Pricha... :-)

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
Ovako...Pravila su sledecja:

Svako ima prava da napishe samo JEDNU,ali samo JEDNU,rech ili veznik(znachi i veznik se u ovom sluchaju vazi kao rech)

Zamolio bih sve koji uchestvuju da ne dodaju neshto nepovezano i glupo,u cilju dobrog kvaleteta priche(mislim da bude zabavno i smeshno)

Pa neka pochne!!!!(i Opet Molim vas da poshtujete pravila,a oni koji nemaju nishta pametno napisati....nek proshetaju malo!!!)))


Nadam se da cje biti zanimljivo....
p0z...

PS>Ovo sam pre par godina video na ruru....)!)!)!)!)

ZA SVA PITANjA IMATE TEMU "Pitanja u vezi teme Pricha:-)"_____________________________________________________


Znash ti mene "Prati Belog Zeku"
zec.jpg
 
PRicha sa jednog foruma...:
Jednom se pilo neko butuljche crnog vina i jelo je zagorelo. Zbog toga sto domacica nije popila kisele macice u pihtijama smrdljivim kaktusima zacinjenim.Ali G tada ulete kod Teletabisa na gajbu resen da slamom zapali machinengever MG42 kad gle ono prasence zapeva "Oj milaneeee, jedini moooooooooj dzovaneeeeeee bradati !! Zasto milaaaaaaneee nemas hoklicu? OJHA! Al' milaaaankaaaa, aaaaaaaaaaaaaaaa skinu maramce, skinu naocare ruzne". Tad' skinu i carapice al' strasno se naguzi,pa dohvati onu veliku zmajevu gnojavu podlakticu chamutkastu i shvati da ga uhvati
 

Back
Top