Kako je to biti u vezi sa jednim narcisom?

Moja najbolja prijateljica je zaljubljena u jednog narcisa. Bojim se da je on ne povredi, pa me zanima kako je to biti u vezi sa takvim covekom? Da li je on sa njom nje radi ili zato sto je ona obrazovana, delimicno zgodna, sposobna i pametna? Sta vi mislite o tome?

a mozda si ti ljubomorna....i zasto ti mislis da on nije dobar za nju..jel ti kao mislis mesto nje i zivis njen zivot???
 
joj, kraljevi... rikan vam uopste nije dobro... sinoc je bio cetvrtak, pa smo isli do kafanice... da se razgalimo malo... sad, nije mi zao, mislim... al'... nije mi tu vise Milena... nego neka druga pevacica... i, pravi se kao da je princeza na zrnu graska... i nisam joj dao pare... gledam je i mislim nesto... 'ajde bre, nash odavde... nane ziz... eh... svakog dana putuje... kaze da dobro je... moja Milena... ruke j... sve mi neka tuga sad...
 
Moja najbolja prijateljica je zaljubljena u jednog narcisa. Bojim se da je on ne povredi, pa me zanima kako je to biti u vezi sa takvim covekom? Da li je on sa njom nje radi ili zato sto je ona obrazovana, delimicno zgodna, sposobna i pametna? Sta vi mislite o tome?

Ma daj...
ko se jos zabavlja sa takvim osobama?:shock:
bas je lepo sto ima tako briznu drugaricu
 
Moja najbolja prijateljica je zaljubljena u jednog narcisa. Bojim se da je on ne povredi, pa me zanima kako je to biti u vezi sa takvim covekom? Da li je on sa njom nje radi ili zato sto je ona obrazovana, delimicno zgodna, sposobna i pametna? Sta vi mislite o tome?

Najjednostavnije i najbolje za oboje je da joj se pridruzhi$ i da budete u trojci. Tako ce$ podeliti sve njene brige, neuspehe i ostavljanja. Mozda je taj narcista extra yebach pa se i ovajdi$
 
Moja najbolja prijateljica je zaljubljena u jednog narcisa. Bojim se da je on ne povredi, pa me zanima kako je to biti u vezi sa takvim covekom? Da li je on sa njom nje radi ili zato sto je ona obrazovana, delimicno zgodna, sposobna i pametna? Sta vi mislite o tome?

Симонидице, можда би те боље разумели на Тинејџерима.

Много ствари си ти ту помешала, а ни теби није баш најјасније шта си хтела, а?
А ми ћемо да верујемо да ''та другарица'' ниси ти, ајд, важи! :wink:

Добро, неко је ''нарцис'', значи самољубив... Шта је сад ту проблем. У ШТА се ОНА заљубила код њега? У леп осмех? Широка рамена??? Види ли она ЊЕГА, жели ли она да буде са њим ЊЕГА РАДИ, или зато што је популаран, ноншалантан, шармантан или шта већ? Ако се он њој свиђа свеукупно, значи свиђа јој се и што је нарцис, зар не?

Шта се онда ти ту бринеш?

Да је не повреди? Повредити је може СВАКИ, то треба одмах да рашчистите обе и да научите....требаће вам у животу. Значи, гаранције нема, био он нарцис или не.

Да ли жели њу ''ради ње'' саме? А ако си из ''ње саме''искључила њену образованост, делимичну згодноћу, способност, памет...шта онда остаје? Шта је то ''ОНА САМА'' без свих тих особина? Ја то заиста не разумем.

Разумем да је суштина у томе да си се уплашила да ће она бити повређена јер је већ једном била повређена у животу. Реци јој да почне да се навикава на то.
Добродошла у свет!!! :D
 

Back
Top