И Београд на табли за "Монопол" ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mason

Početnik
Poruka
35
I Beograd na tabli za „Monopol”?

U novom izdanju igre naći će se 22 grada koja glasanjem na internetu izaberu fanovi. Među kandidatima je i Beograd...
Na tabli za igru novog izdanja popularne društevne igre „Monopol, ovde i sad: globalna verzija” naći će se 22 svetska grada koja budu odabrali njeni fanovi, a među kandidatima je i Beograd. Glasanje je otvoreno do 29. februara na sajtu www.monopoly.com, a novi „Monopol” će biti u prodaji od septembra u 45 zemalja.


monopol.jpg



GRADOVI - Na listi kandidata nalazi se 68 velikih gradova širom sveta (Amsterdam, Cirih, Sidnej...), a od prestonica zemalja nekadašnje SFRJ, pored Beograda, tu su samo još Zagreb i Ljubljana.
Dvadeset gradova sa spiska koji dobiju najviše glasova naći će se na tabli za igru, a njihova imena biće poznata 29. februara. Istog dana počeće i glasanje za dva grada s liste koju budu napravili posetioci sajta i ono će trajati do 9. marta.
Beograd je predstavljen kao „prestonica Srbije, jedan od najstarijih gradova Evrope i važna raskrsnica puteva Istočne i Zapadne Evrope”. Navedeno je i da zbog burne istorije, najstarije građevine u Beogradu potiču iz 19. veka, ali da uprkos tome u njemu ima mnogo znamenitosti, muzeja i festivala. Piše i da je časopis „Financial Times” proglasio Beograd „gradom budućnosti Južne Evrope”, kao i da će ove godine biti domaćin takmičenja „Pesma Evrovizije”.
Gradovi koji osvoje najviše glasova biće raspoređeni na tabli u zavisnosti od cene nekretnina u svakom od njih, od najviše ka najnižoj. U novom izdanju „Monopola” biće izmenjena polja „železnice”, kako bi odgovarala tipovima transporta koji se koriste u svetu: drumskom, vodenom, avio i putovanjima u svemir.

Пре гласања морате да се региструјете, ако буде неких проблема постујте овде.

Иначе БГ је тренутно на 32. месту, а само првих 20 улази на таблу!

www.monopoly.com
 
Пре гласања морате да се региструјете, ако буде неких проблема постујте овде.

Иначе БГ је тренутно на 32. месту, а само првих 20 улази на таблу!

www.monopoly.com

a jeli i pristina na toj listi??? mislim cesto cujemo da imamo monopol na....:oops:
 
kolega...prenebregnuli ste jednu stvarcicu...monopol se moze i nauciti...ali postati srbin tesko...ili bolje ako nije neka i nepokusava da postane...gubi vreme ko u redu za vize...

Ti si "pravi srbin" ,a?Ja sam odavno Srbin jer sam rođen ovde u Srbiji a ti si jadan kada nekoga prozivaš po nacionalnosti....Nije čudo cela stranka vam je takva.....Vi kao i Milošević ko god ne misli kao vi odma nije Srbin,plaćenik ,strani element,doušnik i sve ostalo.......................Jadnici...........Al u mozak..................
 
Ti si "pravi srbin" ,a?Ja sam odavno Srbin jer sam rođen ovde u Srbiji a ti si jadan kada nekoga prozivaš po nacionalnosti....Nije čudo cela stranka vam je takva.....Vi kao i Milošević ko god ne misli kao vi odma nije Srbin,plaćenik ,strani element,doušnik i sve ostalo.......................Jadnici...........Al u mozak..................

kolega...vi ste ekonomista valjda...ali kako cete igrati monopol kada ste preterano neurozni...:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top