Ne mozze da mi se digne...

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...na nju...
pre nekoliko dana smuvam se sa jednom makedonkom, izgleda k'o zdravlje, pametna, dobra , zanimljiva, ma sve, sve..
...ali, uvek ima ali....
...bila tjurka sa nekim narkomanom dugo u vezi i svuda po telu istetovirala njegovo ime...
...zamislite ribu kojoj na svakih 15cm pishe ime makedonskog narkomana, a lik se zovr TRIPCHE GUTEV, pa ja ne znam kako da izadjem na kraj, samo u mraku neshto kao krenem, ali kad se setim odma' bude dekin kolach...
...el im'o neko slichno iskustvo ili reshenje za ovaj problem...
...unapred zahvalan

napomena "pogledati post 34"
 
Jedna bivša je imala tik iznad gaćica istetovirano:
Slobodno za stariju gospodu..
Pri upoznavanju to nisam primetio ali kasnije me je toliko kopkalo i sputavalo da nisam
bio svoj kad bi trebalo.
Shavatio sam da je volela nudističke plaže i otvoreno pozivala stariju gospodu..
Bila je hodajući OGLAS...
 
Imao sam i ja taj problem ( ne sa tetoviranom ribom). Mislim da je to stvar iskustva,prva dva tri puta nisam mogao pa nema shanse. Digne se, krenem, i posle nekoliko minuta se spusti. To me je izludjivalo,cak sam se istripovao da sam impotentan. Hoce to od prevish uzbudjenja,konfuzije itd. Samo se opusti i ima da shljaka k'o leptir. Sa koliko si riba spavao?
 
Jedna bivša je imala tik iznad gaćica istetovirano:
Slobodno za stariju gospodu..
Pri upoznavanju to nisam primetio ali kasnije me je toliko kopkalo i sputavalo da nisam
bio svoj kad bi trebalo.
Shavatio sam da je volela nudističke plaže i otvoreno pozivala stariju gospodu..
Bila je hodajući OGLAS...


Ma to nije nista. A zamisli da je istetovirala na istom mestu samo pise"Ako niste znali ispod je pica" i strelicu koja pokazuje na dole.
 
...na nju...
pre nekoliko dana smuvam se sa jednom makedonkom, izgleda k'o zdravlje, pametna, dobra , zanimljiva, ma sve, sve..
...ali, uvek ima ali....
...bila tjurka sa nekim narkomanom dugo u vezi i svuda po telu istetovirala njegovo ime...
...zamislite ribu kojoj na svakih 15cm pishe ime makedonskog narkomana, a lik se zovr TRIPCHE GUTEV, pa ja ne znam kako da izadjem na kraj, samo u mraku neshto kao krenem, ali kad se setim odma' bude dekin kolach...
...el im'o neko slichno iskustvo ili reshenje za ovaj problem...
...unapred zahvalan

Pitas da ti neko kaze kako da se zaljubis u devojku u koju nisi zaljubljen :roll:
 

Back
Top