Glam rock

Obozavam glam! Ma sve te ludake iz 80-tih... Europe!!! :-D

Ostalo... Dokken, Motley, Ratt, V i x e n, Lita Ford, Poison, Kiss, maaaa nema svrhe da nabrajam kad jednom recju - obozavam taj zvuk.
 
Cinderella , T-Rex , Dangerous Toys , Europe , Gorky Park , Heart , L.A. Guns , Kiss , Quiet Riot , Ratt , Roxette , Rush , Twisted Sister , Warrant , Poison , White Lion , Y & T , Dokken , Motley Crue , Lita Ford , Hanoi Rocks , Mr.Big , Kingdom Come , House Of Lords , XYZ , Night Ranger , Thunder , Damn Yankees ..bas volem glam i sleaze i hair metal...obozavam
 
Ma sve je to isto. Nijanse i nijansice... :)

Uh, ubila bih za koncert Europea... i samo da pipnem pevaca onako tik tik. E do tada, odoh da se trujem devedejovima. Send them to my vein! :lol:
 
Елис Јупер, Срце, Бон Џови, Јевропа, Бела Змија... већином чупави нашминакни идиоти који личе на жене, али бато, како само рокају :cool:
 
bon jovi i whitesnake nisu glam niti kiss niti alice cooper
kada su oni nastali glam nije ni postojao

Бела змија је косати метал, а то му дође скоро исто. :razz: Тј. каснији албуми (који су много бољи од неког покушаја класичног рока на првим албумима), Бон Џови је типични чупави представник из 80-их, а глам је настао 70-их. Пољубац је болестан, а Елис Купер је Елис Купер. 8-)
 
znas da su prosle godine svedjani bili u albaniji

Ma znam, ali tamo ni zbog njih ne bih isla. A kad su odrzali besplatan koncert u Bugarskoj, ja bila na putu. E piiiiipipipipiiiiiiiip ti zivot. E onda reko ajmo u Ratvik, sakupila ja i kes i sve, al viza... Pu! Ma znas sta... Ej... Ono... Hmmmm!:evil: :lol:
Ali znas kako... Npr, kad sam pocela da slusam The Cult, oni su bili "rasuti" :lol: pa se okupili 2000te i ja reko juhu! Pa se opet raspali... :-( i tako sam se pomirila sa cinjenicom da ih nikad necu videti. Kad ono... E ajd dabogda mi se to ponovilo sa Europe-om. Joj, kako ih volem. I Joeyev glaaas... Da mi peva na uvce, necu mu nista majke mi, samo da mi peva i ja bih bila happy ;)
 
Cinderella , T-Rex , Dangerous Toys , Europe , Gorky Park , Heart , L.A. Guns , Kiss , Quiet Riot , Ratt , Roxette , Rush , Twisted Sister , Warrant , Poison , White Lion , Y & T , Dokken , Motley Crue , Lita Ford , Hanoi Rocks , Mr.Big , Kingdom Come , House Of Lords , XYZ , Night Ranger , Thunder , Damn Yankees ..bas volem glam i sleaze i hair metal...obozavam

8-)8-)
 

Back
Top