Pohvala ...za sve koji je zasluzuju !

Poruka
20.421
Oko mene svi samo kude , ja takodje ...sve je manje pravih pohvala i one nekako ispare u poplavi pokuda.

Otvaram ovu temu iz samo jednog razloga ...da na trenutak zastanemo i pohvalimo nekoga...moze da bude dete, muž :-?:roll:, drugarica , brat , mama , komšija , mesar , apotekar , vozač busa ....bilo ko ...

Vazno je da mislite da je uradio nešto što je za svaku pohvalu ( čak i kada nije ništa krupno ) i da to napišete ...onako redom koga pohvaljujete i zašto ...

A možda će drugima Vasa pohvala koristiti da saznamo gde ima neko dobar , kulturan , profesionalan...

Da se ovo ne pretvori u reklamiranje , molim Vas izostavite konkretne detalje, dajte samo pohvale i razloge za to...

Pa da vidimo umemo li da hvalimo, koliko često, koga i zašto...
 
Da nas mod ne bi stavio pod ključ , ajd još jednom da kazem ...

Dakle ideja mi je bila da nekog pohvalimo za nesto a ne da se zahvalimo za nesto...

Pile je gore izvukla temu na kojoj moze da se zahvali nekome , a ja sam otvorila ovu sa ciljem da pohvalimo nekog...

I ma koliko mi prijalo MOLIM VAS nemojte mene da hvalite i pohvaljujete , ispasce da sam narcisiodno otvorila ovu temu sebi u cast...

( Harmony ...nema na čemu ..u svako doba ...:wink: :lol: )

Ja imam pohvalu za mog mesara...danas je izvukao neke divne snicle ispd žita samo za mene :-D i očistio ih od kostiju , jer ja ne umem :oops:...da je hteo da spremi za mene ...de bi mu bio kraj !!! :lol:
 
Pacijenti uglavnom nemaju razumevanja za probleme zdravstvenih radnika i uglavnom teze ka tome da svadjom rese problem.
Ovom prilikom zelim da pohvalim pacijentkinju kojoj se desilo da dodje sa bebom na vezbe u zakazan ali greskom dupliran termin.Druga pacijentkinja je dosla na vezbe takodje sa bebom i starijom devojcicom koju nije imao ko da cuva.
Bez ikakve drame (na koju sam tako navikla)prva pacijentkinja je izjavila da ce da proseta pola sta da bi zena sa dvoje dece prva zavrsila i tako i bi.
Ako ikada procita ovaj post bez obzira na usmenu zahvalnost zelim da zna samo jedno, OLGA,cast mi je sto sam izabrana da vezbam dete takvoj zeni!!!!
Mirka hvala ti za temu ovo mi je mnogo znacilo.

Ps .Olgina beba ima dva meseca.
 
Pohvaljujem vaspitacicu,nasu Micu koja je sama povela 16 klinaca na Zlatibor.Organizovala im je ne zaboravno zimovanje u prolecnim uslovima:roll:vodila dnevnik za svakog ponaosob svakoga dana,ponela sokovnik i cedila im pomorandze i limune dok oni spavaju popodne ,davala po kasicicu meda svako jutro,organizovala dva rodjendana sa sve tortom i svecicama,sve to snimila kamerom i fotografisala i svakom roditelju dala CD sa filmom i slikama....
Klinci je obozavaju a nama roditeljima je idol!
 
Св енешто ових дана размишљам да бих радо одговорила на тему....а нешто нема тренутно ничег што би било за неку посебну похвалу...

Али ево рецимо...возим данас бицикл бициклистичком стазом, а два висока, набилдана момка иду пешке испред мене по стази, иако им је тротоар пола метра поред.... Ја успорим, па зазвоним...а они се окретоше... Кад сам видела те кримоске фаце помислила сам:''Ћурко што их ниси заобишла тротоаром, баш ће ови да ти се склоне!''
А оно: момци се померише у страну уз речи:''Јао, ИЗВИНИТЕ, МОЛИМ ВАС, ми се нешто запричали...''
Баш сам била пријатно изенанђена. Ето. Драго ми је да ипак има таквих.
 
:lol::lol::lol:Ja imam pohvalu za sve vas koji umete da hvalite , retkost je to u danasnje vreme ...

Pogotovo pohvala svima koji hvale muzeve ili žene ja se onako od srca (da ne bude zabune ) nasmejem kad god neko od vas pohvali supruznika ...

U to ime da pohvalim i ja mog puža što je došao danas sa posla ranije ( čitaj u 3 umesto u 8 :roll:) i strpljivo sačekao ručak iako je bio glaaaaaaaadann ...
 
Pohvaljujem ovom prilikom sve svoje mlade pacijente za ispoljenu hrabrost, motivaciju i odlucnost da promene svoj zivot. Da, i zato sto su vaspitani pa se uvek jave kada ne mogu da dodju u zakazanom terminu!

Takodje, javno pohvaljujem jednog Veljka (6 godina starog) sto se samodisciplinovano pridrzava apstinencije od prostih secera (cokolade, bombone i slicno) u procesu lecenja od ADHD-a! :)
 
Sve pohvale za moju sestru jer je uvek spremna da istrpi sve moje hirove i najveće pohvale za nju jer je uvek tu za mene :-)
Sve pohvale za moju mamu koja je pravi heroj iz milion razloga :-)
Sve pohvale mom najdivnijem sestriću jer je njegovim rođenjem moj život dobio novi i lepši smisao :-)
 

Back
Top