Auto - radionica, potraznja delova

Mozes li malo da pojasnis kako "crkava" razvodna kapa? Na razvodnoj kapi mogu samo da se pojedu kontakti koje "dodiruje" razvodna ruka, i na njoj nema sta da crkne.
Koji je Yugo u pitanju, koje godiste?
Mogu da propadnu platinska dugmad, ali nisam nikad vieo da "crkne" razvodna kapa.

Probije (tako kazu majstori), vidi se linija iznutra (kao pukotina) izmedju dva kantakta!
 
servis za punta 1.9 jtd mog komsiju je izneo 50 000dinara (mozda 5000vishe), i radio je na 124 000km,kad ga je i uzeo. Auto je 2004.godiste. Pre toga je vozio keca, i mozes misliti koliko ga hvali. Ja sam ga vozio. Startan, zivahan mali gradski auto. Po meni je malo tvrd preko rupa. Ali Boze moj. To je turbo dizel komon reil motor (turbo dizel direktno ubrizgavanje) i kad mu se upali turbina imas i za preticanje, a i donekle brzinu.
oko 85 konja je dovoljno za takav auto...
Hvala Damnjane!
Jos kad bi ko\\znao koji je najbolji ovlasceni fiatov servis u NS-u?, bilo bi extra:lol:
 
Ljudi, ja resio moj problem sa pisljivim stop svetlom. Poslusao sam Ogijev savet (Ogy imas pice), rasturio i levu i desnu stop lampu u video da mi je desna pravila problem. I to bas ono mesto gde se spajaju leva i desna zica u masu! Tu je bio los kontakt. Jos jednom hvala svima na pomoci a posebno Ogiju!!!! Juuuuhhhuuuuu!!!!
 
Da li neko zna kako da se promeni polozaj volana sa desne strane na levu? Cuo sam da postoji servis u Novom Sadu koji to radi odlicno. Ako neko zna neki drugi servis u Srbiji neka pomogne.

To moze da se uradi, ali je totalno neisplativo! Pitaj Valeriana on zna neki servis sigurno koji to radi posto covek uvozi aute iz Engleske. Mali oglasi pa vozila pa ga nadji, ima tamo svoju temu.
 

Back
Top