Како се Коштуница цењка са Тадићем

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
ЉАЈИЋ : МОГУЋИ ВАНРЕДНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ

НОВИ САД – Министар рада и социјалне политике Расим Љајић најавио је могућност да ванредни парламентарни избори у Србији буду одржани 11. маја, за када су заказани и покрајински и локални избори, уколико премијер Војислав Коштуница не покаже „минимум осећаја за политичку реалност”.

„Једна је опција да Демократска странка (ДС) и Демократска странка Србије (ДСС), упркос свему, постигну некакав договор, јер је земљи у овом тренутку потребна политичка стабилност. А такав је расплет могућ ако премијер покаже минимум осећаја за политичку реалност”, рекао је Љајић за данашњи новосадски „Дневник”.

Он је Коштуницу оптужио за опструкцију рада владе и целог процеса европских интеграција, зарад очувања „голе политичке власти”.

„Очигледно је у питању опструкција и рада владе и целог процеса европских интеграција, којом се причињава огромна штета држави Србији и њеним грађанима. И стога тим истим грађанима јасно мора да буде предочена цена погрешне премијерове политичке одлуке”, рекао је Љајић
 
Зато што ге је Николић Одхебао, сада "јер Србији треба стабилност" па да настави да влада Србијом уз помоћ Тадића:)
Sale , ovo je bila vizija? Paranoja, pre bih rekla!
Koliko puta se tebi mora reći da Kožtunicu podržavaju Rusi, NE Tomu!?
Mislim...:roll:
 
Sale , ovo je bila vizija? Paranoja, pre bih rekla!
Koliko puta se tebi mora reći da Kožtunicu podržavaju Rusi, NE Tomu!?
Mislim...:roll:

Beati Ignoratni!

Драга моја Севиља,
У политици не постоје Радикална странка, Демократска странка а ни друге.

Што се тиче Руса или Американаца, или других,
За њих у Србији постоје

Партија А, Б и Ц.

ПАртија А: поново победила на председничким изборима
Партија Б: Освојила скоро 50% гласова
Партија Ц: Пукла са 6% већ у првом кругу.

За Русе је не битно који је политичар у питању јер све три странке имају про-руски став и руси им требају.
Стога, они ће се ослањати на оне партије са 47-51% гласа....
Никако на оног који је пук`о на изборима јер тако каже математика, они једноставно с атом партијицом не могу да раде јер је сувише мала и безначајна...
 
П.С.
За Тому нисам сигуран, али претпостављам да ће Американци играти на њега...
Мало ко је обратио пажњу на његову изјаву када је рекао будућем председнику Русије, Медведеву
"Србија неће бити ни Руска Губернија ни Европска Колонија"
К`о Тито `48-е...

А знамо ко је онда Тита подржао...
 
nista novo...njegovo vladanje se zasniva na neobavestenosti i ucenjivanju...malo ga podrzava sps, pa malo nalozi nikolica da je predsednik parlamenta, pa ga onda malo pljuje, pa je malo u vladi sa ds, pa ih onda pljuje...nije vazno sa kim se cenjka, vazno je da mu je to osnovna politicka aktivnost ali mislim da nije on problem...problem je sto mu to dopustaju a boris tu vodi
 
Ma Kostunica nema sta da trazi vise, njega je trpeo DS dok nisu sasvim ojacali. Ja ne vidim ko je mogao da glasa sada na zadnjim izborima za Ilica ili kandidata Kostunicinog.Da nije bilo DS i pokojnog premijera Djindjica ne bi video nista sto se zove visoki drzavni polozaj. On spada u politicare koji su demode u savremenom svetu. Kao Milosevic , zacaurio se i lepo mu je....
 
Neverovatno koliku naivnost ispoljavate kada optuzujete Kostunicu za svakakve gluposti. Te neobavesten, te ljigav, te ovakav, te onakav...a covek je na vlasti od oktobarske revolucije...ostali dolaze i prolaze a on ostaje...naravno, Srbi moraju da nadju krivca, neko iz gluposti, neko iz ostrascenosti a neko iz racuna...ali to je samo pokazatelj da koliko god su nekome puna usta evrope, sa druge strane mu ipak preci dolaze u snovima i masu prstom uz prekoran pogled...bas me interesuje kako ce ovde da se gaji kivi kada se iskrce jabuke...
 
Neverovatno koliku naivnost ispoljavate kada optuzujete Kostunicu za svakakve gluposti. Te neobavesten, te ljigav, te ovakav, te onakav...a covek je na vlasti od oktobarske revolucije...ostali dolaze i prolaze a on ostaje...naravno, Srbi moraju da nadju krivca, neko iz gluposti, neko iz ostrascenosti a neko iz racuna...ali to je samo pokazatelj da koliko god su nekome puna usta evrope, sa druge strane mu ipak preci dolaze u snovima i masu prstom uz prekoran pogled...bas me interesuje kako ce ovde da se gaji kivi kada se iskrce jabuke...

