CESID

malena000

Obećava
Poruka
99
Ako ima posmatraca cesida na ovom forumu,molim vas da mi kazete koliko ste bili placeni za predsednicke izbore,tj,da li ste isplaceni kako ste se dogovorili ili je u pitanju izvrtanje dogovora,kao u mom slucaju.
Jer prvo mi je recena jedna cena,i podrazumevalo da posmatram biracko mesto pola dana,a pri isplati,je kao ta cena bila po birackom mestu za ceo dan,tako da mi je isplaceno pola od dogovorene cene.
Cisto me zanima da bih znala kakva je to demokratija koja se nudi,i za koju sam inace i ja glasala,i dal je to sve jedna velika prevara.
 
Ako ima posmatraca cesida na ovom forumu,molim vas da mi kazete koliko ste bili placeni za predsednicke izbore,tj,da li ste isplaceni kako ste se dogovorili ili je u pitanju izvrtanje dogovora,kao u mom slucaju.
Jer prvo mi je recena jedna cena,i podrazumevalo da posmatram biracko mesto pola dana,a pri isplati,je kao ta cena bila po birackom mestu za ceo dan,tako da mi je isplaceno pola od dogovorene cene.
Cisto me zanima da bih znala kakva je to demokratija koja se nudi,i za koju sam inace i ja glasala,i dal je to sve jedna velika prevara.

ne znam za cesid, ja sam plaćen 50eura čim sam pokazao snimak listića
icon10.gif

inače,malo me budi datum tvog učlanjenja.
jel poznaješ Skijašicu?:-D

i onako usput, pogledah malo ovo tvoje poruke, prva je najinteresantnija, o vodi sa 9 izvora koja rešava probleme:lol:
 
Pola. 6.5 sati blejanja. Da sam makar bio na Voždovcu s onom LDP-ovkom :lol:

Ja se izvinjavam sto te opet pitam,dal si dobio 2000 za pola dana za prvi i drugi krug ili 4000 za oba kruga?
jer meni je isplaceno za oba kruga 2000 dinara a radila sam po pola dana oba puta.

bitno mi je dami kazes da bih znala ko me je pokrao.hvala!

i dali si dobio 200 dinara za dopunu prvi i drugi put,za javljanje?
 
DellBoy-011 ako ti radis za neku javnu sluzbu,kao posmatrac i analiticar foruma,i glasa naroda,onda se malo pobrini i da se zalozis za prava ostecenih .identifikuj se ti za koju sluzbu radis.ako zastupas manje placene posmatrace ti se javi ako ne,onda ne .....:-)))))
 

Back
Top