Evropska Unija ili Kosovo i Metohija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da bi postavio ovakvo pitanje trebaju ti dve slicne stvari...posto je poznato da smo kosovo odavno izgubili ja se iskreno nadam da ovo pitanje nije na mestu i da nismo odavno izgubili i nadu za ulazak u EU...

u svakom slucaju EU cak i kada bi doslo do ovakvog apsurdnog referenduma ;)
 
pa da bi postavio ovakvo pitanje trebaju ti dve slicne stvari...posto je poznato da smo kosovo odavno izgubili ja se iskreno nadam da ovo pitanje nije na mestu i da nismo odavno izgubili i nadu za ulazak u EU...

u svakom slucaju EU cak i kada bi doslo do ovakvog apsurdnog referenduma ;)

Или можда да промени питање на:

Нада за улазак у ЕУ или Косово и Метохија које смо одавно изгубили, али нам га још траже?
 
Zamolio bih clanove foruma da se sto vise odazovu na ovaj upitnik(anketu)!

Da li je po vama bitnije pristupiti EU-koja omogucava visi zivotni standard,ili
ocuvati svoj teritorijalni integritet.

Znaci sta vam je bitnije:
EU-koja moze mnogo toga da nam donese
ili
Kosovo-ocuvati svetu Srpsku zemlju
?


Питај претке што се нису потурчили због бољег живота, па ће ти онда бити јасно:!:
 
Fireman02.gif


Тема је глупа, па ко нормалан мож изабрати Мууу поред КиМ-а...
 
Ljudi ovde vole da zive u bedi , da pate , da cekaju u redu , da pucaju na komsije , da budu na BBCu , tako da ja ne zelim teritorijalni integritet za njega me zabole , ioanako ces kad tad samo proci gde oces a niko ti nece traziti nista , nista licna karta nista pasos , glasam za EU , a ove paljevine sto su za Kosovu slobodno mogu da odu dole i da vide da nema nista . Ali naravno oni nece otici , bravo internet ratnici.
Da je Kosovo Sveta Srpska Zemlja , glavni grad Srbije bi bio Pristina .
 
Ljudi ovde vole da zive u bedi , da pate , da cekaju u redu , da pucaju na komsije , da budu na BBCu , tako da ja ne zelim teritorijalni integritet za njega me zabole , ioanako ces kad tad samo proci gde oces a niko ti nece traziti nista , nista licna karta nista pasos , glasam za EU , a ove paljevine sto su za Kosovu slobodno mogu da odu dole i da vide da nema nista . Ali naravno oni nece otici , bravo internet ratnici.
Da je Kosovo Sveta Srpska Zemlja , glavni grad Srbije bi bio Pristina .

како се декларишеш као припадник које нације?
 
Glavni grad bi trebao da bude Uroševac, jer je Nerodimlje odavno srušeno.
O KiM mi više ne odlučujemo. Možemo samo da iznesemo svoj stav i da vidimo šta će se dalje dešavati. Čija će opcija proći u prepucavanju Rusije i USA. Ne pita se tu ni EU. Lepo se vidi da se ni njima baš nešto ne šalje ta misija dole, ali naredio Uncle Ben pa se mora. Opet, istovremeno strahuju, šta ako su oni opičeni Rusi stvarno odlučili da se inate Amerima po tom pitanju. "Slavine života" su u Putinovim, a ne u Bušovim rukama.
Dalje, ne pitamo se mi ni da li ćemo ili nećemo u EU. Ne pita se ni EU. Pita se opet ujka preko Atlantika. Formalno treba da se slože sve zemlje članice da bi neko bio primljen. A, šta ako ujka kaže samo jednoj od tih zemalja da ne podrže ulazak Srbije? Isto kao što su pre koji dan vrbovali slovenačkog ministra da Slovenija prva prizna Kosovo, što bi se i desilo da nije procurelo u javnost i izazvalo skandal.
Zato, vi sanjari, ne zanosite se previše. Od EU možemo samo da očekujemo dalje pritiske i ucenjivanja. Teraće nas da usvajamo iste zakone i norme koje oni imaju, ne gledajući da li su primenjivi u ovim uslovima. Čak će jednom da traže da dozvolimo istospolne brakove, pa brakove sa životinjama i ostale gluposti, ali članstvo će ostati nedodirljivo.
Nego, hajde mi da vidimo šta možemo da uradimo po pitanju razvoja zemlje sa ovih pozicija na kojima smo. Nije ceo svet u EU i nisu svi zbog toga zaostali i siromašni.
Lepo kaže naš narod: "U se i u svoje kljuse". Kakva unija kakvi bakrači. Ne nudite više ovom narodu "papirne zmajeve"!
 
Питај претке што се нису потурчили због бољег живота, па ће ти онда бити јасно:!:
Нешто нисам приметио да су становници земаља које су ушле у ЕУ морали да се потурче, али зато видим да путују и послују по европи без виза и осталих зајебанција.
Истовремено у Србији 70% омладине није крочило нигде ван Србије, а 95% није крочило ни на ту српску свету земљу Косово и Метохију.
 
Ovako, mi cemo Kosovo izgubiti. Kosovo je kao veliki kamen. Pitanje je da li cemo se vezati za taj kamen kada on bude tonuo, ali cemo nastaviti da zivimo. Veoma jednostavno i od nas zavisi. Ako smo glupi, neka tako i bude. Jedan Irak izgleda nije dovoljan.

za nekoliko godina ce ionako svi biti u EU, tako da granice uopce nece biti bitne...zato je, po meni , pametnije ici sto brze prema EU i jacati ekonomiju...
 
Zamolio bih clanove foruma da se sto vise odazovu na ovaj upitnik(anketu)!

Da li je po vama bitnije pristupiti EU-koja omogucava visi zivotni standard,ili
ocuvati svoj teritorijalni integritet.

Znaci sta vam je bitnije:
EU-koja moze mnogo toga da nam donese
ili
Kosovo-ocuvati svetu Srpsku zemlju
?

Kosovo je za sada naše i uvek će biti ALI,
kakvo rešenje naći zadržati Kosovo pod našim okriljem
i ući u evropsku uniju...
MISLIM da smo kadri i jedno i drugo..
Kosovski albanci će lrenuti sami u svoju nezavisnost to je očigledno ali
ne pre nego se dogovore USA I RUSIJA i mu ti nemožemo ništa jer
je SVETSKA politika prevazišla NAS..
Kaskamo 50 godina i vreme nas je prešišalo..
Džaba nama da se busamo u grudi i vičemo NAŠE JE,Evropa i SVET
gledaju to sasvim drugačije..
KAKO sačuvati KOSOVO?
Prosto diplomatijom i nikako drugačije.
To su evropska merila borbe za demokratska načela..
NI MENI, ni nama se to baš ne dopada mirnim putem da jurimo što je
naše..Grozno ali istinito.

Mislim da kao analizer događaja postoji način..
Kosovo skroz potpadne pod okrilje Evropske unije kao Protektorat
i dobije nepromenjeno stanje u budućih 50 godina a Srbiji se zauzvrat
otpišu 80posto dugova...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top