Hrvati uredjuju vesti B92?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sopocanac

Primećen član
Banovan
Poruka
576
Jutros sam na sajtu B92 procitao vest "Microsoft mora da posudi novac" . Onda se nekoliko ljudi na komentarima pobunilo zbog toga i oni su hrvatsku rec "posudili" izmenili u srpsku rec "pozajmili" .

Da li je ovo dokaz da Hrvati uredjuju vesti na B92?
 
Jutros sam na sajtu B92 procitao vest "Microsoft mora da posudi novac" . Onda se nekoliko ljudi na komentarima pobunilo zbog toga i oni su hrvatsku rec "posudili" izmenili u srpsku rec "pozajmili" .

Da li je ovo dokaz da Hrvati uredjuju vesti na B92?

Uredjuju ih oni koji vise plate.
u92 je privatna televizija i moze da stampa i objavljuje sta god hoce i kako hoce sve dok to nije u suprotnosti sa zakonom. Da li je pink spanska televizija i da li im Spanija uredjuje vesti a zna se ko je iz Spanije ?!?8-)
Problem je sto je nas zakon takav kakav jeste, sto su nasi ljudi takvi kakvi jesu i sto im je sladje tudje ....u Hrvatskoj, televizija tipa u92 (naravno, pandan originalu sa antihrvatskim opredeljenjem) ne bi opstala ni 10 minuta. Niko ih ne bi gledao. Ovde, u92 ima svoju publiku i zato i opstaje...
 
Jutros sam na sajtu B92 procitao vest "Microsoft mora da posudi novac" . Onda se nekoliko ljudi na komentarima pobunilo zbog toga i oni su hrvatsku rec "posudili" izmenili u srpsku rec "pozajmili" .

Da li je ovo dokaz da Hrvati uredjuju vesti na B92?
pa i kod nas se koristi izraz posuditi kao sto i Hrvati kazu pozajmiti , al si izveo zakljucak stvarno da se ti ibolid sa sekircetom zakitite :lol:
 
leavethenet.jpg
 
Srbi iz mog kraja, uključujući i mene, kažu i posuditi i pozajmiti, mada nam je prirodnije reći posuditi.

Mog su druga na Guči hteli tući jer je rekao kaput mesto mantil ili šinjel..!!!!!!! :evil:

Jeste li vi normalni?! Hrvati kažu dom mi kuća, mi kažemo domaćica oni kućanica. Isti yebeni jezik!!!
 
Srbi iz mog kraja, uključujući i mene, kažu i posuditi i pozajmiti, mada nam je prirodnije reći posuditi.

Mog su druga na Guči hteli tući jer je rekao kaput mesto mantil ili šinjel..!!!!!!! :evil:

Jeste li vi normalni?! Hrvati kažu dom mi kuća, mi kažemo domaćica oni kućanica. Isti yebeni jezik!!!

a zakaj si ti sad pa neurozna.... mogu nam sam zglabat pimpeka, nikaj drugega...
 
Jutros sam na sajtu B92 procitao vest "Microsoft mora da posudi novac" . Onda se nekoliko ljudi na komentarima pobunilo zbog toga i oni su hrvatsku rec "posudili" izmenili u srpsku rec "pozajmili" .

Da li je ovo dokaz da Hrvati uredjuju vesti na B92?

Ја мислим да је то необориви доказ које је развејао сву измаглицу сумње која се наткривала над овим толико битним питањем.
 
Pederčino jedna, ja sam muško :lol: . Znao sam da će se neki kreten naći pametan i prokomentarisati u ovom maniru. Upravo si pola istočnog dela R. Srpske (za koje sam siguran da kažu kao ja - posudio) proglasio Hrvatima patrioto.

Čitanje ne boli, toplo ti preporučujem...

ops sori... :) veruj da sam mislio da si zensko...:(

mozda kod tebe govore posudio ali u centralnoj srbiji to niko ne kaze, a koliko znam 92 je sredstvo za ispiranje mozga bas ovim navedenim...tako da ti ta konstatacija ne pije vodu. i mi smo jos uvek dve drzave koliko znam kad budemo jedna govoricemo pozajmio, veruj.
 
Znao sam da će se neki kreten naći pametan i prokomentarisati u ovom maniru. Upravo si pola istočnog dela R. Srpske (za koje sam siguran da kažu kao ja - posudio) proglasio Hrvatima patrioto.

Још мало па ће свако ко се не куне у шајкачу, опанак и празилук бити "несрбин"... Ево, мој национални, српски, фолклор већ деценијама не признају да је српски, већ вичу "војвођански"...
 
evo ga :lol:
sad su se i hrvati upetljali u prichu
do sutra ce ispasti da je vecina forumasha ovde
prozapadne i izdajnichke provinijencije :lol:

jel, za zapad ne moze da bude patriJota
zna se kud patriJote gledaju ovih dana...:)
samo u sachuvanu fotelju, ne vide dalje od zgrade vlade
izmiche patriJotska fotelja :lol:
 
Још мало па ће свако ко се не куне у шајкачу, опанак и празилук бити "несрбин"... Ево, мој национални, српски, фолклор већ деценијама не признају да је српски, већ вичу "војвођански"...

Ili jos bolji primer: apsolutno svi koji zive u istocnoj Srbiji su postali Vlasi za one koji zive sa leve strane Morave... :lol: Posle kazu kako se sami ne podvajamo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top