ZA "RAKA" i ostale rakove a i sve druge...

  • Začetnik teme hellangel
  • Datum pokretanja
nemam pojma tj, nemam iskustva sa Racicama, ali ovu jednu sto znam, mislim da bi nam bilo savrseno, jer smo dugo pricali i eto, bili bi zajedno u nasem oblaku, totalno smo istih pogleda na stvari, volimo iste stvari, razumemo se pogledom...neznam samo da li ce biti, znas ono dosadno jer nema cimanja...ali neverujem jer ni ona a ni ja nismo onaj tip lenjog i sporog Raka...pa neznam trebalo bi to probati, samo je problem sto nas deli 250 km...ali eto imam ceo Beograd na dlanu i sve mi se cini prazno :(

savet ti je da pricas sa tim deckom pa ces videti da li se slazete - znas one Rakovske teme :wink:

pozdrav
 
Zdravo,ja sam inace "rak" u horoskopu i imam prilike da provodim duze vreme u neposrednoj vezi dvoje rakova (brat i njegova supruga su takodje rakovi).Prilicno smo cudan znak,na trenutke veseli i ambiciozni a vec posle nekoliko trenutaka lebdimo negde daleko iznad oblaka.Veliki uticaj imaju dekade u kojima si rodjena,pokusaj da se ponasas prema partneru onako kako bi volela da se on ponasa prema tebi i imaj razumevanja za njegove momente jer rakovi ne traze mnogo,malo neznosti i razumevanja...toliko,pitaj-pomocicu koliko mogu
Pozdrav :wink: :D
 
OK hvala.Vec smo u vezi,to nisam rekla,ali svejedno zelim da saznam sta mogu da ocekujem.A inace isto kao i ti i tvoja racica zivimo u razlicitim gradovima ali nam to ne smeta,vidjamo se cesto.Mada smo zajedno tek 20 dana.
Mi se slazemo dosta dobro,volimo iste stvari,pa cak i ono sto jedan ne voli lako pocne da voli zbog onog drugog...Sve je super,romanticno,ali ponekad mi bude dosadno.Mislim vise bih volela da je on ponekad bezobrazan ali u isto vreme i dobar...Neznam kako da objasnim...A sta si mislio pod rakovskim temama?
Inace jos jedna stvar,mi smo sanjari i ponekad to nije bas dobro...Skoro nikad se ne svadjamo to je super,i bas ali bas dobro se slazemo.
:lol:
 
bezobrazan hmm neznam nasta mislis, mozda osecas da je 100 posto tvoj pa nije zanimljivo, ono kao nema cimanja, prelazi preko svega...nekako ti deluje slab?

jer to ili nesto drugo?
posto i to meni smeta kod nje recimo, znas mi rakovi bez obzira sto se nekom 100 % posvetimo, treba da zadrzimo nesto svoje, kao da nebudemo 100 % osvojeni, treba da radis na ceznji...jer je psihologija ljudi da zele ono sto drugi zele ili da volimo stvari do kojih se teze dolazi jer na neki cudan nacin tada one imaju vecu vrednost
e bas zbog toga volim skorpije, jer su one ponosne i drze se svojih principa, i tako je uvek neko cimanje pa je mnogo strastvenije...mada eto i ja sam malo skorpija u dusi zbog nekog marsa na ascedentu kao, pa nisam ni ja miran...
a voleo bih da je i ona takva, mada, sada ili inace neznam meni je dosta cimanja...sad bi nesto harmonocno nezno i strastveno...pa i ona ima mesec u Ovnu pa ima svoje momente

:wink:
pozdrav
:roll:
 
RAK:
bezobrazan hmm neznam nasta mislis, mozda osecas da je 100 posto tvoj pa nije zanimljivo, ono kao nema cimanja, prelazi preko svega...nekako ti deluje slab?

jer to ili nesto drugo?
posto i to meni smeta kod nje recimo, znas mi rakovi bez obzira sto se nekom 100 % posvetimo, treba da zadrzimo nesto svoje, kao da nebudemo 100 % osvojeni, treba da radis na ceznji...jer je psihologija ljudi da zele ono sto drugi zele ili da volimo stvari do kojih se teze dolazi jer na neki cudan nacin tada one imaju vecu vrednost
e bas zbog toga volim skorpije, jer su one ponosne i drze se svojih principa, i tako je uvek neko cimanje pa je mnogo strastvenije...mada eto i ja sam malo skorpija u dusi zbog nekog marsa na ascedentu kao, pa nisam ni ja miran...
a voleo bih da je i ona takva, mada, sada ili inace neznam meni je dosta cimanja...sad bi nesto harmonocno nezno i strastveno...pa i ona ima mesec u Ovnu pa ima svoje momente

:wink:
pozdrav
:roll:


PA DA MISLILA SAM NA TAKO NESTO LEPO JE KAD TI NEKO KAZE ANDJELE VOLIM TE NAJVISE NA SVETU ALI PONEKAD JE MOZDA BOLJE DA KAZE STA RADIS MALA ZAR NE?
A OVAKO MI PISE NA ONOM SAJTU ASTRO.COM:
SUNCE RAK,MESEC DEVICA,ASCENDANT DEVICA STVARNO NEZNAM STA TO ZNACI POMOZITE MI!
JA BAS I NISAM TAKVA KAO I ON.PONEKAD GA SAMO ISKULIRAM I RADIM NESTO DRUGO STO ON NE BI HTEO,NAPR. ON HOCE DA SE SETA A JA KAZEM E NE MOGU SAD IDEM KOD ... DA GLEDAMO FILM,I SL.JA STVARNO NE BIH MOGLA DA GA POVREDIM ILI TAKO NESTO JER IPAK RAK SAM...A ON PONEKAD TAKO MENJA RASPOLOZENJA...JEDAN DAN MU JE DOSTA SVEGA A VEC SUTRA JE TAKO ROMANTICAN...I TO POMAZE.

JOS JEDNO PITANJCE:KAKO DA ZNAM KADA JE PRVA NOC MLADOG MESECA?TO MI JE JAKO BITNO POMOZITE!!!
 
Natasa81:
Raka mrzelo da se loguje:
pa idi na www.astro.com
pa kllkni na free chart
pa natal chart
pa uradi natalnu kartu i videces gde ti je Mesec...kod zena je to jace od podzaka jer Mesec upravlja emocijama, snovima,,,i tako time vec :)
inace Mesec je planeta Raka :wink:
Ovo je super,hvala ti! :wink:

jel natasa81 i hellangel ista osoba ili se ja nesto tripujem?
:wink:
 

Back
Top