BT Slusalice

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.879
Zanimaju me neke stvari oko njih.

Prvo. Video sam da ih ima sarolikih cena. Od nekih 2500 pa do i preko 5000. Zanima me. U cemu je sustinski razlika u jeftinijim i skupljim modelima.
Dalje. Dometi. I uopste. Koliki je domet BT-a. Koliko treba da budem udaljen od telefona da bih mogao da ih koristim (recimo par metara)
I na kraju da li mozete da mi preporucite neke. Naravno. Da nisu neki ultra mega giga modeli koji kostaju vise nego telefon :lol: nego nesto solidnog kvaliteta po solidnoj ceni.
Sustina moje potrebe za nima. Mene mrzi da svako malo kad me neko zove vadim telefon iz torbe ili sakoa, da se otkopacavam i slicno. :lol: Jednostavno sam mislio da telefon drzim u torbi ili gde je vec, a slusalicu u dzepu i kad me neko zove samo je izvadim iz dzepa i preko nje se javim.

Hvala.
 
Hm ... nekada mi je bilo dosadno pa sam kupio jedne, čisto onako da probam.

Sistem javljanja je bio da kad ti zazvoni tel samo pritisnes jedno dugme na njima i pričaš.

A domet .... pa bt bi trebalo da radi bez problema na 10 metara ...

A cena ... negde oko 28 € sam ih placao. Mislim da nema velike razlike medju proizvođaćima. Ili radi ili ne radi. Jedino je moguće da na nekim skupljim/kvalitetnijim baterija moze duze da traje ;)
 
baterija ... AAA nije sigurno :)

Dok ti radi ( pričaš , ili te neko zove ) blinka ti plavo svetlo non stop. Crveno kad je prazna baterija. A pri normalnom radu , pri stand by ti blinka plavo svaki minut :D
 

Back
Top