Када је толико добро како причају Бирократе,одакле онда СРС-у 2 200 000 гласова

le_piaf*

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
428
Ово је питањце за вас Демократе пошто су вам пуна уста просперитета,социјалних врлина и равноправности.
Фабрике се затварају,радници штрајкују,наркомана је све више и више,са пасошем нећемо моћи ни у Македонију за неки дан,Мишковић је све већи и већи,Коле више не шета Наташу Беквалац али вероватно има нову цицу док народ јеца и грца у немаштини...
 
Нема о чему другом да причају осим о '90 а то није тема
Само чекам да видим шта ће да пишу.Као да је 2 200 000 људи имало колективну амнезију и сад им Борис прича причу
 
mozda ce i moci ali prvo treba da se konsultuju dok mi aziriraju poruku

zamisli ekonomija privatizacija strateske industrije

prodavanje na primer DIN Nis firma punila 17% budzeta SFRJ a 40 % SRJ

to je isto kada bi kinezi kupili na primer mi***soft
ili japanci mercedes

ili nedaj boze da shel ili neku drugu firmu kupe Rusi a zaduzivanje kod stranih banaka snatraju progresivnom ekonomijom napretka
 
Evo jednog zanimljivog posta sa jednog foruma pa rekoh da udarom Ctrl-C/Ctrl-V


Gradjani Srbije, bez obzira na nacionalnost, većinom su glasali za kandidata koji im je obecao mnogo lijepih stvari i predocio da će glas za Nikolica znaciti sankcije i bijedu. Neka su, demokratija je volja vecine.

Moj problem je u tome što se gradjanima Srbije tvrdi da ako žele promjene, one mogu biti samo na gore. Je li to neko obecao sankcije Srbiji u slučaju da demokrate izgube vlast? Ako jeste, onda bi bilo dobro da se zna koje su to zemlje. I ako se te zemlje tako ponasaju da one određuju ko smije a ko ne da bude na celu Srbije, onda su one neprijatelji demokratije i sa njima treba - pazljivo i na distancu! Jer Srbija bi trebalo da ima pravu, a ne marionetsku vlast.

I Sloba je svacim prijetio, upozoravao, farbao, imao kontrolu nad svim medijima. Zemlja se u njegovo doba dijelila na domaće izdajnike i patriote. Srbi su na pitanje zašto ne glasaju za nekog drugog kad se već tako teško živi, u glas govorili - „ću glasam za tebe kad ti dodjes na vlast”. (Dragi Srbi, ovaj Predsednik ostaje do 2012. Sto će biti u godinu jednako vladavini pok. Slobe.)

Sada imamo gradjane prvog i drugog reda u Srbiji, tako cuh u predizbornoj kampanji - i zgrozih se. Plasira se iluzija o ulasku u EU, koja će da samo stanca i salje pare u Srbiju. Srbi ne sjeveru zemlje hoće da putuju, dok Srbi na jugu bivaju progonjeni kao divljac. Da li iko zaista vjeruje da će Srbija sa Kosmetom uci u EU? Da će kapija u toru u kojem se nalazi oko milion Arnauta biti otvorena, i da će ta civilizovana Evropa da dopusti tim poluljudima da prave haos?

A sa druge strane, ko smije (osim Cede Jovanovica) da pokloni Kosmet? Nemojte mi, dragi ljudi, pricati kako je Kosmet izgubljen. Da je izgubljen, poklonjen, ne bi ga ovi otimali. Šta ćete da radite sa Srbima koji još uvijek žive na Kosmetu? Šta je preostalo tim ljudima? Da se poarbanase? Sele na sjever? Da država Srbija ostavi nacionalno, neprocjenjivo blago, spomenike naše civilizacije onim divljacima da ih oni poruse, a tek par sacuvaju i prisvoje kao svoje? Da cutke gledamo kako ti poluljudi svojataju Visoke Decane?

Pok. Djindjic, Bog da mu dusu prosti, htio je da posalje srpske oruzane snage nazad na Kosmet, sve u skladu sa Rez. 1244. Ali, DRM! Tek će Srbija da place za Djindjicem :(

Jasno mi je da ova vlast nikada neće potegnuti tuzbu za genocid koji je Hrvatska pocinila nad Srbima u oba rata, u kojima je „pobijedila”, sada čak tri puta '41,'45 i '95). Ali me kao covjeka strasno vrijedja što se cuti na skupove „Srijem Hrvatskoj”, i sto ljudi koji to podržavaju sjede u vlasti ove danasnje demokratske Srbije. Sto poreznici ne rade svoj posao. Što se od sudija trazi da pristupe vladajucoj partiji (moja kuma je sudija i izlozena je velikim pritiscima).
 
Evo jednog zanimljivog posta sa jednog foruma pa rekoh da udarom Ctrl-C/Ctrl-V


Gradjani Srbije, bez obzira na nacionalnost, većinom su glasali za kandidata koji im je obecao mnogo lijepih stvari i predocio da će glas za Nikolica znaciti sankcije i bijedu. Neka su, demokratija je volja vecine.

