Auto - radionica, potraznja delova

MA dvoriste je ograniceno duzinski, pa ne znam da li cu moci da "ispravim grdosiju", da mi ostane barem 1m od kuce za prolazenje. Ebg....
Inace, kapiju sam planirao kliznu sa otvorom od 4-4.5m. Kola su Stilo MW, dvoriste siroko 3.7m, dugacko (za parkiranje) 6.5m
ovo lepo kaže Ogi...nacrtaj u razmeri...
Ta širina je dovoljna i za kamion, a Audi A8 je 5m i nešto malo...i ako ti je to nedovoljno za Fiat Stilo (4m i kusur) onda iebi ga...:-?
 
MA dvoriste je ograniceno duzinski, pa ne znam da li cu moci da "ispravim grdosiju", da mi ostane barem 1m od kuce za prolazenje. Ebg....
Inace, kapiju sam planirao kliznu sa otvorom od 4-4.5m. Kola su Stilo MW, dvoriste siroko 3.7m, dugacko (za parkiranje) 6.5m

Meni je dvoriste [beton sa rupom u sredini za travu i cvece] 5mx3.5m.
Klizna kapija 3.5m i ulazi bez problema mercedes 124 pod uglom od 90* u odnosu na ulicu,unazad iz prve,napred malo teze-pazim na travu.Ladu,koja ima bas veliki precnik zaokreta uterujem zmureci ali u rikverc.
Ako ti je ulica siroka,dovoljan je otvor i 2.5m.
 
koliki je posao skinuti nebo na fiat bravu (3 vrata)? imam siber, koji ok radi, ali kao da se neki limcic otkacio i u toku voznje mi nesto zvecka izmedju tapacirunga i krova iznad zadnjeg sedista. da li mogu sam da skinem nebo i vidim o cemu je rec ili da prepustim nekom ko je to vec radio? ne znam ni odakle bih poceo da skidam. neki savet?
 
Na audi A-6 mi se otvaraju prozori sami. Zakljucam auto, odem od njega a kad se vratim nadjem ga sa sve otvorenim prozorima. Nijesam išao kod majstora ođe ga vala i nema a mrzi me da idem do PG-a zbog toga. Šta mislite u čemu je kreda?
Kvar sam do daljnjeg otklonio tako što sam izvadio osigurače od el. podizača i centralne brave...:-D
 
Вероватно су ти наопако везали аларм - уместо да затвара прозоре он их отвара... ако си уопште уграђивао аларм... ако ниси онда немам идеју... за сада...
 
A imao sam jedan sitniji udes sa njime, zviznula me jedna zena kombijem, desnu stranu mi od krila do gepeka malo, samo malo udubila, to je bilo prije 2 godine. No to sam sredio i sve je funkcionisalo u najboljem redu do skoro. Inace nema alarm ni fabricki niti sam ga ja naknadno ugradjivao.
Ja sam mogucnost da su lopovi u pitanju iskljucio, znaci da su oni nesto bi i ukrali iz njega, cd player, zvucnike ili nesto slicno, ali kad god sam ga nasao otvorena iz njega nije hvalio cak ni papiric. Eh *** ipak mi put za PG ne gine.
 
A imao sam jedan sitniji udes sa njime, zviznula me jedna zena kombijem, desnu stranu mi od krila do gepeka malo, samo malo udubila, to je bilo prije 2 godine. No to sam sredio i sve je funkcionisalo u najboljem redu do skoro. Inace nema alarm ni fabricki niti sam ga ja naknadno ugradjivao.
Ja sam mogucnost da su lopovi u pitanju iskljucio, znaci da su oni nesto bi i ukrali iz njega, cd player, zvucnike ili nesto slicno, ali kad god sam ga nasao otvorena iz njega nije hvalio cak ni papiric. Eh *** ipak mi put za PG ne gine.

onaj ko krade audi a6 ne interesuje ga tvoj cd player, a jos manje da rastura vrata za zvucnike koji vrede 20eura komad...

on ce ti se vratiti opet. I pokusati da otvori. Ja mislim da su lopovi (:

jos audi ako je dizellll....
 
Da li si cekao da vidis posle koliko vremena se otvore, da li ima neki sablon. Da li ti se uvek na istom mestu desava? Da li si naknadno nesto ugradjivao, sta si radio pre nego sto je to pocelo da se desava?


A nijesam ga čekao vala, đe ću ga čekat, nijesam lud!
Jednom su mi se otvorili samo dok sam ja bio u njemu,na dva parkinga u gradu sam ga našao otvorena.
Nijesam ništa ugradjivao na njega, osim kad mi je majstor peglao vrata morao je povadit sve one zajeßancije iznutra, nego to je bilo prije 2 godine pa mi nelogično da je zbog toga.
 
Hocu da napravim buggy, od peglice, ali nigde nemogu da nadjem planove... ako neko zna neki dobar link.... ???
Buggy se pravi od VW Bube, nije ni cudo sto nema planova:lol:

@mne-boy
Jedino sta mi pada na pamet(a da nisu lopovi koji salju kodove nasumice), je da ti je majstor obrnuo zice na modulu, a da ti na daljincu imas opciju da ti zatvori prozore(drzis dugme, ili neka kombinacija) i da ti on hvata kod od nekog drugog, ili imas i opciju za otvaranje.Male sanse ali nemam ideju, ili je kompjuter zaludeo. Mozda da odes kod elektricara da ne ostanes bez stvari jedan dan;)
 

Back
Top