dosadni drugari

Mlad&N

Početnik
Poruka
34
Da li je moguce negde naci normalne osobe za zezanje, izlaske, partiju stonog fudbala/bilijara ili sta vec...? Ali i osobu sa kojom se dobro osecam, na koju mogu da racunam i kad stvari ne idu bas najbolje, pa posle svega nisam ni ja Terminator 5 i ja vrlo cesto ispizdim, imam zelje koje nije uvek lako ispuniti, pogotovu ne tako brzo koliko bih ja zeleo, itd...Ali tesko.

Ne znam ni kako smo se ja i on uopste upoznali, cini mi se da je bilo preko nekog skolskog ili tako, ali decko smaraaaa. Super je, ma pricao 10000 puta kako sam mu ja najbolji drug, kako bez mene ne bi mogao da zivi, itd itd. Meni je to cudno, ali ok, mislim da je to radio samo zbog onog mog skolskog da bi njega napravio ljubomornim, ajd dobro.
E sad ja sam se u poslednje vreme malkice promenio, izdesavale su mi se neke lose stvari, pa sam i ja jednostavno pun frustracija i jednog momenta nisam mogao vise da glumim "idealnog ortaka"...Poceo sam jednostavno da pricam nasumice sta mi je u tim trenutcima padalo na pamet (bez ikakvog "filtera"), da osecam sta sam hteo, bilo mi je potrebno da neko zadovolji i moje osecanje licne vaznosti; pa se on ucinio kao pogodna meta, jer je meni za zaljenje da decko od dvadeset-i-kusur nije nikad bio na moru kasvetno, ne zna da pliva, ne zna da vozi, ne zna da igra bilijar, nikad nije napravio zurku, devojku video samo na slici (mada ni ja nisam bolji, ali bar cu priznam ;)), ne bavi se nicim osim faksa na kojem ima sve ciste sestice...Jbmg ja ajde nema veze necu da budem takva svinja, mada su mene ostali "drugari" tokom zivota skartirali i za manje stvari....Tako da sam poceo malo i da ga zezam zbog toga, ali u najboljoj nameri dajem rec!! Druzili smo se, udjemo u kafic on ne zna ni sta da naruci, nikakvo svoje misljenje nema, sve treba ja da organizujem, ako ga ne pozoves na zurku katastrofaaaaaa, a ja u njegovu sobu nikad nisam ni usao, nemoguce da mu je keva takva da ne moze jednom GODISNJE da i on u svom stanu napravi nesto...
Tako da su nasa razlicita politicka opredeljenja naravno posluzila samo kao povod da se dobro izlajemo jedan na drugog, iako sam ja to radio krajnje perverzno priznajem...ali opet sta?? i meni su drugi to radili...
Posle sam otisao da se napijem kod onog skolskog i njegovih ortaka, resili smo da ostanemo da spavamo kod njega; medjutim nekako je ovaj saznao da smo "tamo" i da se "zezamo bez njega" (jadaaaan), dosao je za 15min uleteo u stan kao "Ahhaaa vi, ja treba da preispitam druzenje sa vama, vi se tu zezate bez mene..." Al je napravio predstavu brate, sta sad treba li krivicno da odgovaram ako sam otisao kod drugara i nisam javio "njemu"??
On to tumaci kao "nedostatak postovanja", ma moze ga ..... Druzio sam se definitivno sa vise ljudi nego on i znam manje vise kako ide, ako moze da nadje nekog boljeg nek ide slobodno...
Ufffff...Sta vi mislite?
 
Najbolji jedini i najinteresantniji drugar koga tjesh ikada imati u zivotu si ti sam sebi.
Dozivotna veza obostrano obavezujutja.
To je jedini prijatelj na koga stvarno mozesh da rachunash i potpuno se oslonish.
 
nema nista gore od gloope zene koja se pravi pametna :roll: i seen it!!! pogotovo na poslu!
gde novac se zaradjuje kakav takav....
----------------------
bolje ti je da imas 2 prijatelja i devojku,ne treba ti nista vise.Dovoljno su ti oni za zezanje ,ionako kad pochnes da radis neces imati vremena ako ti nije neki posao vezan za kucu. aaa ukapireces sta sam hteo da ti predochim ?!? :) nemoj da gubis glavu za sitnice i zbog zenske neozbiljnosti i gluposti uopste. treba novac zaraditi to treba da ti je motiv...najveci.
ali ti volis da izlazis i da se provodis ,opijas ..mogu misliti kakav si ...
 