Moj problem je u tome što se gradjanima Srbije tvrdi da ako žele promjene, one mogu biti samo na gore. Je li to neko obecao sankcije Srbiji u slučaju da demokrate izgube vlast? Ako jeste, onda bi bilo dobro da se zna koje su to zemlje. I ako se te zemlje tako ponasaju da one određuju ko smije a ko ne da bude na celu Srbije, onda su one neprijatelji demokratije i sa njima treba - pazljivo i na distancu! Jer Srbija bi trebalo da ima pravu, a ne marionetsku vlast.

I Sloba je svacim prijetio, upozoravao, farbao, imao kontrolu nad svim medijima. Zemlja se u njegovo doba dijelila na domaće izdajnike i patriote. Srbi su na pitanje zašto ne glasaju za nekog drugog kad se već tako teško živi, u glas govorili - „ću glasam za tebe kad ti dodjes na vlast”. (Dragi Srbi, ovaj Predsednik ostaje do 2012. Sto će biti u godinu jednako vladavini pok. Slobe.)

Sada imamo gradjane prvog i drugog reda u Srbiji, tako cuh u predizbornoj kampanji - i zgrozih se. Plasira se iluzija o ulasku u EU, koja će da samo stanca i salje pare u Srbiju. Srbi ne sjeveru zemlje hoće da putuju, dok Srbi na jugu bivaju progonjeni kao divljac. Da li iko zaista vjeruje da će Srbija sa Kosmetom uci u EU? Da će kapija u toru u kojem se nalazi oko milion Arnauta biti otvorena, i da će ta civilizovana Evropa da dopusti tim poluljudima da prave haos?

A sa druge strane, ko smije (osim Cede Jovanovica) da pokloni Kosmet? Nemojte mi, dragi ljudi, pricati kako je Kosmet izgubljen. Da je izgubljen, poklonjen, ne bi ga ovi otimali. Šta ćete da radite sa Srbima koji još uvijek žive na Kosmetu? Šta je preostalo tim ljudima? Da se poarbanase? Sele na sjever? Da država Srbija ostavi nacionalno, neprocjenjivo blago, spomenike naše civilizacije onim divljacima da ih oni poruse, a tek par sacuvaju i prisvoje kao svoje? Da cutke gledamo kako ti poluljudi svojataju Visoke Decane?

Pok. Djindjic, Bog da mu dusu prosti, htio je da posalje srpske oruzane snage nazad na Kosmet, sve u skladu sa Rez. 1244. Ali, DRM! Tek će Srbija da place za Djindjicem :(

Jasno mi je da ova vlast nikada neće potegnuti tuzbu za genocid koji je Hrvatska pocinila nad Srbima u oba rata, u kojima je „pobijedila”, sada čak tri puta '41,'45 i '95). Ali me kao covjeka strasno vrijedja što se cuti na skupove „Srijem Hrvatskoj”, i sto ljudi koji to podržavaju sjede u vlasti ove danasnje demokratske Srbije. Sto poreznici ne rade svoj posao. Što se od sudija trazi da pristupe vladajucoj partiji (moja kuma je sudija i izlozena je velikim pritiscima).

to je malo glupo ali ajde

ulazak u EU je Chekajuci godoa a i EU treba da se radi to nije rersavanje ekonomske katastrofe prouzrokovane dolasko DOS-a na vlast i zigosanjem nekih ljudi koji su posteno radili po trideset godina >gubitnicima tranzicije<
ali da zuti koriste fore SPS i JUL-a na izborima to je tacno pa i zna se koje sve prelazio iz tih starnaka u ove posle demo-promena
u HR je pobedio HDZ kao i obicno zasdto ovd eda ne pobede radikali * a da bombardova ce nas i cekace mo gorivo da nam donesu u kante
a na kosovu na primer je demokratija bivsi komandanti napravili stranke

zamisli kada bi u Srbiji Pavkovic,Sljivancanin i Lazarevic imali stranke i imlai skupstinsku vecinu
-
Opcija kao ceda Ljdp ne postoji ni u jednoj bivsoj republici SFRJ :mrzim sve- ja sam najbolji i moj narod je najgori i za sve kriv od postanka sveta do danas
 
Ово је питањце за вас Демократе пошто су вам пуна уста просперитета,социјалних врлина и равноправности.
Фабрике се затварају,радници штрајкују,наркомана је све више и више,са пасошем нећемо моћи ни у Македонију за неки дан,Мишковић је све већи и већи,Коле више не шета Наташу Беквалац али вероватно има нову цицу док народ јеца и грца у немаштини...
pa to ti je demokratija,zar ne?
 
Moj problem je u tome što se gradjanima Srbije tvrdi da ako žele promjene, one mogu biti samo na gore. Je li to neko obecao sankcije Srbiji u slučaju da demokrate izgube vlast? Ako jeste, onda bi bilo dobro da se zna koje su to zemlje. I ako se te zemlje tako ponasaju da one određuju ko smije a ko ne da bude na celu Srbije, onda su one neprijatelji demokratije i sa njima treba - pazljivo i na distancu! Jer Srbija bi trebalo da ima pravu, a ne marionetsku vlast.
Што би се рекло-суштина!

