Ko jos vjeruje u romantiku?!

detekcija25

Početnik
Poruka
6
Da li nam je romantika davno isfurala, ili jos uvijek postoje parovi koji su iole romanticni. Kakvo je vase misljenje po pitanju toga? Ja mislim da je jako tesko u danasnje vrijeme biti romantican. Pored materijalizacije kompletnog drustva, kome je vise uopste furka sjediti u parku na klupi, piti sok i gledati zvijezde sa voljenom osobom. Zasto sjediti na klupi kad se moze jos ljepse sjediti u skupom BMW-u ili u nekom od zadimljenih kafica. Tuzno dragi moji , ali istinito nazalost :(
 
Ja verujem u romantiku. Slepo joj verujem.
A romantika nije ono sto ljudi misle. Ima svoju definiciju, a mozes i sam da je stvoris i verujes u nju.
Ko uopste kaze da je romantika sedenje na klupi? Gledanje zvezda? Gde pise to?
Romantika je ono sto ti zelis da ona jeste. Moze biti sve - moze biti veliko nista.
 
Aj, razmisli malo o ovome, sta si rekao. :)
Kako je to romantika kriva? Zasto ona?
Zamisli ovako, dvoje koji se zabavljaju i niko od njih ne veruje u romantiku. Takvih ima koliko hoces danas, tj. ima onih koji su "kao" operisani, da ih tako nazovem.
Pitanje: Ko je njima kriv? Mislim romantika nije, zar ne?!
 
Zašto neko ko ne veruje u romantiku piše na romantici? :-) Ipak tu postoji jedno malo zrno koje ce proklijati samo je pitanje kad. Zar ne Insolitusu? Svaka bol prodje,gorčina drži malo duže,ali vreme je cudo.. Ne nosiš ti svoju tugu i svoj bes. Oni nose tebe. Ali umorit ce se. I tada ces opet poželeti nekog da te nosi ali u srcu.
 
Joj, Insolutis! :lol: Još si ogorčen? :???:
Ma gore glavu, dečko, možda je baš Alexanna tvoja 'buduća ljubav', kako je to Đorđije formulisao u svojoj novoj temi, a ti njoj tako!? :razz:

U romantiku veruje svako ko je živi, ili je bar nekad doživeo. :D Ja na primer. I moj dragi. To je, eto, već dvoje.
Pa moja deca. Pa moje prijateljice. Pa društvo moje dece. Pa njihovi roditelji. Pa... Ima ih dosta koje znam.
Romantika je stanje duha, nema to nikakve veze s materijom. :)
 
zainteresovana....svaka cast...jako mi je drago zbog tebe i cinjenice da si srecna..porodica.muz...pa deca...joj deca :) ima li neceg lepseg od toga...
sto se mene tice...***...povredjen sam...e sad...alexanna moja buduca ljubav ? eh sad... :)
ni nepoznajemo se...cim je ovde i pise tako divne postove,verujem da je jako dobra osoba i da vredi...zaista bih bio srecan,ma koliko to zvucalo cudno sad,da si upravu...
 
Eto vidiš! ...'piše divne postove'... Pa kreni i ti sa divnim postovima, pa... Ko zna? :p
Ili još bolje - osvrni se malo oko sebe, u RL. Kreni da pričaš sa devojčicama kao da ti je svaka rečenica 'divan post'. :wink:
Ako si mrgud, privlačićeš mrgude, ako si romantik, privlačićeš romantičare. Čista fizika :lol:, zakon akcije i reakcije. :)
Srećno.
 
zainteresovana....svaka cast...jako mi je drago zbog tebe i cinjenice da si srecna..porodica.muz...pa deca...joj deca :) ima li neceg lepseg od toga...
sto se mene tice...***...povredjen sam...e sad...alexanna moja buduca ljubav ? eh sad... :)
ni nepoznajemo se...cim je ovde i pise tako divne postove,verujem da je jako dobra osoba i da vredi...zaista bih bio srecan,ma koliko to zvucalo cudno sad,da si upravu...

Sad si se malo izvuko sto se Alex tice :) to su nase princezice i ne treba da budemo drski prema njima, sta cemo kad su nase i kad ih volimo, veruj u ljubav samo je ljubav vecna! ;)
 
Da li nam je romantika davno isfurala, ili jos uvijek postoje parovi koji su iole romanticni. Kakvo je vase misljenje po pitanju toga? Ja mislim da je jako tesko u danasnje vrijeme biti romantican. Pored materijalizacije kompletnog drustva, kome je vise uopste furka sjediti u parku na klupi, piti sok i gledati zvijezde sa voljenom osobom. Zasto sjediti na klupi kad se moze jos ljepse sjediti u skupom BMW-u ili u nekom od zadimljenih kafica. Tuzno dragi moji , ali istinito nazalost :(

Mislim da je lako... potrebno je samo naci inspiraciju u nekoj srodnoj dusi...potrebno je biti otvoren i ici srcem i verujem da oni koji oduvek bili romanticni, bez obzira na sve i dalje su takvi
 

Back
Top