"Spontano dogadjanje naroda"

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
"Spontano dogadjanje naroda" se moze desiti poslo slinavi slovenci glume ludilo, onako kako Daniel Frid kaze ! Samo sto se vrlo verovatno moze desiti da za razliku od 5 oktobra kada je gorela skupstina izgori Merkator! Bice mnogo nezadovoljnih ljudi, pa slovenci vi kako hocete ! Ovo nije pretnja nego predvidjanje, sta vi mislite kako ce se kanalisati nezadovoljstvo i nase javno ponizenje !?
 
"Spontano dogadjanje naroda" se moze desiti poslo slinavi slovenci glume ludilo, onako kako Daniel Frid kaze ! Samo sto se vrlo verovatno moze desiti da za razliku od 5 oktobra kada je gorela skupstina izgori Merkator! Bice mnogo nezadovoljnih ljudi, pa slovenci vi kako hocete ! Ovo nije pretnja nego predvidjanje, sta vi mislite kako ce se kanalisati nezadovoljstvo i nase javno ponizenje !?
Може бити врло лако.
Али,ја не бих изоставио ни Мекдоналдс.:)
 
ne znam ne razumem se u gudru ti mi reci, comusi su na telepu, klisi,bulevaru i novom naselju, na limanu su fini ljudi ! a ti bi mogao malo da skoknes po "politike" i tamo da nastavis da prosipas mudrosti, ima bas interesantan tekst o tvojim milim "janezima"
 
ne znam ne razumem se u gudru ti mi reci, comusi su na telepu, klisi,bulevaru i novom naselju, na limanu su fini ljudi ! a ti bi mogao malo da skoknes po "politike" i tamo da nastavis da prosipas mudrosti, ima bas interesantan tekst o tvojim milim "janezima"
Ima ih i kod nas pun ***** pa reko da nisi od njih:lol: ,nego realno o kakvom ti paljenju pises kad bi se stoka razbezala cim bi stigla jedna marica iz kraljevine ?
 
"Spontano dogadjanje naroda" se moze desiti poslo slinavi slovenci glume ludilo, onako kako Daniel Frid kaze ! Samo sto se vrlo verovatno moze desiti da za razliku od 5 oktobra kada je gorela skupstina izgori Merkator! Bice mnogo nezadovoljnih ljudi, pa slovenci vi kako hocete ! Ovo nije pretnja nego predvidjanje, sta vi mislite kako ce se kanalisati nezadovoljstvo i nase javno ponizenje !?

Nije loša ideja.... odo da kupim kofu benzina...
 
Ovo nije glupo ovo je imbecilno ali je interesantno da moderator nije lock na temu kao
ono sa gejovima.I jos otvoreno nekoliko slicnih.Nema nikakvog rata niti ko to zeli normalan ovde.
Ako Kosovo proglasi nezavisnost sto i jeste neminovnost niko nece da ratuje.A najmanje mi da ratujemo
izmedju sebe, pa da se svi Srpski dusmani slade sa vestima 92.Da je nezadovoljstvo veliko to jeste.
Ali tako su oni glasali(boze oprosti im ne znaju sta rade) za sve nas da nam bude bolje i tako stoje
stvari.A ova smicalicama me podseca na ovo:

http://forum.krstarica.com/threads/195445

DA ne bude nekih stvarno nezadovoljnih ljudi sto je i mozda za ocekivati,pa da ko zna kako odreaguju
pa da posle radikale optuze za to, a ne zute koji su doveli zemlju do prosjackog stapa.

A sto se tice proglasenja nezavisnosti Kosova (nadam se da mod nece ovo obrise) a bice ovako:

Prvo ce biti kao neka galama,onda ce nevladine organizacije da pricaju o neminovnosti,istorijskim
porazima,i pustice na tv-u neke gluposti o Siptarskim demonstracijama iz proslog veka i slicno.Onda
kostunjavi kad bude obavesten i ostale galamdzije iz DOS-a Velja..... bice kao nekih sankcija i one
price mi nikada necemo priznati Kosovo po cenu ulaska u EU i ostalo,pa ce mozda biti na tv-u i onih
politickih emisija kao suceljavanje stavova,pa vanredna skupstina RS i ostalo,pa kada pocne priznavanje
od strane nekih clanica EU i od strane nekih exYU republika onda ce Tadija da uradi isto sto je i uradio
sa CG.Da cestita,da se pravi lud oko obecanja iz marketinga predizborne kampanje,i da se pojavi na RTS-u
posle dnevnika 2 sa saopstenjem.

