Svi me zezaju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa vidi da li je problem u tebi ili u drugima ... da li si im dao povod da te zezaju ... sve u svemu ne obracaj paznju ,koliko god ti to bilo tesko ... tj pravi se da te ne interesuju price - komentari ... toliko od mene;)
 
Znam kako je to....moju najbolju drugaricu su 5,5,7 i 8 razred u osnovnoj zezali da je lezbejka...sa jednom drugaricom iz zgrade....kao oni su neshto videli....tako nesto je stvarno strasno,i + sto ti to govore oni koji su mnogo gori od tebe...nemaju nikakvo pravo!Ne moras da im stavljas do znanja da nisi.....vec najbolji nacin je da ih samO COOLiras...
 
Svako bar jednom bude predmet nekog zajebavanja us koli...Ja ti ili preporucujem da ostanes mrtav ladan,da kuliras da ne pokazujes da te to vredja-pa kad shvate ima da te iskuliraju(sto ja radim kad vidim da nema leka,ako me neko zeza),ili druga jos bolja varijanta koju obozavam,je da napravis zajebanciju od toga,i kazes..."juuuu nate kako je extra to,bre nemate pojma,decko mi je vrh,kakve ribe bre sve to raspad,moj Dragan i ja kad...
 
krkni zvaku nekoj ribi pa da im pokazes sta je frajer..hehe..salim se...
pazi ili kuliraj....ili nadji neki nacin da im se odupres...a moze i ovo prvo...posle ce samo da cute....
 
To drustvo koje te zeza sigurno ima nekog predvodnika!E,ti lepo nateras njegovog brata,rodjaka...nekog do koga mu je stalo,da proseta sa tobom,da se drzite za ruke....Pa da vidis kako ce da ucute...
 
SVI me zezaju da sam GAY u shkoli. To me uzasno nervira. Znam da nisam, ali nemozesh im ti dokazati. :evil::evil::evil:POMOC!!!

I mog najboljeg druga su zezali da je gay :mrgreen:

Ali on je samo malo feminiziran,ali nije gay...mozda te zezaju zbog toga,ali to nije sto cega bi trebalo da se stidis(mislim na taj visak zenskih hormona ako postoje),uradi ono sto mislis da je najbolje za tebe...eto taj moj drug nije obracao paznju na to i na kraju su svi prestali da ga smaraju oko toga.
 
Svako bar jednom bude predmet nekog zajebavanja us koli...Ja ti ili preporucujem da ostanes mrtav ladan,da kuliras da ne pokazujes da te to vredja-pa kad shvate ima da te iskuliraju(sto ja radim kad vidim da nema leka,ako me neko zeza),ili druga jos bolja varijanta koju obozavam,je da napravis zajebanciju od toga,i kazes..."juuuu nate kako je extra to,bre nemate pojma,decko mi je vrh,kakve ribe bre sve to raspad,moj Dragan i ja kad...

Nemoj to da radish, ako to uradish na..bao si.
 
Ma kakve tačno veze ima što te zezaju?Tako su zezali jednog dečka iz mog odeljenja i iskreno bili su u pravu.Mislim nije on bio gej ali se tako ponašao.Da se razumemo ja nemam ništa protiv gej populacije, ali ovaj se svadjao po odeljanju kao neka baba i tako to.Meni je iskreno mnogo skakao po živcima ne zato što je podsećao na homosksualca već zato što je nula od čoveka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top