За Војску са Образом

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
Ево бар неком у Србији још увек стало до војске...

Слава Богу

Ових дана у Београду и осталим градовима по Србији су лепљени плакати "За Војску са Образом"

Вест из Правде:
За Војску са Образом
Представници Отачаственог покрета Образ су поводом најава проглашења независности Косова, у петак у пет до 12, предали Министарству одбране Републике Србије (у ствари били смо да предамо али нам обезбеђење није дозволило) захтев да Војска Србије, уколико то буде било потребно, заштити србско становништво на Косову и Метохији.
Младен Обрадовић из Образа напомиње да је тај покрет покренуо акцију "за Војску са Образом", којом се тражи реорганизација Војске Србије.
- Затражили смо смену начелника Генералштаба Војске Србије Здравка Поноша због његове очигледне неспособности и повратак у активну службу официра који су отерани из Војске, јер су учествовали у одбрани земље од НАТО агресије - истакао је Обрадовић. Тражимо и преиспитивање цивилног служења војног рока и повратак у трупе свештенства као важне моралне компоненте србске војске у историји.

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-02-02-2008/za-vojsku-sa-obrazom?t=1201961118#comment-22492

Vojska06-03-1.gif
 
startovao mene i drugara na pravnom neki mali, smeshni, sa spikom u kojoj je prichao o unishtavanju, svetom savi i nekakvom 'malom srpchetu' koje pati jer se izrodilo od sebe.:lol:
valjao sam se :lol:

to je neki nomokanon, obraz, neka smejurija sigurno...ne bih znao, poshto je dechko zapalio kad je video da smo se zacenili....a bas mi zao :(
 
Paa... Koliko ja znam, vojska ne sluzi da bere cvece. Nego sta nego da je o ubijanju rec. I mene bas zanima koga nameravate da regrutujete, valjda je to prvo smisleno pitanje u ovom slucaju.
Слабо знаш, војска служи да брани народ и државу, а ако мора онда да у ОДБРАНИ УБИЈА...а за време мира, да се спрема као да ће сутра рат....значи убијањ еје задње ту, само што ови сатанисти, илуминати само о томе размишљају..***..нисам ја крив..што он има проблема..
 
Забринула се дечурлија око организације војске, а већина ће цивилно да ''служи'' отаџбини. Који су лицемери ови из гузног образа.

Сви су служили војску у оружаним снагам, а не по кафанам као ти и теби слични..
Зато би куллл
 
Слабо знаш, војска служи да брани народ и државу, а ако мора онда да у ОДБРАНИ УБИЈА...а за време мира, да се спрема као да ће сутра рат....значи убијањ еје задње ту, само што ови сатанисти, илуминати само о томе размишљају..***..нисам ја крив..што он има проблема..

Prvo, ne kaze se "zadnje", nego "poslednje". Svako ko se kune da je veliki Srbin (a nesto mi deluje da si od tih, ne kazem da je to lose), prvo neka nauci sopstveni jezik.

Ponavljam, otadzbina se ne brani branjem cveca. Naravno da niko nece ubijati ako ne bude sukoba, ali ti pozivas ljude, tj. kazes da je ta organizacija pozvala ljude da BRANE Kosovo. Kako? Mirnim mitingom? Branjem cveca?

Da odgovorim na pitanje. Znam tacno 8 "velikih Srba" i samo je jedan sluzio vojsku.
 
Evo ovako, retardi iz Obraza da se prijave kao stranka, da izađu na izbore, pa će proći kao JUL, sa jedno 13.000 glasova.
Е па ви шљам станистички да се покупите из Србије ...и ћао.-....а 13 хиљада добро наоружаних Срба, може чудо да изведе..зато се ти припази шта сањаш...
 
Prvo, ne kaze se "zadnje", nego "poslednje". Svako ko se kune da je veliki Srbin (a nesto mi deluje da si od tih, ne kazem da je to lose), prvo neka nauci sopstveni jezik.

Ponavljam, otadzbina se ne brani branjem cveca. Naravno da niko nece ubijati ako ne bude sukoba, ali ti pozivas ljude, tj. kazes da je ta organizacija pozvala ljude da BRANE Kosovo. Kako? Mirnim mitingom? Branjem cveca?

Da odgovorim na pitanje. Znam tacno 8 "velikih Srba" i samo je jedan sluzio vojsku.

А остали, цивилно, или су служили, а да ти ниси упозната са тим?..(а вероватно нису у Образу).....Одбрана свим дозвољеним, правно-политичким средствима....(а рат за одбрану државе је правно-политичко средство)
 
Šalom, ja tebe ne vređam, jer se ne spuštam na tvoj nivo, pas koji laje ne ujeda. Od ovoga što pišeš nema ništa. Upravo su ti illuminati dozvolili da blebećeš ove gluposti.

Као ниси вређао, кажеш ретарди из Образа...немој сада да се правиш наиван,
и откад то илуминати нису сатанисти...ајде мало изучи то што волиш, да се не срамотиш други пут..и шта су они мени то омогућили...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top