A sad vam je i Koštunica dobar kad ga branite....................Pa zar ga niste pljuvali kada vas je kao maj.mu.ne zaj.eb.ao kada je vašeg oca nacije postavio za predsednika na jedan dan i to ga iskoristio u dnevno političke svrhe.............?!?!?!?Hahahahahahahaha....................Jadni ste.......................:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
A sad vam je i Koštunica dobar kad ga branite....................Pa zar ga niste pljuvali kada vas je kao maj.mu.ne zaj.eb.ao kada je vašeg oca nacije postavio za predsednika na jedan dan i to ga iskoristio u dnevno političke svrhe.............?!?!?!?Hahahahahahahaha....................Jadni ste.......................:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Nam? Naseg? Vidi...ne bih ja tebe vise zadrzavao...poradi na recniku, nemoj samo da kopiras "demokratske" politicare, razvij svoj stil pa se vrati, sve ce ti biti oprosteno 8-)
 
Nam? Naseg? Vidi...ne bih ja tebe vise zadrzavao...poradi na recniku, nemoj samo da kopiras "demokratske" politicare, razvij svoj stil pa se vrati, sve ce ti biti oprosteno 8-)

Zar to nisu argumenti? Znaš ono što je u prevodu činjenica,istina...............Opraštam ja tebi na tvojoj "neobaveštenosti" ultra zaj.eb.a vašeg vođe..............:lol::lol::lol::lol:
 
A sad vam je i Koštunica dobar kad ga branite....................Pa zar ga niste pljuvali kada vas je kao maj.mu.ne zaj.eb.ao kada je vašeg oca nacije postavio za predsednika na jedan dan i to ga iskoristio u dnevno političke svrhe.............?!?!?!?Hahahahahahahaha....................Jadni ste.......................:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol: Takav vetar duva ovih dana. Za nedelju, dve, možda će se i promeniti situacija, pa će opet Koštunica biti izdajnik. :-D
 
Zar to nisu argumenti? Znaš ono što je u prevodu činjenica,istina...............Opraštam ja tebi na tvojoj "neobaveštenosti" ultra zaj.eb.a vašeg vođe..............:lol::lol::lol::lol:
Kao sto je vas vodja upucao samog sebe u glavu kada su Rusi naisli na njegov bunker?8-)
Sram te bilo, ko ti je uzor, debilni manijak koji je poceo svetski rat i pobio onolike Jevreje i ostale! I jos se hvalis sa istim, kako ti je uzor i idol!8-)....izvini, tesko je spustiti se na tvoj nivo rasprave...8-)
 
:lol::lol: Takav vetar duva ovih dana. Za nedelju, dve, možda će se i promeniti situacija, pa će opet Koštunica biti izdajnik. :-D

Ja sad malo bolje kad razmislim pa Koštunica je genije za Nikolića....Takav očigledan zaj.eb Nikolić nije predvideo..........Ovaj Koštunica za Nikolića dođe kao Dejvid Koperfild za Šećerovskog.......Mislim da je poređenje ok a De Sisti?:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Kao sto je vas vodja upucao samog sebe u glavu kada su Rusi naisli na njegov bunker?8-)
Sram te bilo, ko ti je uzor, debilni manijak koji je poceo svetski rat i pobio onolike Jevreje i ostale! I jos se hvalis sa istim, kako ti je uzor i idol!8-)....izvini, tesko je spustiti se na tvoj nivo rasprave...8-)

Jesi li ti na nekakvim drogama?!?!?!?Šta pričaš ti je.bot.e?!?!?!Jesi li ti pobegao iz Lud.nice ili ti samo trenutno nije dobro?!?!?!?Odakle izvuče taj zaključak majke ti?!?!?!?

Ti stvarno treba da se lečiš!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:
 
П.С.
За Тому нисам сигуран, али претпостављам да ће Американци играти на њега...
Мало ко је обратио пажњу на његову изјаву када је рекао будућем председнику Русије, Медведеву
"Србија неће бити ни Руска Губернија ни Европска Колонија"
К`о Тито `48-е...

А знамо ко је онда Тита подржао...
Да ли ми то говоримо о Јозефу Брозу британском агенту? О ономе што је паралелно радио за Абвер?
laughing013.gif
laughing013.gif
laughing013.gif
 
premijer se ne pojavljuje na poslu

od petka 01.02. premijer srbije nije dolazio na svoje radno mesto u nemanjinoj ulici
predlazem da svi zaposleni u srbiji bojkotuju svoja radna mesta dok premijer ne pochne da radi :D

Čekaj,čekaj pa zar nije tačno da ako se ne pojavi na poslu 24 sata a ne opravda svoj izostanak dobija otkaz,a????:razz:
 
Zanimljivo kako nikome ne zasmeta Pastorova igra. Istvan covek otvoreno postavi ultimatum, Tadic ga izignorisa.
Prodje prvi krug izbora. Toma vodi. Toma odneo pobedu u Vojvodini, za 2%.
Tadic prihvata Pastorove uslove.
Prodje drugi krug izbora. Tadic pobedio u Vojvodini.

S tim u vezi Kostres se oglasio vec u utorak:

Kod:
http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/politika/politika/2008_02_05/vest_49784.jsp

Kostreš poručio Tadiću da ne bi pobedio bez Vojvodine

NOVI SAD - Predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš izjavio je danas da kandidat Demokratske stranke Boris Tadić ne bi mogao da pobedi na predsedničkim izborima bez velike podrške koju je dobio u Vojvodini.

Kostreš je na tribini u Skupštini Vojvodine rekao da poslednji izborni rezultati govore da su Vojvođani vrlo jasno opredeljeni ka evrointegracijama.

"Zbog toga Vojvodina mora da bude mnogo više uvažavana nego danas, jer će u suprotnom Srbija početi da klizi u pravcu u kojem ne želimo da ide", rekao je Kostreš.

A vi se i dalje primajte na DOS-ovsko glumatanje i visegodisnje lazne sukobe.
 

Back
Top