ovo moras obavezno pogledTI!!!!

  • Začetnik teme slatka pcelica
  • Datum pokretanja
S

slatka pcelica

Gost
JA SAM VEOMA SLATAKA devojcica8IMAM 17 GOD)PROBLEM JE U TOME STO MUSKARCI ME SE "BOJE"JEDNOSTAVNO MI RETKO,SKORO NIKAKO NE PRILAZE.INACE SAM VEOMA OPUSTENA OSOBA,CAK I PREVISE,OBOZAVAM ZEZANJE..A ONI NISTA.U CEMU JE STVAR :roll:
 
slatka pcelica:
JA SAM VEOMA SLATAKA devojcica8IMAM 17 GOD)PROBLEM JE U TOME STO MUSKARCI ME SE "BOJE"JEDNOSTAVNO MI RETKO,SKORO NIKAKO NE PRILAZE.INACE SAM VEOMA OPUSTENA OSOBA,CAK I PREVISE,OBOZAVAM ZEZANJE..A ONI NISTA.U CEMU JE STVAR :roll:


VIDIM malecka,imao sam i imam slicne "probleme" sa zenama i sad ...
PREVISE si opustena,jednostevna,zezas se...to muskarcenapali i...ujedno i plasi...tatvoja jednostavnost.To je super.Cuvaj to sto imas u sebi...Doci ce onaj pravi-ne brini.Mozda taj pravi bas sad gleda...u ovu tvoju iskrenost.
Srdacno te pozdravljam.Ti si prava.Bash! :wink:
:idea:
 
Solution:
slatka pcelica:
JA SAM VEOMA SLATAKA devojcica8IMAM 17 GOD)PROBLEM JE U TOME STO MUSKARCI ME SE "BOJE"JEDNOSTAVNO MI RETKO,SKORO NIKAKO NE PRILAZE.INACE SAM VEOMA OPUSTENA OSOBA,CAK I PREVISE,OBOZAVAM ZEZANJE..A ONI NISTA.U CEMU JE STVAR :roll:


Mozda je bas u tom 'previse' problem...
pa ne znam,mozda,ali ja sam jednostavno takva po prirodi.obozavam zezanje,ludiranje.....razlikujem se vecinom od drugih
 
DJ_MaRe:
ako mene pitate, ova pcelica je neki ortak koji podjebbava auditorijum.... pa ako si vec resio nekoga da vuces za nos, budi malo originalniji... :?

...PODJEBOTINO AUDITORIJUMSKA!ALI...
...KAD SI VEC PODJEBAN(I TO BADAVA!)BADAVA JE TAKVOG...
...SLATKA PCELICA-pa vuce za nos?...
...AKO SAMO MALO SPUSTIS POGLED SA PCELICE,VIDECES MNOGO ORIGINALNIJE MESTO ZA KOJE BI MOG'O DA POVUCES
AUDITORIJUM...NOS NIJE,AL'ZA TEBE-BADAVA!
:idea:
 
imam i ja takav nekakav problem, ljubavne prirode; NIKO ME NECE!!!! ustvari,ja sam isto tako opustena osoba, imam mnogo prijatelja i sad me onaj moj konj zeza: rekao je da me voli, a sad se pravi lud!!!!a jos ga je moja drugarica pitala nekoliko puta i kaze da je zvucao tako iskreno. i on isto tako oce neku malu fuficu koja je mladja od njega, pogubljena je i nije lepa:NIJE NIKAKVa, i sto je najgore, ispalila ga je 100 puta ali on ne odustaje. kaze kako voli i mene i nju? pa sta sad da radim? sta da mu verujem/ mozda mu se ja i ne svidja, nisam bas toliko privlacna, sto se fizickog izgleda tice (nisam zgodna "overweight") ali par tipova je bilo zesce nalozeno na mene! mozda vam bas i nisam priblizila situaciju, ali pomozite me? kako da ga ponovo osvojim? sad sam u fazi ignorisanja pa ne obracam paznju na njega? jooooj, sta da radim, stvarno ga volim..POMOZITE< MOLIM VAS>
 
Mala_:
imam i ja takav nekakav problem, ljubavne prirode; NIKO ME NECE!!!! ustvari,ja sam isto tako opustena osoba, imam mnogo prijatelja i sad me onaj moj konj zeza: rekao je da me voli, a sad se pravi lud!!!!a jos ga je moja drugarica pitala nekoliko puta i kaze da je zvucao tako iskreno. i on isto tako oce neku malu fuficu koja je mladja od njega, pogubljena je i nije lepa:NIJE NIKAKVa, i sto je najgore, ispalila ga je 100 puta ali on ne odustaje. kaze kako voli i mene i nju? pa sta sad da radim? sta da mu verujem/ mozda mu se ja i ne svidja, nisam bas toliko privlacna, sto se fizickog izgleda tice (nisam zgodna "overweight") ali par tipova je bilo zesce nalozeno na mene! mozda vam bas i nisam priblizila situaciju, ali pomozite me? kako da ga ponovo osvojim? sad sam u fazi ignorisanja pa ne obracam paznju na njega? jooooj, sta da radim, stvarno ga volim..POMOZITE< MOLIM VAS>


