Crna Gora primljena u EU!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
хе хехе добра фора, каква унија и ЦГ када им премијер, президенте или шта већ на свим интерполовим потерницама...А пре ће постати Руска база на јадрану..па ето нама поново мора...
 
Bože koliko samo mrzite crnogorce... I šta onda očekujete da mi vas volimo jel'!!!:evil:
Ove godine ćemo POSTAT zemlja kandidat za ulazak u EU.

Ako si Vec na Srpskom forumu barem se potrudi da pises Srpski ne kaze se POSTAT vec se kaze POSTATI...!!!

e sad sto se mrznje tice mislim da nisi bas u pravu, ja recimo nevolim Bosance i to javno mogu da kazem pogotovo Bosanske muslimane a i ostali su slicni...

sto se vas Crnogoraca tice samo sam rekao da vam je zemlja prava banana republika i da je bruka ako bi vas pustili u EU , nista licno nisam mislio , cak imam solidno misljenje o vama kao narodu , majka mi radi kod jednog crnogorca u firmi dobro je placena i dobro se ophode prema njoj ...

dakle samo sam stavio znak pitanja na vasu drzavu ukoliko se tako uopste moze nazvati...:lol::lol::lol:
 
Ako si Vec na Srpskom forumu barem se potrudi da pises Srpski ne kaze se POSTAT vec se kaze POSTATI...!!!

e sad sto se mrznje tice mislim da nisi bas u pravu, ja recimo nevolim Bosance i to javno mogu da kazem pogotovo Bosanske muslimane a i ostali su slicni...

sto se vas Crnogoraca tice samo sam rekao da vam je zemlja prava banana republika i da je bruka ako bi vas pustili u EU , nista licno nisam mislio , cak imam solidno misljenje o vama kao narodu , majka mi radi kod jednog crnogorca u firmi dobro je placena i dobro se ophode prema njoj ...

dakle samo sam stavio znak pitanja na vasu drzavu ukoliko se tako uopste moze nazvati...:lol::lol::lol:


Pazi, meni je akcenat vazda na zadnjem slogu riječi i ne zamjeraj mi što u pojedinim riječima nema tog misterioznog "I" koje te bode u oči.
E aj časti ti reci mi u čemu je to Srbija superiornija od nas? Pa vidiš li da vam je zemlja u totalnom rasulu, yebe lud zbunjenog. Za razliku od naše države đe sve funkcioniše dosta solidno, da ne kažem odlično. Malo se busaju ovi naši posrbljeni izdajnici ali ništa učinjet ne mogu, navikli ljudi na poraze.
Imaš pravo na svoje mišljeje, ne velim da nemaš, imaš pravo i da mrziš druge nacije ali to više govori o tebi samom nego o onome koga mrziš.
Živo me interesuje da li ovi *****tori koji pljuju na CG po forumima dolaze na CG primorje? Ovi turisti koji dolaze iz Srbije tako su divni ljudi, ne pokazuju mržnju prema nama ni najmanje, sad ne znam da li samo glume ili su baš ono što jesu u datom momentu.
 
mene bi bilo sramota da kažem da mrzim ceo jedan narod.
šta li su ti uradili,bre?


pa ti prvenstveno muslimani su posast za hriscanski svet u Sloveniji mi ih je pun ku*ac a o Srbiji i da nepricam... pa sta su radili 90tih godina samo ih se seti...

evo dacu ti jedan spot da bi ti bilo jasno o cemu pricam a ti ga odgledaj do kraja jer je kraj bitan...


dakle ISLAM je zaraza koja se siri poput kuge gde prodje islam tu se pozdravi sa svojom kulturom i obicajima
 
pa ti prvenstveno muslimani su posast za hriscanski svet u Sloveniji mi ih je pun ku*ac a o Srbiji i da nepricam... pa sta su radili 90tih godina samo ih se seti...

evo dacu ti jedan spot da bi ti bilo jasno o cemu pricam a ti ga odgledaj do kraja jer je kraj bitan...


dakle ISLAM je zaraza koja se siri poput kuge gde prodje islam tu se pozdravi sa svojom kulturom i obicajima

Okacio si zastavu EU na avatar, pa ajde onda budi bar malo tolerantan.
 
Okacio si zastavu EU na avatar, pa ajde onda budi bar malo tolerantan.


mi vec jesmo tolerantni , pustamo ih u svoje zemlje dajemo im posao, besplatno obrazovanje ali ne vredi.... mi ih skolujemo a oni sa istom tom diplomom podrivaju nase drzavne sisteme... ima za to primera i po Srbiji i po Sloveniji... evo jedan primer ... jedan od vodja Muslimanske OVK je zavrsio cini mi se neku vojnu skolu u Srbiji i cim se odskolovao na racum drzave odmah je poceo da radi protiv nje...

pa covece mi dok smo bili jedna drzava ( SFRJ ) toliko smo pomagali te muslimane da nisi svestan... cim je tito umro odmah su poceli da prave sranja i to bas nama koji smo ih najvise pomagali
 
Ili još živiš u iluziji junače ili liječiš komplekse po forumima...

