Da ste muškarac kako bi ste....

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.439
Stalno nesto heklate,štrikate,dehidrirate,kuvate,kukate na šefove,pilule dan posle i slicno..pa da vas pitam:

Zene..da ste muškarac,kako bi ste ševile svoje neznije polovine?..

Ja bih je odpozadi,pljeskala po goozi i drzala za kosu da se previse ne otima a posle..posle bih..ali da cujem vas..koliko ste otvorene i mastovite da postujete na ovoj temi..
 
Uza zid. I duuuuugoooo bih je ljubila svugde. Eto tako nekako. :D

bug.gif
 
Ni jedna zena ne moze da se zamisli u ulozi muskarca ali ako ima mastu i zna sta hoce i voli..moze :D a kada je bila tema..imati kitu na jedan dan..sve su zene redom slatko pisale o tome..kapiram da je ovo tema gde treba pisati o svojim sexualnim intimama i mastanjima i da je to tesko..cak previse tesko za ovaj podforum..:p
 
Stalno nesto heklate,štrikate,dehidrirate,kuvate,kukate na šefove,pilule dan posle i slicno..pa da vas pitam:

Zene..da ste muškarac,kako bi ste ševile svoje neznije polovine?..

Ja bih je odpozadi,pljeskala po goozi i drzala za kosu da se previse ne otima a posle..posle bih..ali da cujem vas..koliko ste otvorene i mastovite da postujete na ovoj temi..

hmmm... jako zanimljivo, ne bih volel da sam u kozi one pod kuckom. samo me gospice bum zanimel jel buste joj viknul nak da uzhiva, il biste bum joj ga dal tak nogostupno da ne uzhiva ak ste sfatil shta sam shtel rec ?
 
ja da prijavim da razmisljam, ali nesto nista nisam zakljucila...ocigledno bih bila traljav 'ebac... ali ne bih definitivno kao kucka, toliko sam uspela da zakljucim:mrgreen:
ps. ovo sa kosom "drzala za kosu da se previse ne otima " mi se uopste ne svidza, ne ne (eto opet ne uspevam da se teleportujem na drugu stranu :lol: i uzivim u ulogu)
 
da sam musko, svoje zene bih sevila na na razne nacine...:)
bas kao sto na razne nacine sevim svoje muskarce..
nekad se podajem, nekad osvajam..nekad sam nasilna, nekad nezna, nekad ocu polako, nekad na brzinu..
ja zaista mislim da nema velike razlike u dozivljaju sexa izmedju muskaraca i zene...sve je stvar inspiracije, konkretnog partnera, raspolozenja...
i mislim da sablon unistava sve...
a mogu da zamislim sve varijacije na temu..sto ne znaci da cu i da probam sve..:)
 

Back
Top