ima li ovo smisla ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Christina Bg 92

Ističe se
Poruka
2.139
dakle,shta mislite o ovim privodjenjima dzajitja,cvetkovitja i drugih fudbalskih struchnjaka....:shock:
evo,odmah da odg.-mislim da treba srediti situaciju,ali da nije u redu da ih privode kao najvetje kriminalce...mislim,ipak su do pred dva dana svi prichali o dzajitju sve naj,naj....
 
dakle,shta mislite o ovim privodjenjima dzajitja,cvetkovitja i drugih fudbalskih struchnjaka....:shock:
evo,odmah da odg.-mislim da treba srediti situaciju,ali da nije u redu da ih privode kao najvetje kriminalce...mislim,ipak su do pred dva dana svi prichali o dzajitju sve naj,naj....

Pazi, lisice se stavljaju mnooooogo manjim kriminalcima od Dzaje i Cveleta. Lisice se stavljaju i nekom jadniku koji ukrade televizor, a da nestave lisice okorelim kriminalcima koji ukradu 5 miliona eura i falsifikatorima raznoraznih dokumenata. Ko je tebi veci kriminalac, neko ko obija stanove ili neko ko ukrade 5 milki i bavi se falsifikovanjem? Nego oni su uhapseni samo zbog ugovora sa Drulicem, a prodali su za 11-12 godina sigurno 50-60 igraca.
 
Mislim da fale Zeka,Bjeka,Curkovic,Miljanic,Ceca,..Terza..itd.
Ali polako.
Ko shto rekoshe svi...hapsi milicijo!...itd.
Pa ti bi celokupnu organizaciju oterao u zatvor?? :) Mozemo i igrace jednog po jednog da pocnemo da hapsimo:) Nije mi jasno zasto su Dzajica uhapsili bas sad kad je dosao na funkciju... NIsu mogli ranije to da urade?
 
Pa nego shta nego treba celu fudbalsku organizaciju u zatvor kad su sve krimos do krimosa.
Zato nam je fudbal i nacionalna sramota.
Dzajic je lopov i treba da trune u zatvoru a sa njim i svi ostali od Terze do deda Miljana.
Treba pocheti od 0.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top