Milan Gutovic i LAV

Andrej84

Zainteresovan član
Poruka
153
Jel neko gledao na Fox televiziji kada je gostovao Lav?Aj da cujem vas sta mislite o tom proroku Lavu?Ja nisam gledao,ali su mi neki prepricali i bas veruju u to sta je pricao i krenuse mene da ubedjuju,al ja bas ne volim te proroke jer se plasim da se previse ne utripujem.Emisija je snimana pre izbora.Ukratko-ne valja nista da se pocinje u prestupnoj godini i kao ko god da dobije na izborima izgubio je.Onda i Aljbanci ako dobiju Kosovo opet nece nista da ispadne od toga.I kao porucio je mladima da uce inace bice sve gore stanje u drzavi...
 
Jel neko gledao na Fox televiziji kada je gostovao Lav?Aj da cujem vas sta mislite o tom proroku Lavu?Ja nisam gledao,ali su mi neki prepricali i bas veruju u to sta je pricao i krenuse mene da ubedjuju,al ja bas ne volim te proroke jer se plasim da se previse ne utripujem.Emisija je snimana pre izbora.Ukratko-ne valja nista da se pocinje u prestupnoj godini i kao ko god da dobije na izborima izgubio je.Onda i Aljbanci ako dobiju Kosovo opet nece nista da ispadne od toga.I kao porucio je mladima da uce inace bice sve gore stanje u drzavi...

Да уче у преступној години?! :shock:

Ма какви... и тако неће бити ништа од тога...:)
 
Ma kao pitao ga Milan da predvidi buducnost publike,a ono sve sami srednjoskolci pa je kao Lav rekao da se ne petljaju oko politike,da ne idu na demonstracije,da uce i jedino tako mogu da prevazidju teska vremena koja slede.E sad ja sam samo pitao sta mislite o tom Lav-u.Jednom sam ga gledao u nekoj emisiji na Pinku,al koliko sam shvatio dosta prica dvosmisleno tako da po meni daje neke opste savete koje oduvek dobijam od matorih ljudi,babe,dede...
 
Nisam to gledala...ali jednom prilikom sam bila u drustvu..davno je to bilo, davala se neka radijska emisija, ukljucenje u program...devojka ciji je bio stan gde smo sedeli, nazvala je...Razgovarala je bas sa Lavom...covek je pogodio takve detalje, da smo svi ostali zapanjeni...cak i tri kockice cokolade koje su se nalazile u frizideru...banalno, ali tako je. Nisam nikada razmisljala u tome, a ni verovala u te stvari....medjutim to mi bas bese cudno.
 
Neko kaze da je obican prevarant,a neko kao ti kaze suprotno tako da bice uvek podeljenih misljenja.Ja se trudim da ne slusam takve stvari ali moje okruzenje mi s vremena na vreme prica price o Lavu i sl ...Jednom kada sam bio u nekoj teskoj situaciji odem slucajno u goste kod numerologa i prihvatim da mi gleda.I isprica mi sve suprotno od onog sto zelim tako da sam se nasao u jos vecem bedaku jos i utripovan.I od tada sam se zarekao da mi ne pada na pamet vise da slusam gatare i slicnu kompaniju.Nego cisto sam pitao za ovog Lava dal ga je neko provalio da lupa gluposti i dal mlati slamu...Po meni kao sto rekoh dosta prica uopsteno i daje neke savete koji mu i nisu losi,ali onda mi to nije nikakvo gatanje.Al tek kad cujem za skidanje magije e onda...Jedino smo mi ljudi smislili da neko moze da baca cini na drugog.Al ko bi ga znao,da su dinosaurusi imali gatare mozda bi preziveli prokletstvo...
 
Meni je taj covek uvek bio potpuno sumnjiv. Posebno zato jer se pojavio u onoj navali proroka kod nas 90-ih godina. Negde sam jednom cula da u Rusiji nemaju pojma ko je on. On meni deluje kao show business pojava! Ne sumnjam da se covek zanima za sve te stvari , mozda je nesto i naucio u Rusiji koja je jaka u tim stvarcicama, ali mislim da vise maniulise, nego sto nesto pametno radi. Licno misljenje.
 

Back
Top