...slatka malaa-STO SI TI ZAKASALAA!?!Nego-znas sta!?!
Ima ovdeprisutan(malo vislje bacakni pogledic svoj na njegov nick)jedan vrloo kompetentan-ma do istosmetenosti "onog tvog"(od miloste ga sama isto tako nazva).STA?NE ZNAS?NISI CHULA ZA NJEGA ILI GA???
A,pa to ti je jedan finificfiricic-ma gospodin chovek
-izvan sveta je,a pride obavlja vrlopodgovorno-minorne poslove za jednu propalbritansku firmu!AKO TI ON NE POMOGNE NIKONJTI NE MOZE POMOCI.
Primi moje iskreno saucestvovanije u svojoj bivshoj,sadashnjoj i lelemajcice buducoj malasituaciji.
:idea:
 
Mala_:
imam i ja takav nekakav problem, ljubavne prirode; NIKO ME NECE!!!! ustvari,ja sam isto tako opustena osoba, imam mnogo prijatelja i sad me onaj moj konj zeza: rekao je da me voli, a sad se pravi lud!!!!a jos ga je moja drugarica pitala nekoliko puta i kaze da je zvucao tako iskreno. i on isto tako oce neku malu fuficu koja je mladja od njega, pogubljena je i nije lepa:NIJE NIKAKVa, i sto je najgore, ispalila ga je 100 puta ali on ne odustaje. kaze kako voli i mene i nju? pa sta sad da radim? sta da mu verujem/ mozda mu se ja i ne svidja, nisam bas toliko privlacna, sto se fizickog izgleda tice (nisam zgodna "overweight") ali par tipova je bilo zesce nalozeno na mene! mozda vam bas i nisam priblizila situaciju, ali pomozite me? kako da ga ponovo osvojim? sad sam u fazi ignorisanja pa ne obracam paznju na njega? jooooj, sta da radim, stvarno ga volim..POMOZITE< MOLIM VAS>
mislim da te taj lik ne zasluzuje.kada se lomi oko neki fufice koja ga sutira,a tebe koja si vrednija ne primecuje.bolje ti je nadji nekog ravnog tebi.veruj mi taj lik nije jedini.zasto da se lomis oko nekoga ko te nece :oops: on vise gubi :? njega ce ta vuci za nos,a ti zaboravi njega i nadji drugog.veruj mi sve se moze :wink: imaj svoje dostojanstvo 8) nemoj dozvoliti da te vuce za nos :x srecno :D
 
Mala_:
imam i ja takav nekakav problem, ljubavne prirode; NIKO ME NECE!!!! ustvari,ja sam isto tako opustena osoba, imam mnogo prijatelja i sad me onaj moj konj zeza: rekao je da me voli, a sad se pravi lud!!!!a jos ga je moja drugarica pitala nekoliko puta i kaze da je zvucao tako iskreno. i on isto tako oce neku malu fuficu koja je mladja od njega, pogubljena je i nije lepa:NIJE NIKAKVa, i sto je najgore, ispalila ga je 100 puta ali on ne odustaje. kaze kako voli i mene i nju? pa sta sad da radim? sta da mu verujem/ mozda mu se ja i ne svidja, nisam bas toliko privlacna, sto se fizickog izgleda tice (nisam zgodna "overweight") ali par tipova je bilo zesce nalozeno na mene! mozda vam bas i nisam priblizila situaciju, ali pomozite me? kako da ga ponovo osvojim? sad sam u fazi ignorisanja pa ne obracam paznju na njega? jooooj, sta da radim, stvarno ga volim..POMOZITE< MOLIM VAS>
mislim da te taj lik ne zasluzuje.kada se lomi oko neki fufice koja ga sutira,a tebe koja si vrednija ne primecuje.bolje ti je nadji nekog ravnog tebi.veruj mi taj lik nije jedini.zasto da se lomis oko nekoga ko te nece :oops: on vise gubi :? njega ce ta vuci za nos,a ti zaboravi njega i nadji drugog.veruj mi sve se moze :wink: imaj svoje dostojanstvo 8) nemoj dozvoliti da te vuce za nos :x srecno :D
 

Back
Top