Vlast za Novosadjane i Novosadjani za vlast

brate, nisam radikal ,ali gorih od LSV nema u kombinaciji sa lokalnim DS katastrofa !
Nista nije uradjeno prethonih godina, Mirovic krade ali i radi, a oni su pre krali,a nisu nista radili !
a ono jes pravi nam u parku sire behaton staze od Veljinih auto-puteva a bice verovatno i fontama i ono debilno dekorativno vasarsko osvetlenje kao u centru :lol:
 
Маја Гојковић је ок, али Мирчић и Мировић. Аууу. Чекаће радикали опет 10 година као после победе Мирчића 1992. да освоје власт у НС-у. А ни сад не би СРС имао власт без лопина из (сад већ бившег) ДСС-а (Микавица и друштво).
 
Naravno da sam zadovoljan!
Koliko je Novi Sad sada lepsi nego tamo negde recimo 2003. godine... koliko stambenog i poslovnog prostora i zgrada je izgradjeno, koliko je uredjen grad sve je uredjeno i ulepsano sveoko Spensa, ceo Centar grada, sada od nedavno i Limanski park izleda super,... i tako dalje, i tako dalje. Lep grad. Najlepsi na svetu. :)
 
Da li ste zadovoljni napretkom koji je maja gojkovic ostvarila u protekle 4. godine?
Aко су за тебе брљотине око аутобуске станице, рушење зида на тврђави, пребијање глумаца, изградња ''бехатонираног аутопута'' у сред лиманског парка... напредак онда или не живиш у НС или имаш проблема са поимањем појма напредак.
 
Naravno da sam zadovoljan!
Koliko je Novi Sad sada lepsi nego tamo negde recimo 2003. godine... koliko stambenog i poslovnog prostora i zgrada je izgradjeno, koliko je uredjen grad sve je uredjeno i ulepsano sveoko Spensa, ceo Centar grada, sada od nedavno i Limanski park izleda super,... i tako dalje, i tako dalje. Lep grad. Najlepsi na svetu. :)
:shock:
Bahahaha jel ti zivis u Vjeterniku ili na Slanoj Bari kad ovako lupas ?:lol::lol: Limanski park SADA ne izgleda super jer radovi nisu jos ni na pola stigli pa je trenutno u parku blato do kolena , gomile nabacane zemlje ,neke rupcage su iskopane ,gomile naslaganog behatona ,sve u svemu lici na Beograd 6. aprila 41. a mozda ce izgledati super kada ga zavrse al sada definitivno ne izgleda .Koliko je lep parkic kao i o ljubavi Limanaca prema SRSu svedoci i cinjenica da je Toma prekjuce dobio 20-25% glasova na Limanu a u gradu bez okolnih selendri celih 32%:-D.Mada ja ne kazem da je gradska vlast bila jako losa i da nisu nista uradili al je cinjenica da im je dosao i kraj i da im rejting u gradu nikad nije bio gori tako da u maju zavrsavaju svoju karijeru na celu NSa .
 
:shock:
Bahahaha jel ti zivis u Vjeterniku ili na Slanoj Bari kad ovako lupas ?:lol::lol: Limanski park SADA ne izgleda super jer radovi nisu jos ni na pola stigli pa je trenutno u parku blato do kolena , gomile nabacane zemlje ,neke rupcage su iskopane ,gomile naslaganog behatona ,sve u svemu lici na Beograd 6. aprila 41. a mozda ce izgledati super kada ga zavrse al sada definitivno ne izgleda .Koliko je lep parkic kao i o ljubavi Limanaca prema SRSu svedoci i cinjenica da je Toma prekjuce dobio 20-25% glasova na Limanu a u gradu bez okolnih selendri celih 32%:-D.Mada ja ne kazem da je gradska vlast bila jako losa i da nisu nista uradili al je cinjenica da im je dosao i kraj i da im rejting u gradu nikad nije bio gori tako da u maju zavrsavaju svoju karijeru na celu NSa .

Park, blato ? Dođi da vidiš Čuburski park ... Već nekoliko meseci ...:lol::lol::lol:
 
Aко су за тебе брљотине око аутобуске станице, рушење зида на тврђави, пребијање глумаца, изградња ''бехатонираног аутопута'' у сред лиманског парка... напредак онда или не живиш у НС или имаш проблема са поимањем појма напредак.
Pa valjda nismo ishli unazad, a samo pitam ljude da li su zadovoljni ... Inache sam demokrata i glasao sam za novakovica na izborima 2004 ...
 
Pa valjda nismo ishli unazad, a samo pitam ljude da li su zadovoljni ... Inache sam demokrata i glasao sam za novakovica na izborima 2004 ...
pa i ja sam demokrata al sam glasao za Mileta pa za Maju jer mi je Bora isao na onu stvar , sto sam mu i licno rekao jednom prilikom doduse malo kulturnije.Tacno je da su se Novakovic i Pomoriski previse opustili i zapustili grad pred kraj drugog mandata tako da sada posle ovih izbora kad se vrate te partije na vlast moraju mnogo vise da se potrude da im se ne bi ponovio neprijatan sok iz 2004.
 
pa i ja sam demokrata al sam glasao za Mileta pa za Maju jer mi je Bora isao na onu stvar , sto sam mu i licno rekao jednom prilikom doduse malo kulturnije.Tacno je da su se Novakovic i Pomoriski previse opustili i zapustili grad pred kraj drugog mandata tako da sada posle ovih izbora kad se vrate te partije na vlast moraju mnogo vise da se potrude da im se ne bi ponovio neprijatan sok iz 2004.
Pa u principu si u pravu ...
 
Od silnih obećanja koja su dali nije bilo ništa, a ja sa te strane nisma ni iznenađen
iznenadim se kad ispune (to se odnosi na sve stranke)
elem, Maja kao Maja nije unazadila grad, ali ovaj šabanluk oko nje je katastrofalan
ništa epohalno nije urađeno, klasika, održavanje puteva, novi busevi, vrtić, renoviranje škola i tako
investicije 0, borba protiv korupcije 0, nepotizma i ekspanzija izmišljenih radnih mesta u javnim preduzećima....
behaton u centru koji tone:roll:
 
hmmm... Živim na Limanu III kod NAFTAGAS-a... Limanski park liči na poligon za obuku tenkista i stvarno nemam pojma šta će nam to al ajd... Najmanji problem... Merkator, to slovenačko g***o što je nabijeno tamo gde mu nije mesto! Da imam dovoljno exploziva leteo bi! Uništili su nam zgradu sa silnim betonjerkama, svaki dan gledam da li ću opet da parkiram auto sa trotoara ili ću ga ostaviti na sred ulice, a sad još hoće da naguze Delta City umesto teniskih terena. Pa kad je Liman trebao da bude tako urban?! NIKAD!!! Gradiće se Muzej kod dunavca, još nešto na Limanu V kod mornarice. Pa da li su ovi iz ZIG-a normalni?! Sve njih treba ne u zatvore, već u zgrade kod merkatora da vide kakav je život kad ti do 9 uveče trube kamioni, jer je onaj što otvara kapiju na merkatoru otišao da piša...
edit: još su izgradili poslovni objekat iza male pečurke, a kad su dobijali potpise, govorili su da će to biti besplatni parking prostori za građane zbog merkatora. 90% parking prostora i 10% poslovni objekti... E sad kad je sve lepo sagrađeno, sad ne smemo da koristimo parkinge unutra...
edit2: ako ima neprimerenih reči/izraza neka ih moderator izmeni...
 

Back
Top