DEZinformacije moze puno da ucini,nemojte vi iz "Krstarice" da vam ja to objasnjavam.


Zahtevam u ime svih SRBA i u ime slobode iznosenja "INFORMACIJA" da nesto ucinite tim povodom.

Ja se prvi prijavljujem da prosledim moje licne podatke jer mislim da je dosta tih lazi i gluposti koje se pripisuju i iznose od nekih anonimnih...
RAZMISLITE g-do FORUMA o predlogu!
Nadam se da ste dorasli izazovu
 
@ kalama

Koliko ti imas godina?

+++

A ideja nije losa . Ko ima vise od 4 kaznena poencica da mu se oduzme pravo na otvaranje novih tema (ja imam 4 kaznena poencica8-)). A onaj ko bude otvarao nove teme nek' bude zaduzen za red (misli, nek' on prijavljuje problematicne poruke a moderatori nek kaznjavaju)
 
JA sam za to da se u forumu sve osobe koje zele da daju bilo kakve "TEME" budu kontrolisane tj. ime,prezime itd. jer izvinjavam se gospodo ali ima svakvih huskaca,provokatora itd. koji ovde na ovom forumu ni manje ni vise nego izokrecu,izlazu lazno,podhuskaci narodnog mnjenja itd. i

Ima jedan 'sitan' problem:
Ko će da određuje šta je provokacija, laž, propaganda itd!?:D
 
Imam 36 god. i mislim da treba svima biti jasno jedno,nemam stvarno volje kad otvorim stranicu-forum i kad vidim teme i neka imena i kad pocnes da citas WAU najezim se od iznesenih reci,tema,opisa...
Ja mislim,svako kad se registruje,navede svoje podatke koji se naravno memorisu u "Krstarici" i naravno provere! Svako ima svoje "IME",ali radi se o tome da se prestane davati bilo kakva DEZinformacija u vezi bilo cega.
Zamislite npr. ja sad otvorim temu "madjari napali Srbe u Vrbasu i Ubili dvojicu momaka" kad to neko procita u njemu se javlja automatski psihicki pritisak obrade te informacije "Psihicki momenat",nije bitno dali je to tacno ili ne vec da ste vi to procitali i u vama stvara jednu vrstu opredeljenosti tim povodom-mrznju-.Ako ste srbin,recicete uh mamu im j*,a ako ste madjar recete sta je to bilo zbog cega ili mozda cak odobravanje. E upravo radi takvih stvari to treba uvesti.

IZVINJAVAM SE SVIM SRBIMA I MADJARIMA RADI OVIH POREDJENJA OVO JE "DEZINFORMACIJA"
Ovo je samo jedan primer a sad zamislite koliko se gluposti pise na sve RACUNE nacija i narodnosti!
Nadam se da me razumete! Ako NE neznam kako da vam pomognem,ucite tj. OBRAZUJTE se vise
 
Imam 36 god. i mislim da treba svima biti jasno jedno,nemam stvarno volje kad otvorim stranicu-forum i kad vidim teme i neka imena i kad pocnes da citas WAU najezim se od iznesenih reci,tema,opisa...
Ja mislim,svako kad se registruje,navede svoje podatke koji se naravno memorisu u "Krstarici" i naravno provere! Svako ima svoje "IME",ali radi se o tome da se prestane davati bilo kakva DEZinformacija u vezi bilo cega.
Zamislite npr. ja sad otvorim temu "madjari napali Srbe u Vrbasu i Ubili dvojicu momaka" kad to neko procita u njemu se javlja automatski psihicki pritisak obrade te informacije "Psihicki momenat",nije bitno dali je to tacno ili ne vec da ste vi to procitali i u vama stvara jednu vrstu opredeljenosti tim povodom-mrznju-.Ako ste srbin,recicete uh mamu im j*,a ako ste madjar recete sta je to bilo zbog cega ili mozda cak odobravanje. E upravo radi takvih stvari to treba uvesti.

IZVINJAVAM SE SVIM SRBIMA I MADJARIMA RADI OVIH POREDJENJA OVO JE "DEZINFORMACIJA"
Ovo je samo jedan primer a sad zamislite koliko se gluposti pise na sve RACUNE nacija i narodnosti!
Nadam se da me razumete! Ako NE neznam kako da vam pomognem,ucite tj. OBRAZUJTE se vise


Pa i jesu...ne secam se da li je to bilo u Vrbasu ali su onom nesrecnom momku gurali razbijenu flasu u anus i svasta nesto, a dobili minimalne kazne...strasno...:confused::evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top