BIOSKOP u Valjevu

TheRedDevil

Zainteresovan član
Poruka
184
Zasto Valjevo nema normalan bioskop??????????? I sto je jos vaznije, zasto vise nema bioskopske publike??????????? Znam da se svaki film, cak i pre svoje svetske premijere pojavi na Internetu, ali ipak mislim da to nije to...........Ako ste bar jednom bili u Rodi ili Tuckwood-u onda i sami znate sta je pravi bioskop.........Sta mozemo da uradimo da pre svega vratimo publiku u bioskop, ili poboljsamo uslove u ovom bioskopu koji imamo????Verujem da bi veci priliv publike omogucio renoviranje bioskopa, ali i da bi nov bioskop privukao dosta publike........................
 
Najveci problem bioskopa je zato sto ima visoke cene a ne neki uslovi!!Meni se vise isplati da sacekam film na DVD i platim 100(u nekim video klubovima je i manje) dinara ili da ga skinem sa neta ,nego da dam 200-300 dinara u bioskopu!!Zar nije logicno??
 
Bioskopska karta u Valjevu nikada ne kosta vise od 100 din. sem kad su u pitanju domaci filmovi, a i tada karta kosta mozda 150 dinara.........a sto se tice gledanja filmova sa DVD-a ili skidanja sa Interneta o tome sam upravo i govorio na pocetku..............bioskop bi trebalo da pretstavlja (bar za mene) mnogo vise od obicnog gledanja filma.............
 
Ja bih radije isla u bioskop, bolja je atmosfera, super je kada odes sa drustvom, ali problem je sto uvek kada odem nadje se neka budala tj. banderasta budala (neko jako visok) i sedne, po obicaju u prvi reda, tako da pola filma vidim, a pola ne..... Zavisi da li se on mrdne ili ne..... Tako je bilo u Centralu, ali u Domu Kulture je vec druga stvar, mislim da tamo ne pustaju, jer nema toliko publike da popuni onoliki prostor..... Ali svakako da bi renoviranje pomoglo..... Kart su uglavnom 100 ili 150 dinara.....
 
Ja bih radije isla u bioskop, bolja je atmosfera, super je kada odes sa drustvom, ali problem je sto uvek kada odem nadje se neka budala tj. banderasta budala (neko jako visok) i sedne, po obicaju u prvi reda, tako da pola filma vidim, a pola ne..... Zavisi da li se on mrdne ili ne..... Tako je bilo u Centralu, ali u Domu Kulture je vec druga stvar, mislim da tamo ne pustaju, jer nema toliko publike da popuni onoliki prostor..... Ali svakako da bi renoviranje pomoglo..... Kart su uglavnom 100 ili 150 dinara.....

Pa ti sedi negde pozadi... Sta treba da rade oni ljudi koji su visoki i po 190 ili 200 cm, da legnu po podu...

E sad, mene nervira ono dobacivanje, ili gadjanje najblizim sitnim predmetima...

Evo npr, kad sam gledao ``Crnog Gruju`` jako se slabo culo i to me je dovelo do ludila...
 
Da, i ja kad sam gledao Andjele 2, nista se nije culo od raznoraznih dobacivanja iz publike.
Kad bi se bioskop i filmovi koji se trenutno u njemu prikazuju malo vise reklamirali (ne mislim na ono:PONOVO RADI BIOSKOP,PONOVO RADI BIOSKOP:) ), mozda bi vise ljudi i dolazilo...
 
Pa ti sedi negde pozadi... Sta treba da rade oni ljudi koji su visoki i po 190 ili 200 cm, da legnu po podu...

E sad, mene nervira ono dobacivanje, ili gadjanje najblizim sitnim predmetima...

Evo npr, kad sam gledao ``Crnog Gruju`` jako se slabo culo i to me je dovelo do ludila...

Ako si vec toliko visok ne moras da sednes u prvi red..... I samo da se zna to se odnosilo na Central.....

Da, i ja kad sam gledao Andjele 2, nista se nije culo od raznoraznih dobacivanja iz publike.
Kad bi se bioskop i filmovi koji se trenutno u njemu prikazuju malo vise reklamirali (ne mislim na ono:PONOVO RADI BIOSKOP,PONOVO RADI BIOSKOP:) ), mozda bi vise ljudi i dolazilo...

Slazem se..... :lol:
 
Pa ti sedi negde pozadi... Sta treba da rade oni ljudi koji su visoki i po 190 ili 200 cm, da legnu po podu...

E sad, mene nervira ono dobacivanje, ili gadjanje najblizim sitnim predmetima...

Evo npr, kad sam gledao ``Crnog Gruju`` jako se slabo culo i to me je dovelo do ludila...

Tu si u pravu. Sad su kao nesto sredili CENTRAL, mada ko zna...sta u Valjevu moze da bude kako treba?
 
RAMBO IV
28.02 - 02.03. Bioskop Central, 19h
--------------------------------------------------------------------------------
Glavne uloge: Silvester Stalone

Scenario: Art Monterastelli (The Hunted, 2003.), Sylvester Stallone (Rocky, 1976.), David Morreli
Režija: Sylvester Stallone (Rocky Balboa, 2006.)

Žanr: Akcija
Trajanje: 93 min

I jos nesto, ako se u bioskopu bude davao film "Ja Sam Legenda" sa Vilom Smitom, preporucujem vam da ga pogledate............Prica je mnogo dobro smisljena, a film je stvarno lepo uradjen................
 
Meni se Ja Sam Legenda svideo zbog nacina na koji je uradjen............ Stvarno je zanimljivo kad vidis Njujork potpuno prazan.................. svidja mi se i prica, inace radjen je po nekoj knjizi samo sto je jos nisam procitao.............. I uopste, mislim da je reziser dobro odradio svoj posao............ ne govori se odmah zbog cega je grad potpuno prazan, vec se to otkriva postepeno u toku filma...................
Hitmena sam gledao, i ne svidja mi se to sto nema mnogo slicnosti sa igricom................ On u stvari u filmu ima samo jednu misiju koju dobija od Agencije, a posle toga ide sam da juri one koji pokusavaju da ga ubiju, tako da se sve svodi samo na pucanje i postaje obican akcioni film.......................
 
Pravo da ti kazem, ja vise ne znam imamo li mi bioskop u opste...

A nije ni cudo, dok je nesto jos i moglo da se promeni, da se reklamira na valjevskim televizijama (a to i onako vrlo malo ljudi gleda, pa da primeti), da se one table poprave i po svim delovima grada izlepe plakati filmova...

Ovako sta se moze ocekivati...
 
Eto bas sam sa The Look prolazio pored Centrala da vidimo da li ima neki zanimljiv film da se prikazuje, kad ono nijednog filmskog plakata. Sve plakati za Ritam nereda i za DJ-eve. Pa zar je moguce da su stvarno zatvorili i taj mucni(jedini) bioskop sto je radio u Valjevu?
 

Back
Top