Ništa gore nego kada jedan smoriša pokušava da pobegne od drugog smoriše da bi za sebe rekao da nije smoriša, i da može da se druži sa extra zanimljivim likovima (koji su takođe smoriše).
 
treba novac zaraditi to treba da ti je motiv...najveci.
ali ti volis da izlazis i da se provodis ,opijas ..mogu misliti kakav si ...

a ti ne volis da se zezas i opijas? ili mozda imas >40 god, onda je ok :p
shvatas sta hocu da ti kazem.
ako cemo to da radimo sad je vreme, uostalom masovna pojava izlisno da ja bilo sta kazem...danas si 'freak' ako ne popijes ponekad na zurci malo vis.

i mani se mnogo jurnjave za novcem, postenim radom velike pare je tesko zaraditi, a sa malim parama ces uvek biti nezadovoljan sto nemas vise, tako da bolje bataliti u startu 8-):shock:
 
a ti ne volis da se zezas i opijas? ili mozda imas >40 god, onda je ok :p.
ako cemo to da radimo sad je vreme, uostalom masovna pojava izlisno da ja bilo sta kazem...danas si 'freak' ako ne popijes ponekad na zurci malo vis.

i mani se mnogo jurnjave za novcem, postenim radom velike pare je tesko zaraditi, a sa malim parama ces uvek biti nezadovoljan sto nemas vise, tako da bolje bataliti u startu 8-):shock:

ja kad se zezam potrosim novac...u enormnim kolicinama,to stoji..ponekad.
ne opijam se kuci ne pushim i nemam toliko godina sinak :lol: nemam ..devojke koje se opijaju i pisu kao prostakuse takve obilazim u shirokom luku ili mi se dezi na zurci da budem sa nekom takvom i osecam se iskorisceno:|
ti radi i dalje tvoj zivot,samo sam hteo da ti pretocim moje mishljenje :rolleyes:
to za frik ..radio sam i gore stvari :lol:
posteno i dobra devojka ,a ne quje i ex dzore,sponzoruse,dvolicne i bilo kakve osobe za ozbiljan brak.ja znam sta trazim i to nije mnogo jedino izgled malo.:razz::roll::arrow::|
da..bolje idem u manastir ili u legiju stranaca dok josh mogu vau ala si ti bistar :shock:8-)
 
hej helen ali ti odlichno razumesh tinejgere ili samo tamo delish savete a ovde si ruter salim se nesto sto preusmerava

da li ponekad imate osecaj da se uvek drugi dobro zabavljaju ma koliko njihove price bile u stvari jadnej jkao tuzhne bez veze i kao uvek su drugi bolji. aj to imam posle obilnog obroka.
 
a lepo je shto se ti kidash oko njega on je naporan i sve je na tbvojoj strani ali ti i da lje mislish kako se on potresao to mi se uvek svidjalo. ide ti na zhivce i jede ti jetru ali ti se mislish kako se on iznervirao
 
Брате, ниси га испоштовао!

Pa to mi je on i reko, kaze "u poslednje vreme tretiras me kao stoku" (figurativno)

Ali sta!!? Kaze trazi malo postovanja...Postovanje se ne trazi, nego se stice, a plus rekao je to na nacin kao da ono to je neka mala stvar; pa posle svega za mnoge je postovanje vazna stvar u zivotu, po nekim filozofima zelja za ljudskom velicinom i postovanjem je i najvaznija u zivotu. I sad pazi to, ne trazim od tebe nista, ALI SAMO...Zanimljivo.
Dal se neko od mojih ex pitao za to kako se ja osecam kad su radili neke stvari?? I to je trajalo, pa od 2. godine ZIVOTA...The world *****...
 
Pa to mi je on i reko, kaze "u poslednje vreme tretiras me kao stoku" (figurativno)

Ali sta!!? Kaze trazi malo postovanja...Postovanje se ne trazi, nego se stice, a plus rekao je to na nacin kao da ono to je neka mala stvar; pa posle svega za mnoge je postovanje vazna stvar u zivotu, po nekim filozofima zelja za ljudskom velicinom i postovanjem je i najvaznija u zivotu. I sad pazi to, ne trazim od tebe nista, ALI SAMO...Zanimljivo.
Dal se neko od mojih ex pitao za to kako se ja osecam kad su radili neke stvari?? I to je trajalo, pa od 2. godine ZIVOTA...The world *****...

Тако је! Искали на том јаднику све што ниси могао на онима који су тебе кињили!
 

Back
Top