Gde ste sada demokrate?

Red_Scorpio

Početnik
Poruka
14
Pa, gde ste sada demokrate?Nesto ste mi se ucutali. Nesto nije u redu?
Boris Tadic je obecao da ako on pobedi, odmah osvajamo Evropu, putujemo bez viza, privreda jaca, otvaraju se radna mesta. I , sta sad?
Juce je Evropa rekla da Srbija krece u izolaciju!!! Hm..... je li moguce? Zasto sada u novinama i Tv-u nema naslova "Tri dana posle pobede Borisa Tadica, Srbija je krenula put izolacije"
A sta reci za ekonomiju- berza u dva dana belezi rekordan pad, NBS povecala referentnu kamatnu stopu, Evro poceo da raste, investicioni fondovi u padu, - ha-ha, cudno zar ne.Znam da ce mnogi okriviti Kostunicu, ali gospodo obecali ste bolji zivot, beli sengen, akcije od 1000 eura, nova radna mesta i jedini uslov za sve to pobeda Borisa Tadica - nista vise od toga.
Ko prati samo ekonomske vesti iz Srbije , mogao bi da pomisli da je pobedio Tomislav Nikolic, ali ne- " Srbija osvaja Evropu"
 
Pa za to nisu krivi glasači Borisa Tadića nego glasači Vojislava Koštunice.

Doduše,ako Tadić ne rasturi ovu žalosnu vladu u najskorije vreme,javno ću priznati da sam bio magarac kada sam otišao da glasam za njega u 19.30.
 
Pa, gde ste sada demokrate?Nesto ste mi se ucutali. Nesto nije u redu?
Boris Tadic je obecao da ako on pobedi, odmah osvajamo Evropu, putujemo bez viza, privreda jaca, otvaraju se radna mesta. I , sta sad?
Juce je Evropa rekla da Srbija krece u izolaciju!!! Hm..... je li moguce? Zasto sada u novinama i Tv-u nema naslova "Tri dana posle pobede Borisa Tadica, Srbija je krenula put izolacije"
A sta reci za ekonomiju- berza u dva dana belezi rekordan pad, NBS povecala referentnu kamatnu stopu, Evro poceo da raste, investicioni fondovi u padu, - ha-ha, cudno zar ne.Znam da ce mnogi okriviti Kostunicu, ali gospodo obecali ste bolji zivot, beli sengen, akcije od 1000 eura, nova radna mesta i jedini uslov za sve to pobeda Borisa Tadica - nista vise od toga.
Ko prati samo ekonomske vesti iz Srbije , mogao bi da pomisli da je pobedio Tomislav Nikolic, ali ne- " Srbija osvaja Evropu"

nekad je bolje uzdrzati se od postavljanja teme
ne, stvarno...
 
Ebiga, saladin, ovi što žele ZLO srbiji a dobro svojim novčanicima, dakle mislim na radikale i dss, pokušavaju da iskoriste poslednju šansu da za*ebu sve što se može za*ebati...
Tj. da naprave što veću konfuziju i haos, da bi nas možda ipak posle svega Evropljani ipak stavili u ''sanitarni karantin'' što su mislili da urade u slučaju pobede Tome NIKOLIĆA:cool:
 
e dobro pitanje je: gde su sve one silne fabrike koje stranci treba da grade ovde i koje ce navodno da zaposle "hiljade i hiljade radnika? :D i sada treba da se grade posto je Tadic pobedio na predsednickim iyborima jeli tako? :lol:
bile su nekakve price o fabrici nekakvih cipela, ako me dobro secanje sluzi? :lol: bas da vidimo da li je to opet nova Dinkiceva izmisljotina ili ne :roll:
 
Ma nisu srbi ništa posebno gluplji ili nesposobniji od drugih koji su već prošli taj put...Samo ,su što kaže jedan moj engleski poznanik isuviše navikli da im se ''naređuje'' i tačno kaže ŠTA moraju da rade...
 
Pa, gde ste sada demokrate?Nesto ste mi se ucutali. Nesto nije u redu?
Boris Tadic je obecao da ako on pobedi, odmah osvajamo Evropu, putujemo bez viza, privreda jaca, otvaraju se radna mesta. I , sta sad?
Juce je Evropa rekla da Srbija krece u izolaciju!!! Hm..... je li moguce? Zasto sada u novinama i Tv-u nema naslova "Tri dana posle pobede Borisa Tadica, Srbija je krenula put izolacije"
A sta reci za ekonomiju- berza u dva dana belezi rekordan pad, NBS povecala referentnu kamatnu stopu, Evro poceo da raste, investicioni fondovi u padu, - ha-ha, cudno zar ne.Znam da ce mnogi okriviti Kostunicu, ali gospodo obecali ste bolji zivot, beli sengen, akcije od 1000 eura, nova radna mesta i jedini uslov za sve to pobeda Borisa Tadica - nista vise od toga.
Ko prati samo ekonomske vesti iz Srbije , mogao bi da pomisli da je pobedio Tomislav Nikolic, ali ne- " Srbija osvaja Evropu"


Za sve lose sto se sada dogadja mogu biti odgovorni i krivi samo Velja i Kostunica .
 
DA postoje hrvat Seselj i Sloba .

E sad se setih . .. Kako to da Hrvatski Seselji kojih ima dosta u Hrvatskoj pa cak i u parlamentu rade za dobro hrvatske barem vecina . A ovaj nas Seselj radi sve samo da nas jos vise skurca .. sry na izrazu

Meni se čini da je Šešelj u Haaahahaahagu veća sramota za taj sud, nego za Srbiju!
Nemaju mu šta ozbiljno 'napakirati', Šešelj je možda zadnji put pucao na nešto za vreme časova Predvojničke Obuke, a oni ga tretiraju kao zločinca ravnog Hitleru!?:D:D
 

Back
Top