HOĆE LI SE ODRŽATI EVROVIZIJA U BEOGRADU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Baš me zanima šta mislite? Da se setimo 2006. kada je No name trebalo da predstavlja umiruću SCG, pa Kocko (Aleksandar Tijanić) odlučio da se ne održi jer su kao Crnogorci namestili da pobedi. Samo što to Evropu nije nimalo pogodilo. Ali ovaj put ako neko u Beogradu odluči da se Evrovizija ne održi zbog gubitka Kosova - to će pogoditzi celu Evropu i ostale vanevropske zemlje učesnice. Kakvi smo ljudi - ništa me ne bi čudilo.
 
Baš me zanima šta mislite? Da se setimo 2006. kada je No name trebalo da predstavlja umiruću SCG, pa Kocko (Aleksandar Tijanić) odlučio da se ne održi jer su kao Crnogorci namestili da pobedi. Samo što to Evropu nije nimalo pogodilo. Ali ovaj put ako neko u Beogradu odluči da se Evrovizija ne održi zbog gubitka Kosova - to će pogoditzi celu Evropu i ostale vanevropske zemlje učesnice. Kakvi smo ljudi - ništa me ne bi čudilo.

2006. crnogorski deo žirija jeste namestio izbor pobednika. To samo slepcu nije jasno.
Ne znam jesam li te dobro shvatio. Ti predlažeš da idemo Evropi uz ***** pa da u znak protesta otkažemo održavanje Evrovizije? Ništa gluplje ne bismo mogli da uradimo.
One koji odlučuju o komadanju Srbije baš zabole za Evroviziju, ali sigurno je da bismo u tom takmičenju kao država bili diskvalifikovani za vjeke vjekova.
 
Baš me zanima šta mislite? Da se setimo 2006. kada je No name trebalo da predstavlja umiruću SCG, pa Kocko (Aleksandar Tijanić) odlučio da se ne održi jer su kao Crnogorci namestili da pobedi. Samo što to Evropu nije nimalo pogodilo. Ali ovaj put ako neko u Beogradu odluči da se Evrovizija ne održi zbog gubitka Kosova - to će pogoditzi celu Evropu i ostale vanevropske zemlje učesnice. Kakvi smo ljudi - ništa me ne bi čudilo.

Ta muzika je veliko njesra i ja bih voleo sve to sto dalje od Srbije. Mojih 5 centi.
 
Baš me zanima šta mislite? Da se setimo 2006. kada je No name trebalo da predstavlja umiruću SCG, pa Kocko (Aleksandar Tijanić) odlučio da se ne održi jer su kao Crnogorci namestili da pobedi. Samo što to Evropu nije nimalo pogodilo. Ali ovaj put ako neko u Beogradu odluči da se Evrovizija ne održi zbog gubitka Kosova - to će pogoditzi celu Evropu i ostale vanevropske zemlje učesnice. Kakvi smo ljudi - ništa me ne bi čudilo.

Steta ako se ne odrzi, jer pevacica sa Kosova koja predstavlja Albaniju, sigurno bi dobila barem drugo mesto.
 
Steta ako se ne odrzi, jer pevacica sa Kosova koja predstavlja Albaniju, sigurno bi dobila barem drugo mesto.

мислиш друго место у капели? (стварно не знам где муслимани одлажу мртве пре сахране, а и ви шиптарчићи тврдите да сте били хришћани тако да ће вам и наш начин укопа одговарати)
 
мислиш друго место у капели? (стварно не знам где муслимани одлажу мртве пре сахране, а и ви шиптарчићи тврдите да сте били хришћани тако да ће вам и наш начин укопа одговарати)

Definitivno, tebi treba jedna duga psihijatriska terapija. Lepse bi izgledao u ludackoj kosulji.
 
Bas me briga dal hoce ili nece vazno je da smo pobedili .Sto vise da se desi nece nikad ,jer su brze bolje promenili nacin glasanja .Da se ne naljute ove nesposobne zemlje sto i sa protekcijom nemogu da urade nistea.

Jel? A kako će sad da se glasa? Hoće li opet po onom starom sa muzičkim žirijima iz svakog pojedinačnog studija, kao 80-tih. Ako bude tako, u pravu si, nikad više nećemo pobediti.
Sad se nasmejah. Setio sam se kad je Vajta predstavljao Jugoslaviju 80 i neke. Gledamo mi glasanje, a moj ćale im mamu kapitalističku. Ja ga pitam:" Dobro tata što se ljutiš? Pa, nije naša pesma najbolja."
A on mi odgovara: "Jeste sine, najbolja je, samo mali si ti da to razumeš. Mrze nas što smo komunisti, pa nam ne daju da pobedimo."
Ubuduće će neki drugi tata svome sinu da govori: "Mrze nas što smo pravoslavni, pa nam ne daju da pobedimo."
 
lock_fal_M1A2_ball.jpg
 
мислиш друго место у капели? (стварно не знам где муслимани одлажу мртве пре сахране, а и ви шиптарчићи тврдите да сте били хришћани тако да ће вам и наш начин укопа одговарати)
Napisao si nickname VOZDOVAC, a ja se isecem ako si ti ikada video Vozdovac ili neki drugi deo Beograda. Po tvojim komentarima lepo se vidi da si Srbin sa Kosova. Boze kako se vi razlikujete od Srba iz Srbije, kako po ponasanju tako i po izgledu, pisanju itd. Imam ja puno drugara Beogradjana, kazu meni da ni srpski ne pricate kako treba, da koristite dva padeza itd. Znam kako i vas zovu :D :D
 
zabole me za evoviziju

Napisao si nickname VOZDOVAC, a ja se isecem ako si ti ikada video Vozdovac ili neki drugi deo Beograda. Po tvojim komentarima lepo se vidi da si Srbin sa Kosova. Boze kako se vi razlikujete od Srba iz Srbije, kako po ponasanju tako i po izgledu, pisanju itd. Imam ja puno drugara Beogradjana, kazu meni da ni srpski ne pricate kako treba, da koristite dva padeza itd. Znam kako i vas zovu:D :D

Da, da, baš tako... I to iz neke Kosovske čuke, đe i koza pod ručnom pase... Inače reci im da ih Begeišani od milošte zovu šiptari... Mala je razlika izmedju njih.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top