odvojit muziku iz klipa

Pošto pretpostavljam da si skinuo klip u .flv formatu, ja sam uspešno iščupao zvuk uz pomoć free programa "SUPER ©"
Pošto nisam siguran za politiku foruma po pitanju linkova, izguglaj reči "super converter" i pojaviće ti se na vrhu liste.

Uspešno ga koristim za sve vrste konverzije kraćih klipova, pretvara iz svega u sve (znači, i čupa iz flv u mp3), za filmove ipak nije.
 
e ljudi a jel moze ti programi da rade i sa mpeg i ostalih video formata jer i meni treba...i da li moze da se izvuce u wav format...

Probaj sa Blaze Media Pro
Nije za dzaba,ali trial version odradi posao dok ne isteknte 30 dana :D

Blaze Media Pro is powerful, all-in-one media converter, editor, burner, and ripper software application supporting all popular media formats, audio and video conversions, audio CD ripping, video construction, video decompiling, audio editor and recording, audio and data CD burning, video CD (VCD and SVCD) burner, video DVD burner, video editor and movie editor (AVI, MPEG, WMV, etc.), MPEG encoder and decoder, the ability to convert (record) MIDI to MP3, WAV, WMA, and OGG, convert DVD audio to MP3, WAV, WMA, and OGG, video capture, AVI MPEG WMV video joiner, video compressor, media management, audio and video playback
 
Ma ko jos koristi google pored krstarice? :);)

Ajde lepo sad svi koji hocete nesto da konvertujete(manje klipove ili audio zapise) a narocito ako hocete da ih prebacite na mobilni telefon,da skinete ovaj program,a za dodatak se javite na pp.Na tom linku imate opsirno ispisano sta sve program moze da radi.

Dakle podrzava mali milion formata i za manipulaciju nad kracim pa i duzim ponekad,audio i video zapisima je skoro idealan.E kad vam bude trebao neki format kojeg nema u programu onda postavite pitanje,pa cemo da vidimo.

I da,tezak je nesto malo vise od 5 MB.To je i vise nego prihvatljivo.
 

Back
Top