Poza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Snezna_kraljica:
kojote:
..."VI VOLITE" i poze:96...66...99 :?: :idea: :wink:
Ovo malo podseca na 90-60-90, idealne mere zenskog tela...
Ako nisi na to mislio - meni je bas slatko '96'. Tu svako spava okrenut na svoju stranu...


...igra-svako na svoju stranu-Slatka Bebo.A razmisljam i(u sebi)o jednoj vezi koja je zapoceta pocetkom tekuce godine i tek pocetkom tekuceg meseca dolazi do prvog poljupca...a sest godina razlike izmedju datuma podjenja muskarca i njegove zenkice i nije lose...velicanstveno je kad covek u samo tri... oseti blabodet iste... :wink: :idea:
 
...igra-svako na svoju stranu-Slatka Bebo.A razmisljam i(u sebi)o jednoj vezi koja je zapoceta pocetkom tekuce godine i tek pocetkom tekuceg meseca dolazi do prvog poljupca...a sest godina razlike izmedju datuma podjenja muskarca i njegove zenkice i nije lose...velicanstveno je kad covek u samo tri... oseti blabodet iste... :wink: :idea:[/quote]

Opa, da se nisi ti to zaljubiska?! Bas lepo!
 
devojka u krizi:
...igra-svako na svoju stranu-Slatka Bebo.A razmisljam i(u sebi)o jednoj vezi koja je zapoceta pocetkom tekuce godine i tek pocetkom tekuceg meseca dolazi do prvog poljupca...a sest godina razlike izmedju datuma podjenja muskarca i njegove zenkice i nije lose...velicanstveno je kad covek u samo tri... oseti blabodet iste... :wink: :idea:

Opa, da se nisi ti to zaljubiska?! Bas lepo![/quote]
Bilo bi lepo, da znas... Valjda je zato i bio odsutan jedno vreme... Brzo je on sebi nasao zenkicu.... :wink:
 
Snezna_kraljica:
devojka u krizi:
...igra-svako na svoju stranu-Slatka Bebo.A razmisljam i(u sebi)o jednoj vezi koja je zapoceta pocetkom tekuce godine i tek pocetkom tekuceg meseca dolazi do prvog poljupca...a sest godina razlike izmedju datuma podjenja muskarca i njegove zenkice i nije lose...velicanstveno je kad covek u samo tri... oseti blabodet iste... :wink: :idea:

Opa, da se nisi ti to zaljubiska?! Bas lepo!
Bilo bi lepo, da znas... Valjda je zato i bio odsutan jedno vreme... Brzo je on sebi nasao
zenkicu.... :wink:[/quote]

...VAS DVE me bas odvu...uvukoste u svoje igrice... zenkice sladunjave,tema o rozapozama i ja sa vama dvema!?!...veoma zanimljiva kombinacija...pa dobro,'ajmo onda ovako u pozu u pozu u pozu-cista trojka(nju nisam naveo?ili vec jesam?!) :wink:
p.s.Bebo Slatka,a kad sam ja to bio jednovremeno prisutnoodsutan? :idea:
 
kojote:
...VAS DVE me bas odvu...uvukoste u svoje igrice... zenkice sladunjave,tema o rozapozama i ja sa vama dvema!?!...veoma zanimljiva kombinacija...pa dobro,'ajmo onda ovako u pozu u pozu u pozu-cista trojka(nju nisam naveo?ili vec jesam?!) :wink:
p.s.Bebo Slatka,a kad sam ja to bio jednovremeno prisutnoodsutan? :idea:
Ne, trojku nisi pominjao 8) samo neke devojciceDvojcice
A manje si nesto bio ovih dana na netu... ili je u pitanju to sto me ignorises, pa mi se cini? :cry:
 
Snezna_kraljica:
kojote:
...VAS DVE me bas odvu...uvukoste u svoje igrice... zenkice sladunjave,tema o rozapozama i ja sa vama dvema!?!...veoma zanimljiva kombinacija...pa dobro,'ajmo onda ovako u pozu u pozu u pozu-cista trojka(nju nisam naveo?ili vec jesam?!) :wink:
p.s.Bebo Slatka,a kad sam ja to bio jednovremeno prisutnoodsutan? :idea:
Ne, trojku nisi pominjao 8) samo neke devojciceDvojcice
A manje si nesto bio ovih dana na netu... ili je u pitanju to sto me ignorises, pa mi se cini? :cry:

...NISAM trojku pominjao,pa to je...nego znas sta Bebo?!...manimo mi tu trojku...srce me boli kad te u temi POZA vidim tako tuznu :cry: ...cek,cek...da se nisi ti u medjuvremenojotsutnosti mojoj...boc,boc-A???!!!
Joj,pa ti si bre postala ZENA!Pa zato si ti non-stop u rubrici savreMEN!!!O,srculence moje sladunjavo-pa to je superiska.FENOMENALNOO! :D E-hvala ti Boze,sad konacno mogu da odahnem.Nego...ti mi nesto rece jednom...kako bi volela...ma prichaj bre-kako je bilo
??? :wink: :idea:
 
kojote:
Joj,pa ti si bre postala ZENA!Pa zato si ti non-stop u rubrici savreMEN!!!O,srculence moje sladunjavo-pa to je superiska.FENOMENALNOO! :D E-hvala ti Boze,sad konacno mogu da odahnem.Nego...ti mi nesto rece jednom...kako bi volela...ma prichaj bre-kako je bilo
??? :wink: :idea:
Ma, nisam jos, sta ti pada na pamet! Ne mozes jos da odahnes, nista nije gotovo...:) Salim se. Nikad i nisi bio u opasnosti od mene :wink:
A to sto je moj status nepromenjen, ne sprecava me da budem u toj rubrici!
Pozdrav :wink: :idea:

(Ovog puta cu te samo upozoriti da ubuduce ne koristis tako sovinisticka razmisljanja - zena je ZENA od samog rodjenja, i nije tacno da je u taj status dovodi muskarac. Hajde da mu ne pridajemo toliki znacaj u spoznaji... :idea: )
 
Opa, da se nisi ti to zaljubiska?! Bas lepo![/quote]
Bilo bi lepo, da znas... Valjda je zato i bio odsutan jedno vreme... Brzo je on sebi nasao zenkicu.... :wink:[/quote]

Pa, koliko se iz skole secam kojoti su jako brze i prozdrljive zivotinje!
Jedino mu pticicatrkacica jos uspesno odoleva!!!
 
...VAS DVE me bas odvu...uvukoste u svoje igrice... zenkice sladunjave,tema o rozapozama i ja sa vama dvema!?!...veoma zanimljiva kombinacija...pa dobro,'ajmo onda ovako u pozu u pozu u pozu-cista trojka(nju nisam naveo?ili vec jesam?!) :wink:
p.s.Bebo Slatka,a kad sam ja to bio jednovremeno prisutnoodsutan? :idea:[/quote]

Zao mi je sto ne prisustvovah sinoc vasoj dvojci-trojci, ali vise volem dvojku uzivo!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top