da li je moguce ?

slavonija

Veoma poznat
Poruka
12.220
STRANKA G17 Plus u subotu je počela akciju prikupljanja potpisa građana za zabranu rada Srpske radikalne stranke (SRS), kojoj se u samo prva dva sata odazvalo i dalo svoj potpis više od 15 tisuća građana Beograda i još 11 gradova u Srbiji.

Akcija je organizirana, kako je kazao lider G17 Plus, ministar financija Mlađan Dinkić, kao odgovor na izjave zastupnika SRS u Skupštini Srbije Zorana Krasića da su članovi obitelji ministrice poljoprivrede Ivane Dulić Marković "ustaše".

Zamjenik predsjednika SRS Tomislav Nikolić, kazao je Dinkić, "prevario se kad je kazao da će pojesti sve potpise": "Očekujem da će to učiniti javno pred televizijskim kamerama", komentirao je Dinkić.

Akcija prikupljanja potpisa trajat će deset dana, do 20. lipnja.

G17 Plus je prošloga tjedna zatražila od republičkog javnog tužitelja da pokrene postupak za zabranu SRS pred Ustavnim sudom Srbije, a Prvi općinski sud u Beogradu je zatražio snimku i stenogram uvredljivog istupa radikala Krasića u Skupštini Srbije.
------
upravo procitala na index-u i zanima me dali je to tocno
naravno, bilo bi super....
 
Koji je to lipanj ?

Mada, to im nije prvi put. Zalaganje za zabranu najveće stranke u Srbiji ? To pokazuje umobolnost, nedemokratičnost i strah.

Krađa Dinkić će u zatvor čim pukne kao političar.
 
STRANKA G17 Plus u subotu je počela akciju prikupljanja potpisa građana za zabranu rada Srpske radikalne stranke (SRS), kojoj se u samo prva dva sata odazvalo i dalo svoj potpis više od 15 tisuća građana Beograda i još 11 gradova u Srbiji.

Akcija je organizirana, kako je kazao lider G17 Plus, ministar financija Mlađan Dinkić, kao odgovor na izjave zastupnika SRS u Skupštini Srbije Zorana Krasića da su članovi obitelji ministrice poljoprivrede Ivane Dulić Marković "ustaše".

Zamjenik predsjednika SRS Tomislav Nikolić, kazao je Dinkić, "prevario se kad je kazao da će pojesti sve potpise": "Očekujem da će to učiniti javno pred televizijskim kamerama", komentirao je Dinkić.

Akcija prikupljanja potpisa trajat će deset dana, do 20. lipnja.

G17 Plus je prošloga tjedna zatražila od republičkog javnog tužitelja da pokrene postupak za zabranu SRS pred Ustavnim sudom Srbije, a Prvi općinski sud u Beogradu je zatražio snimku i stenogram uvredljivog istupa radikala Krasića u Skupštini Srbije.
------
upravo procitala na index-u i zanima me dali je to tocno
naravno, bilo bi super....


Ako je ovo istina, dobro je da se setili. To su trebali uraditi oma posle 5. oktobra kako je Canak lepo predlaga. Nije bitno sto je 1. ili 2. stranka po velicini u Srbiji. Bitan je sadrsaj, njihov program u kome verovatno jos stoje granice "velike Srbije" Karlovac, Karlobag, Virovitica. Dobro je sto je neko postavio temu. Mnogi nisu dosada ni znali, kao ja npr.. Pa ljudi, evo novo glasanje tako brzo :mrgreen:
 
nama govorite da trebamo znati ćirilicu....)
Што ми да вам говоримо или не?
Ви то - можете, нема никаквих сметњи, с обзиром да се ради о - ЈЕДНОМ језику.
Али, наравно, ваш је избор и право хоћете ли је учити.

što bi tebi falilo da znaš barem nešto hrvatskog ;
Не би му фалило ништа. Само би проширио знање...
...на неке варијанте овог нашег истог заједничког језика. :)
 
П. С.

Што се тиче главне теме...

Ово доиста сада више није актуелно, помиње се липањ.

(Ваљда беше - прошле године, и колико се сећам, после ништа од тога не би).
 
Ova G17 strancica je jedan od vecih zezatora sa ovih prostora.Dinkicu se nista dobro nepise kada bude stapom oteran sa vlasti.A bice uskoro.
Satl stanka daje na potpis za zabranu najvece stranke!
Pa dajte bre,ovo je isto toliko ozbiljno koliko i ona koja je postavila ovu temu.

Slavonijo,devojko moja mila,bices moja i bozija ...
 
Ne mogu da verujem. Sto neko rece - vrhunac demokratije.

Malocas sam bas pricao sa prijateljem o tome kako me s obzirom na ponasanje prema Radikalima ne bi zacudilo da ih zabrane zakonom, kad ono...

Pretpostavljam da je to vezano za nekadasnju koaliciju Socijalista i Radikala, pa mi je opet zanimljivo to kako Demokrate do danasnjeg dana nemaju nista protiv SPS-a.

A, kao bivsi pristalica Demokrata, ne mogu, a da vas sve ne podsetim na nekadasnje opredeljenje Demokrata da se bore protiv politickog revansizma i diskriminacije.

Upravo zato i gube pristalice, jer seru po svim famoznim ,,tekovinama" 5. oktobra, koje nikada nisu ni sproveli u delo.
 

Back
Top