СОРОШЕВЕ СЛУГЕ У СРБИЈИ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Кртица

Zainteresovan član
Poruka
474
Најљубазније бих замолио модераторе да не затварају ову тему, јер је јако важна.

Ова слика говори више од било каквог објашњавања. Када се овако људи скупе, тешко је замислити да су то учинили да би се свађали, већ да би сарађивали, трговали (наравно, ко са чим може). О томе како су сарађивали, знамо врло добро.
sorosiekipake7.png


Пошто, као бивши обавештајац, имам фото-албум о Сорошу и његовим слугама, постављаћу још. Следећи кандидат је "онај угледни аналитичар и дописник Гласа Америке", брадати џулов Миша Бркић.
sorosimisabrkicxc2.png


Следећа је Наташа Кандић
sorosinatasakandichk5.png
 
"Кртице",ти си бивши обавештајац?
Ако ти имаш ове слике,значи и да их власт има и да одлично зна о чему се ради.Зашто то није објављено?

Пошаљи у медије...Било би добро да постоје и аудио записи.
 
"Кртице",ти си бивши обавештајац?
Ако ти имаш ове слике,значи и да их власт има и да одлично зна о чему се ради.Зашто то није објављено?

Пошаљи у медије...Било би добро да постоје и аудио записи.

Није то тако као што ти мислиш. Шалу на страну, нисам обавештајац, мада ме многи тако називају. Имам само приступ одређеним информацијама. А да су те инфо код државних структура, шта би имали од тога?! Па све обавештајне структуре су мање-више под контролом МИ6 и ЦИА.
Замислите да дате Поношу податке о планираним акцијама шиптара... То би било исто као да си их предао одељењу ЦИА-е.
 
Није то тако као што ти мислиш. Шалу на страну, нисам обавештајац, мада ме многи тако називају. Имам само приступ одређеним информацијама. А да су те инфо код државних структура, шта би имали од тога?! Па све обавештајне структуре су мање-више под контролом МИ6 и ЦИА.
Замислите да дате Поношу податке о планираним акцијама шиптара... То би било исто као да си их предао одељењу ЦИА-е.

Ниси ми открио ништа ново.;)

Хвала на фотографијама.
 
Ovo ovde nije nista strasno. Koliko ja vidim a nisam corav kao glavni lik na ovim fotografijama, ovde svako svakoga gleda ko ce da se zajebe da naruci pice.Pa vidite da su im prazne case, a misle da ce Sorosu da zavuku ruku u dzep a on tamo drzi giju ljutu.A da ne pisem da nesto ubodu ili bace na rostilj, dakle burazeru ima dve teorije. Ili su dosli punih stomaka, ili gledaju ko ce da se zajebe od njih i da pukne pare to vece!!!!
 
@Krtica
Mozda gresim pa mi kao "obavestajac reci" zar sa desne strane Sorosa na prvoj slici nije novinarka (zaboravih ime i prezime) a sada predsednik NUNS-a.....ili samo lici na nju................

Председник НУНС-а је НАдежда Гаће, жена Срђана Богосављевића (стратеџик маркетинг). У сваком случају, обоје се налазе на платном списку Сороша.
На слици је Лила Радоњић (студио Б, ПГ Мрежа - Утисак недеље...)
 
Није то тако као што ти мислиш. Шалу на страну, нисам обавештајац, мада ме многи тако називају. Имам само приступ одређеним информацијама. А да су те инфо код државних структура, шта би имали од тога?! Па све обавештајне структуре су мање-више под контролом МИ6 и ЦИА.
Замислите да дате Поношу податке о планираним акцијама шиптара... То би било исто као да си их предао одељењу ЦИА-е.

A oni "Ponos ili CIA" vrate siptarima da poboljsaju i bolje cuvaju plan..............;)
 
Председник НУНС-а је НАдежда Гаће, жена Срђана Богосављевића (стратеџик маркетинг). У сваком случају, обоје се налазе на платном списку Сороша.
На слици је Лила Радоњић (студио Б, ПГ Мрежа - Утисак недеље...)

Како су фино распоређени.

Ал` нам треба револуција...:)
 
U svom radu CeSID je imao podršku od strane sledećih donatora:

Evropska Komisija;
Evropska Agencija za Rekonstrukciju;
Charles Stewart Mott Foundation;
German Marshal Fund;
Norwegian People`s Aid;
Westminster Foundation for Democracy;
Olof Palme International Center ;
United States Institute for Peace;
Rockfeller Brothers Fund;
Municipal Support Program - SDC;
National Endowment for Democracy;
Swedish Helsinki Committee for Human Rights
NDI – National Democratic Institute for International Affairs;
CIDA;
Freedom House;
IREX;
Know How Fund;
Open Society Fund;
OSCE ODIHR;
USAID – OTI;
SIDA;
USIP;
DAI;
Ambasade: Australije, Finske, Holandije, Kanade, Švajcarske, Švedske, Velike Britanije, Nemačke
 
http://www.ndi.org/about/bdadv/bdadv.asp

NDI Board of Directors & Senior Advisory Committee



Board of Directors Senior Advisory Committee
Madeleine K. Albright, Chairman
Rachelle Horowitz, Vice Chair
Marc B. Nathanson, Vice Chair
Kenneth F. Melley, Secretary
Eugene Eidenberg, Treasurer
Kenneth D. Wollack, President

Douglas Ahlers
Bernard W. Aronson
J. Brian Atwood
Harriet C. Babbitt
Elizabeth Frawley Bagley
Erskine Bowles
Joan Baggett Calambokidis
Thomas A. Daschle
Barbara J. Easterling
Geraldine A. Ferraro
Sam Gejdenson
Patrick J. Griffin
Shirley Robinson Hall
Harold Hongju Koh
Peter Kovler
Nat LaCour
Robert G. Liberatore
Judith A. McHale
Constance J. Milstein
Molly Raiser
Nicholas A. Rey
Susan E. Rice
Nancy H. Rubin
Elaine K. Shocas
Bren Simon
Michael R. Steed
Maurice Tempelsman
Arturo Valenzuela
Mark R. Warner

Chairmen Emeriti
Paul G. Kirk, Jr.
Walter F. Mondale
Charles T. Manatt

Updated October 2007 William V. Alexander
Michael D. Barnes
John Brademas
Bill Bradley
Emanuel Cleaver, II
Mario M. Cuomo
Patricia M. Derian
Christopher J. Dodd
Michael S. Dukakis
Martin Frost
Richard N. Gardner
Richard A. Gephardt
John T. Joyce
Peter G. Kelly
Paul G. Kirk, Jr.
Elliott F. Kulick
John Lewis
Donald F. McHenry
Abner J. Mikva
Charles S. Robb
Stephen J. Solarz
Theodore C. Sorensen
Esteban E. Torres
Anne Wexler
Andrew J. Young
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top