A to sta ce da saopsti ostavljam Vama gospodo forumasi Vasoj masti na volju.
 
.

A sto se tice proglasenja nezavisnosti Kosova (nadam se da mod nece ovo obrise) a bice ovako:

Prvo ce biti kao neka galama,onda ce nevladine organizacije da pricaju o neminovnosti,istorijskim
porazima,i pustice na tv-u neke gluposti o Siptarskim demonstracijama iz proslog veka i slicno.Onda
kostunjavi kad bude obavesten i ostale galamdzije iz DOS-a Velja..... bice kao nekih sankcija i one
price mi nikada necemo priznati Kosovo po cenu ulaska u EU i ostalo,pa ce mozda biti na tv-u i onih
politickih emisija kao suceljavanje stavova,pa vanredna skupstina RS i ostalo,pa kada pocne priznavanje
od strane nekih clanica EU i od strane nekih exYU republika onda ce Tadija da uradi isto sto je i uradio
sa CG.Da cestita,da se pravi lud oko obecanja iz marketinga predizborne kampanje,i da se pojavi na RTS-u
posle dnevnika 2 sa saopstenjem.

A to sta ce da saopsti ostavljam Vama gospodo forumasi Vasoj masti na volju.

Ne daj Boze!
Ko bi lud to trpeo, sta ti pricas?
Kandicka da me ubedjuje u nesto?!:shock::shock::twisted:
 
Ne daj Boze!
Ko bi lud to trpeo, sta ti pricas?
Kandicka da me ubedjuje u nesto?!:shock::shock::twisted:

To i nije normalno ali kada SLO,HR,CG,Y.R.M., priznaju kosovo pa mozda i na kraju BiH(zbog R Srpske) mislis da Tadija nece da odrzi neki govor kao Miloske posle potpisivanja kapitulacije u Kumanovu.I mislis da Kandicka i ekipa nece da pricaju u raznim politickim emisijama o isrijskoj neminovnosti.

Ne znam sta da ti kazem pre par meseci sam diplomirao na ekonomskom fakuletu.
A pre dve godine su neke moje kolege lepile neke plakate i po ostalim fakultetima o nekim ekskurzijma pomirenja a gradovi su BG,ZG,Sar, i pazi sad Pristina ,Gnjilane i bilo je Skoplje i jos nesto.
Ja jednog lepo "odro" i pocepao ono sto su izlepili,a znam da su iste gluposti lepili i na Niskom Univerzitetu.

Mislis da se ovakve stvari desavaju spontano

e moj prijatelju na*ebasmo mi sa zutima
 
Boki je genije
Koga kinezi hrane,rusi brane prodje kao Srbi
jos samo da objasni neka predizborna obecanja i one price o traktorima IMT Rakovica i Vinima koja su vracena a janezi to kupili od nas kada su vracena pa opet prodali kinezima i strpali kintu u dzep,a mi .................................

vec mi je muka
 
To i nije normalno ali kada SLO,HR,CG,Y.R.M., priznaju kosovo pa mozda i na kraju BiH(zbog R Srpske) mislis da Tadija nece da odrzi neki govor kao Miloske posle potpisivanja kapitulacije u Kumanovu.I mislis da Kandicka i ekipa nece da pricaju u raznim politickim emisijama o isrijskoj neminovnosti.

Ne znam sta da ti kazem pre par meseci sam diplomirao na ekonomskom fakuletu.
A pre dve godine su neke moje kolege lepile neke plakate i po ostalim fakultetima o nekim ekskurzijma pomirenja a gradovi su BG,ZG,Sar, i pazi sad Pristina ,Gnjilane i bilo je Skoplje i jos nesto.
Ja jednog lepo "odro" i pocepao ono sto su izlepili,a znam da su iste gluposti lepili i na Niskom Univerzitetu.

Mislis da se ovakve stvari desavaju spontano

e moj prijatelju na*ebasmo mi sa zutima

Ma ne, "kolega", i ja sam sigurna da ce Tadic na kraju (pocetku) odrzati sladunjav govor, kakvi! I ne samo on...
Ali koga takvi likovi mogu vise u bilo sta da ubede kad je u pitanju opstanak zemlje.
A ono sto pises o lepljenju plakata, eeeee, to mi vec lici da je Dinkic umesao svoje prste. Pusti ti to, dal malo para dobijaju za ono sto rade?!:confused:
 

Back
Top