Kada ste poslednji put plakali?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

your skin makes me cry

Obećava
Banovan
Poruka
68
Inace mislim da sam osoba koja je teska na suzama...ali eto,malopre pustim 11-u epizodu serije Vratice se rode,
jer ne stigoh da pogledam nekoliko zadnjih,a verujem da dobar deo vas prati istu,isto tako verujem da nisam jedina osoba
kojoj je Pikac prirastao srcu.Narkoman i to iskarikiran,ali bez ikakve sumnje dobar covek.
Prvo me je zaledila scena kada ulazi u stan i ne videvsi da mu je devojka umrla od
prevelike doze,smanji tv da je ne probudi i ode da se "uradi",kada se osvestio,pridje joj ponovo i kada je pomilovao vidi da je
bela i mrtva,baci se unazad i pocne da rida od placha,posle cega joj je opet prisao,pokrio je,poceo da je miluje i da joj govori
da je voli...bas tesko,dusa me je zabolela.
Na kraju epizode,na terenu za basket,prilazi neki lik i kaze im,Pikac...Pikac je umro,u tom trenutku mi je srce prokrvarilo,a
dusa je pocela da vristi,istog momenta su mi suze krenule jer me je to tako snazno podsetilo na sve drage mi ljude
koje je taj prokleti heroin sahranio...i ona nadrealna scena i muzika kad Pikac uhvati basketaru,vrati je i ode da sedi na tribinama
sa pretpostavljam odavno mrtvim prijateljima.Odavno mi nije bilo ovako tesko.

Mislim..u stvari nadam se da je tema na pravom podforumu,recite kada ste vi poslednji put plakali i zasto.
Ja sam malopre,a razlog ste procitali.
 
I pre neko vece dok sam gledala....

951_Atonement%20Pic.JPG


Nemoguca tj. neostvarena ljubav, rat i stradanje i tako....
 
Mislim u petak.
Čitao sam neki članak o tome kako Al Kaida u Avganistanu regrutuje decu od 5-7 godina za terorističke akcije.
Bila je tu priča o jednom dečaku od 6 godina kome su zavezali pojas sa eksplozivom i rekli mu da trči prema amerikancima i kad stigne do njih da povuče kanap.....tad će se desiti eksplozija cveća.

Ne znam kako da opišem to osećanje....to je mešavina besa, tuge, razočarenja...
Zamislio sam to dete u hiljadu situacija u kojima sam bio sa mojim sinom....kad se smeje, kad spava, kad se igra, kad pruža ruke i grli nekog koga voli, kad postavlja nama komična pitanja o životu i svetu, kad pita šta je to smrt i gde posle toga idemo...

Ti mali ljudi veruju da je svet lepo mesto, da su čike i tete dobri, da ....
Pitao sam se koga je taj mali čovek zadnjeg zagrlio, kome se zadnjem nasmejao i sa kakvom mišlju je otišao sa ovog sveta
 
Ја плачем скоро сваки дан.
Ова моја ме зове плачипи.ка.
Плачем кад видим напуштену животињу, кад видим човекољубље на делу и за гомилу других ствари...
Плакати је нормално...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top