EU salje misiju krajem nedelje na Kosovo!

Ето још једне потврде оног...

Ви бисте, дакле, били и за отимање КиМ, само да бисте могли рећи: "Ето, Тадић..."

Да је изабран Тома, било би исто. То вама очигледно није јасно.

Но, да ли бисте онда били тако пакосни, или за њега нашли неко оправдање?
 
Isto bi bilo i sa Nikolićem. Vi ljudi ništa ne razumete. Idu izbori u USA, a to će nam odneti Kosovo.

Нешто не верујем да би било исто.Не вреди се правдати,него деловати по закону и Уставу.Сад ћемо видети да ли ће Тадић поштовати Устав.

Него,што страни медији јављају "Европа одахнула"?Што их то плаше мали српски радикали?Неки планови сад оствариви победом Тадића или шта?
 
Ето још једне потврде оног...

Ви бисте, дакле, били и за отимање КиМ, само да бисте могли рећи: "Ето, Тадић..."

Да је изабран Тома, било би исто. То вама очигледно није јасно.

Но, да ли бисте онда били тако пакосни, или за њега нашли неко оправдање?
Чиста су нагађања,да је изабран Тома шта би било.Ти тврдиш да би било исто,ја кажем да не би.
Свима нам је јасно да се чекало на избор Тадића.

Е,сад очекујемо реакцију ДСС-а да оправда своје какво-такво патриотско опредељење..Ако одреагују онако како би требало,иду нови парламентарни избори и формирање нове Владе.
 
Чиста су нагађања,да је изабран Тома шта би било.Ти тврдиш да би било исто,ја кажем да не би.
Свима нам је јасно да се чекало на избор Тадића.

Е,сад очекујемо реакцију ДСС-а да оправда своје какво-такво патриотско опредељење..Ако одреагују онако како би требало,иду нови парламентарни избори и формирање нове Владе.

A ti to misliš da se američka administracija nešto plaši Nikolića, pa zbog njega da koriguje spoljnu politiku.
 
opusti se, sve ce to mironov da sredi...;) :lol:

brate, pazi cufotki sa glavne vesti o pobedi tadica na najposecenijem portalu:

picture.jpg


a naslov: "KURS NA ZAPAD!"

:lol::lol::lol:

"hodam sad kao zombiiii, hodam sad kao..."
 
A ti to misliš da se američka administracija nešto plaši Nikolića, pa zbog njega da koriguje spoljnu politiku.

Мислим да се страни капитал веома плаши победе часних и некорумпираних људи,који ће рећи кад је доста,а не клекнути и слушати док те цепају са свих страна.

Мало ми чудно зашто страни медији пишу "Европа одахнула".Због чега?
 
Мислим да се страни капитал веома плаши победе часних и некорумпираних људи,који ће рећи кад је доста,а не клекнути и слушати док те цепају са свих страна.

Мало ми чудно зашто страни медији пишу "Европа одахнула".Због чега?

Evropa je odahnula zbog toga što se neće praviti novi rat na Kosovu, što bi Nikolić učinio da može. Rat trenutno nikome ne odgovara, jer niko više ne želi da gine za ono što je više nego jasno.
 

Back
Top