Критеријуми за лепоту која вас привлачи и узбуђује

Paaa recimo...shta znam...prtjkast ili ne prevelik nos sa lukom a ne ispupchinom-proporcionalan licu ili manji,neznatno izduzenija usta ne debelih usana,ne volim nekako obichno klasichne oblike lica,klasichne kao lepe,klaschno sitna lica znachi ne..to mi bzvz...crna kosa,kvalitetne obrve(ne sa po 3 dlake pochupano,to mi kod zena bash fuj kad preteraju..ko da su celave mi nekako deluje),malo vetje(vishe izrazenije) ochi recimo plave ali ne buljave,neznatno vishe naglashene jagodice ali ne previshe,pomalo ukochena skoro gruba vilica i donja usna.DSN opciono..tu bash neshto ne probiram s tim da mi one bash bash ko iz konc logora bez sisa znene sa kratkom kosom su mi totalno neprivlachne(ko ona shto lichi na Andzelinu iz onog nekog nejsra filma Vitez...whatever..znachi to fuj).Vishe izduzeno nego ovalno ali ne chetvrtasto lice ali ipak u skladu.Ruke mi veoma nekako privlache paznju kakve su..bez dlaka na rukama za zene..to mi nekako.chudno?.Tanki izduzeni klavirski prsti neshto vetje shake.
Ala sam se raspisao....Ic alajjjv!
 
Ala sam se raspisao....Ic alajjjv!
Детс ит. Идемо од главе до пете:arrow: За сад се отприлике уклапаш у шему коју заговарју психоћи. Само што они кажу да то одређује хипоталамус (1% нашег мозга).:shock:
 
Ma ja nemam pojma..nemam neke visoke kriterijume..izgled nije bitan uopste..mozda nesto ovako..
2003441471616631879_rs.jpg
 

Back
Top