Da li ste za okretanje leđa EU ukoliko ona prizna Kosovo

nezavisno Kosovo = prekid odnosa sa EU?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nije to inat...time Srbija celom svetu daje do znanja koliko joj je stalo da do Kosova.....znam da to nije popularan stav medju "naprednim evropejcima" kojima je samo njihovo doope bitno ali mi se vise moramo odluciti...meni je pun **** vise budala koje veruju da samo treba uci u EU i onda ce sve muke biti resene...to nije ni razmisljanje retarda...to je nerazmisljanje!
 
nije to inat...time Srbija celom svetu daje do znanja koliko joj je stalo da do Kosova.....znam da to nije popularan stav medju "naprednim evropejcima" kojima je samo njihovo doope bitno ali mi se vise moramo odluciti...meni je pun **** vise budala koje veruju da samo treba uci u EU i onda ce sve muke biti resene...to nije ni razmisljanje retarda...to je nerazmisljanje!

Pa dobro kad si tako ubedjen. Da im objavimo rat onda i da ih se jednom rešimo za sva vremena. Ili oni nas, pa kako god.
 
ma koji te je rat spopao...sa kim,sa chim???to je nas vrli predsednik sredio...vise nema nikog sa mudima jer je vecina u Hagu...o tehnici,vojsci da ne pricam...o naplasenom narodu posle onolikih i onakvih(savest mi chista..) isporuchivanja....ljudi,nema tamo nicega za nas....zar ne vidite?..bas zato ne treba da to radimo....zar je to svetla buducnost ako nemas drzavu?
 
Pa nezavisnost je neminovna. Naravno da ne treba da okrecemo ledja EU. Naprotiv. Koja je sad svrha toga? Zasto smo se onda nervirali i odahnuli kad je evropski kandidat Tadic pobedio? Ne razumem svrhu pitanja.

To i ne može da se razume, nemoj da se trudiš. To razumeju samo patriJote, mi smo strani plaćenici, nemamo ta patriotska osećanja. :roll:

A sad ozbiljno. Takve političke odluke uvek su do sada, a i od sada će, išle i ići će na štetu Srbije. Ni jedna druga država neće imati veliku štetu od toga. To što Koštunica to ne razume, nije razlog da se vodimo njegovim sumanutim idejama.

Suština potpisivanja sporazuma nema veze sa našim članstvom u EU. Naša rak rana je, na prvom mestu - loša ekonomska situacija. Mi nismo u prilici da ucenjujemo više bilo koga, niti ćemo takvim stavom dovesti Srbiju u situaciju da sačuva Kosovo.

Ono što mi moramo da uradimo, to je da nikada ne priznamo Kosovo kao nezavisnu državu. U toj odluci će nas podržati Rusija i još neke članice EU, što znači da Kosovo neće imati stolicu u UN i neće biti medjunarodno priznata država.

A naša ekonomska situacija će se izvesno popravljati sve više kako budemo bliži članstvu u EU. To je tako, a za to ima primera u našem okruženju. Sve te države, članice EU, koje su primljene pre godinu dana, još uvek se oporavljaju, ali polako i sugurno idu napred, za razliku od Srbije koja, pod vodjstvom jednog čoveka koji ne razume smisao ekonomije, tapka godinama u mestu.

Sad je krenuo Miloševićevim stopama, pali raju jeftinim parolama, udružuje se sa radikalima i SPS, negira rezultate predsedničkih izbora svojim stavovima, okružio se polupismenim saradnicima, radi gomilu gluposti, ne bi li još neki mesec ostao na vlasti.

Neodoljivo podseća na Miloševića. Ali neodoljivo.
 
ja ne znam ljudi kako to razmisljate...evo vec 8 godina nas vode demokrate....prolazi vam dragoceno vreme i zivot istice..ako vam je najbitnije da zivite "kao" u EU zar vam nije lakse da uradite sve zivo(meni je zao sto je problem sa vizama ali onaj Sloba....) pa da se lepo preselite tamo i zaboravite na ove glupave iu zaludjene nazadne budale koje jos uvek smatraju da drzavu treba braniti i tako otklonite sve moguce posledice po vas takvog ponasanja.....
 
Misliš da je rezultat izbora Tadić-Nikolić u suštini ova anketa?

pa možda može i to da znači

glasajući za evropsku Srbiju, imam na umu i to, da je Kosovo odavno "predato" loše vodjenom politikom, pa da će kosovski albanci morati(hteli ili ne hteli) da se prilagode evropskim zakonima, gde neće smeti da rizikuju da se protiv njih okrene ceo svet (kao protiv nas nekada) pa eto prilike da jednog dana budemo slobodno prisutni na teritoriji gde žive i srbi i gde su naši,veoma vredni kulturno istorijski spomenici

ja sam , svim srcem za Srbiju u EU
 
ja ne znam ljudi kako to razmisljate...evo vec 8 godina nas vode demokrate....prolazi vam dragoceno vreme i zivot istice..ako vam je najbitnije da zivite "kao" u EU zar vam nije lakse da uradite sve zivo(meni je zao sto je problem sa vizama ali onaj Sloba....) pa da se lepo preselite tamo i zaboravite na ove glupave iu zaludjene nazadne budale koje jos uvek smatraju da drzavu treba braniti i tako otklonite sve moguce posledice po vas takvog ponasanja.....

A zašto se te "glupave iu zaludjene nazadne budale koje jos uvek smatraju da drzavu treba braniti " ne bi negde malo pomerile odavde i otišle da "brane" neku drugu državu, pošto je od ove ostalo veoma malo da bismo im dozvolili da je i dalje "brane". 'Ajte vi malo negde, pa vidite treba li nekome takva odbrana. Nama stvarno više ne treba. Zahvaljujemo na trudu do sada.:???:
 
pa možda može i to da znači

glasajući za evropsku Srbiju, imam na umu i to, da je Kosovo odavno "predato" loše vodjenom politikom, pa da će kosovski albanci morati(hteli ili ne hteli) da se prilagode evropskim zakonima, gde neće smeti da rizikuju da se protiv njih okrene ceo svet (kao protiv nas nekada) pa eto prilike da jednog dana budemo slobodno prisutni na teritoriji gde žive i srbi i gde su naši,veoma vredni kulturno istorijski spomenici

ja sam , svim srcem za Srbiju u EU

:-D Slažem se.
 

Back
Top