Прочитајте и ово како власт ради и како се "поштују" закони и Устав.
Давати земљу странцима јее...па,не знам како бих оквалификовао.
Извол`те: Stranci oru vojvođansku zemlju
 
Што би се рекло-суштина!

Прочитајте и ово како власт ради и како се "поштују" закони и Устав.
Давати земљу странцима јее...па,не знам како бих оквалификовао.
Извол`те: Stranci oru vojvođansku zemlju

Pa j.b.g. po zakonu je. A to što naša skupština više voli da pretresa tuđe gaće nego da se bavi zakonima, duga je to priča...E, da 30% ljudi radi svoj posao, gde bi nam kraj bio.
 
Pa j.b.g. po zakonu je. A to što naša skupština više voli da pretresa tuđe gaće nego da se bavi zakonima, duga je to priča...E, da 30% ljudi radi svoj posao, gde bi nam kraj bio.

И ко је одговоран за то?
Да нису можда радикали или други опозиционари?
 
Ово је питањце за вас Демократе пошто су вам пуна уста просперитета,социјалних врлина и равноправности.
Фабрике се затварају,радници штрајкују,наркомана је све више и више,са пасошем нећемо моћи ни у Македонију за неки дан,Мишковић је све већи и већи,Коле више не шета Наташу Беквалац али вероватно има нову цицу док народ јеца и грца у немаштини...

аман, човече, то је сваком јасно и сви смо бесни због тога, али радикали немају буквално никакав економски програм. Никакав! Не желим да се Србија опет претвори у бувљак и радије ћу имати повећање од 5% годишње и стоку која влада, него да смо ама баш сви стока сиромашна коју баш сви ____ како стигну.

И немој ништа око Косова да пишеш, издаће ови, издаће они. Издали смо сви кад смо постали комунистички Југословени. И даље не признајете круну на застави! Шта је уопште за вас Србија?

Мука ми је од ваше дерњаве на људе који нису гласали за радикале. Како да гласам кад су тако некултурни! Нападајте ДС, не људе! Страшно ћемо се поделити
 
Ово је питањце за вас Демократе пошто су вам пуна уста просперитета,социјалних врлина и равноправности.
Фабрике се затварају,радници штрајкују,наркомана је све више и више,са пасошем нећемо моћи ни у Македонију за неки дан,Мишковић је све већи и већи,Коле више не шета Наташу Беквалац али вероватно има нову цицу док народ јеца и грца у немаштини...

To je jasno: Za birokrate NE POSTOJE oni koji nisu na listama podobnih!:D:D
 
Ја сам баш коректан,у чему је проблем?
Да није што пишем Ћирилицом па то неком овде смета или што сам Радикал
muhahaaahaha da da sigurno te bojkotuju zbog cirilice....zapatio si amneziju kad pitas takve stvari...ili postoji neki drugi problem? :?

koja paranoja :neutral:
 
Ово је питањце за вас Демократе пошто су вам пуна уста просперитета,социјалних врлина и равноправности.
Фабрике се затварају,радници штрајкују,наркомана је све више и више,са пасошем нећемо моћи ни у Македонију за неки дан,Мишковић је све већи и већи,Коле више не шета Наташу Беквалац али вероватно има нову цицу док народ јеца и грца у немаштини...
Probaću da odgovorim odakle toliko glasača..
Nikolić je pričao o problemiama koje tište građane i naravno kad ČUJETE
nešto što vam odgovara a pri tom ste:
- siromašni i otpušteni sa posla
- stanovnik Kosova
- južna nerazvijena *pruga*
- ili vlasnik dobijenog džaba placa
Verovatno sam nešto izostavio..
Znači ako ste neka kategorija od ovakvih onda vam je SLUŠANJE jedina
opcija i prilično ste onda uzrujani i mesta razmišljanju nema..

Slušao sam dobro šta gospodin Nikolić priča..
Ne sećam se da je u TV-duelu uopšte rekao neki svoj program..
Čovek non-stop pominje probleme ali ne i kako da ih reši..
DEMAGOGIJA - ko razume...
Narod je zaboravio teškoće pre 2000 i kako se živelo..
Verovatno treba doći do smene vlasti ali aveti prošlosti
trebaju da ostanu u prošlosti..
Mnogo se negativnog vuče za njima kao balast..
Što se tiče SPS--a oni su malo došli k sebi davajući podršku
prošloj vlasti..Mada im je Cobe još uvek u govoru...
Da se vratim na radikale..
Za sada u narodu preovejava strah od njih,mada kad jedna stranka
jaka kao oni, propusti ovoliko šansi za vlašču ,onda neminovno
dolazi do cepanja iznutra..
Pocepaće je desno krilo Majino...
Pazite vrh stranke se ne menja i preuzima sve na sebe...
10 istih ljudi koji se drže ko creva i jedni drugima su kumovi..
Niko drugi nemože da napreduje..
Zato sledi šta sam prognozirao...
 

Back
Top