Е мој јадо несрећни, дали сте гузицу комунистима и ЕУ, ништа друго до ***** обичне нисте..по универзитету приштини сте лизали гузице мухамеданцима..и добијали батине од ваши Срба из ЦГ...коњине малоумне...

GrenadeLauncher.gif

ChainGun.gif
 
Pazi, meni je akcenat vazda na zadnjem slogu riječi i ne zamjeraj mi što u pojedinim riječima nema tog misterioznog "I" koje te bode u oči.
E aj časti ti reci mi u čemu je to Srbija superiornija od nas? Pa vidiš li da vam je zemlja u totalnom rasulu, yebe lud zbunjenog. Za razliku od naše države đe sve funkcioniše dosta solidno, da ne kažem odlično. Malo se busaju ovi naši posrbljeni izdajnici ali ništa učinjet ne mogu, navikli ljudi na poraze.
Imaš pravo na svoje mišljeje, ne velim da nemaš, imaš pravo i da mrziš druge nacije ali to više govori o tebi samom nego o onome koga mrziš.
Živo me interesuje da li ovi *****tori koji pljuju na CG po forumima dolaze na CG primorje? Ovi turisti koji dolaze iz Srbije tako su divni ljudi, ne pokazuju mržnju prema nama ni najmanje, sad ne znam da li samo glume ili su baš ono što jesu u datom momentu.

moras da znas da je Srbija pretrpela jake poraze od 90tih godina i da ce joj trebati doooosta vremena da se oporavi... po cemu je superiorna??? po tome sto samo jedan veci grad u Srbiji ima vise stanovnika nego Crna gora...

sto se mrznje tice o5 ti ponavljam ja vas ne mrzim... vasa drzava mi se nesvidja i puna je mafije sto se preliva i u Srbiju...
 
sto se vas Crnogoraca tice samo sam rekao da vam je zemlja prava banana republika i da je bruka ako bi vas pustili u EU , nista licno nisam mislio , cak imam solidno misljenje o vama kao narodu , majka mi radi kod jednog crnogorca u firmi dobro je placena i dobro se ophode prema njoj ...

dakle samo sam stavio znak pitanja na vasu drzavu ukoliko se tako uopste moze nazvati...:lol::lol::lol:

A Zmago Jelinčić bi to rekao ovako:
Cenim Crnogorce, ali su im političari Goveda!:D
 
Само за уш милогорску..

zastava.jpg


grb.jpg


ОНАМО, `НАМО

Онамо, онамо... за брда она,
говоре да је разорен двор
мојега цара; онамо веле,
био је негда јуначки збор.

Онамо, онамо... да виђу Призрен!
Та то је моје - дома ћу доћ'!
Старина Милан тамо ме зове,
ту морам једном оружан поћ'.

Онамо, онамо... са развалина
дворова царских врагу ћу рећ':
"С огњишта милог бјежи ми, куго,
зајам ти морам враћати већ'!"

Онамо, онамо... за брда она
казују да је зелени гај
под ким се дижу Дечани свети:
молитва у њих присваја рај.

Онамо, онамо... за брда она,
гдје небо плаво савија свод;
на српска поља, на поља бојна,
онамо, браћо, спремајмо ход!

Онамо, онамо... за брда она
погажен коњ'ма кликује Југ:
"У помоћ, дјецо, у помоћ, синци,
светит' ме старца - свет вам је дуг!"

Онамо, онамо... сабљи за стара
његова ребра да тупим рез
по турским ребрим'; да б'једној раји
њом истом с руку рес'јецам вез!

Онамо, онамо... за брда она
Милошев, кажу, пребива гроб!
Онамо покој добићу души,
кад Србин више не буде роб.
 
Šalome koliko je vaše biračko tijelo u CG? Ima li vas 2000...:grin::grin::grin::grin::grin:
A vi ste niko i ništa jadan nebio, nebitni ste na crnogorskoj političkoj sceni, margina, šta drugo reći. Šlepate se uz SNP inače bruka...
 
moras da znas da je Srbija pretrpela jake poraze od 90tih godina i da ce joj trebati doooosta vremena da se oporavi... po cemu je superiorna??? po tome sto samo jedan veci grad u Srbiji ima vise stanovnika nego Crna gora..

sto se mrznje tice o5 ti ponavljam ja vas ne mrzim... vasa drzava mi se nesvidja i puna je mafije sto se preliva i u Srbiju...

To je naša najveća prednost...
A što se mafije tiče, pa zna se ko su najveći krimosi, zna se ko ubija premijera, predsjednika, novinara... Da ne nabrajam dalje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top