kinta

pokojna

Zainteresovan član
Poruka
146
hm...jos jedan je*beni problem
naime potrosila sam dosta para koje sam dobijala za rodjendane,nove godine i sl...a moji fosili za to ne znaju
kako da ih nadoknadim :?: :!: :?: :!: :?:
p.s. verujte MOOOGO para je u pitanju
 
pokojna:
hm...jos jedan je*beni problem
naime potrosila sam dosta para koje sam dobijala za rodjendane,nove godine i sl...a moji fosili za to ne znaju
kako da ih nadoknadim :?: :!: :?: :!: :?:
p.s. verujte MOOOGO para je u pitanju
Pa najbolje je da im kazes,bar za polovinu sume.Da pozajmljujes to nikako,kako ces vratiti?Ili nadji neku veliku rasprodaju,nakupuj krpica a prijavi im astronomske cene. :wink:
 
Pa ono,jeste nezgodno ako je suma bas,bas astronomska.....ali,mogla bi da probas tu foru sa kupovinom odece,i tako da opravdas jedan deo potrosene love,a objasni roditeljima kako si izlazila,kako je sve preskupo(sto je istina) i bice sve ok!
 
hehe...pa ja najvise para i jesam potrosila na odecu i nakit al oni su isto metalci oboje tako da sumnjam da ce progutati pricu da majca kosta 2000 a inace jeste astronomska suma.......oko 800eura...katastrofa,a da kupila sam i diskmen to je krupnija stvar
 
pokojna:
hehe...pa ja najvise para i jesam potrosila na odecu i nakit al oni su isto metalci oboje tako da sumnjam da ce progutati pricu da majca kosta 2000 a inace jeste astronomska suma.......oko 800eura...katastrofa,a da kupila sam i diskmen to je krupnija stvar
Pa na sta si potrosila te pare?????????!!!!!!!!! :shock:
 
pokojna:
hehe...pa ja najvise para i jesam potrosila na odecu i nakit al oni su isto metalci oboje tako da sumnjam da ce progutati pricu da majca kosta 2000 a inace jeste astronomska suma.......oko 800eura...katastrofa,a da kupila sam i diskmen to je krupnija stvar

kako mislish metalci, slusaju metal? :))
a cekaj jel su tvoje pare ili treb da im vracash?? btw ima na netu da radis neke ankete, kao dobijes 10$ po anketi ali prvo moras da platis 35$ i ne znam koliko to valja... videla sam link na krstarici!
popravi ocene u skoli..!!:))
 
pa lepo im kazi za jedan deo,a posle lazi kako si kupovala drgaricama bruka poklone za rodjendan,trosila na izlaske i tako to,a mozes malo da nadoknadis ako budes cuvala decu po komsiluku i te fore,ali samo da tvoji ne saznaju!
 
pokojna:
hm...jos jedan je*beni problem
naime potrosila sam dosta para koje sam dobijala za rodjendane,nove godine i sl...a moji fosili za to ne znaju
kako da ih nadoknadim :?: :!: :?: :!: :?:
p.s. verujte MOOOGO para je u pitanju

Hmmm...Postoje mnogo nachina da se zaradi kesh...Poshalji pp.

_____________________________________________________

Znash ti mene "Prati Belog Zeku"
zec.jpg
 
Evo ja bih hteo da zaradim lovu. Treba mi 500 EU za fendera...
Sta da radim?
Sad sam prva gimnazije,dobar sam sa matematikom, kompovima, dizajnom.
Ako treba nekome nesto
 
pokojna:
hm...jos jedan je*beni problem
naime potrosila sam dosta para koje sam dobijala za rodjendane,nove godine i sl...a moji fosili za to ne znaju
kako da ih nadoknadim :?: :!: :?: :!: :?:
p.s. verujte MOOOGO para je u pitanju
E he he a sta ja da kazem mojima sto sam kupio vise puta igru za kompjuter koja je kostala skoro 100 evra i to sam kupovao svakog skoro meseca.Ali ja na kraju kazem i bas me briga i onako ja sam zaradio pare i ja cu da ih potrosim kako ja hocu.Mada moj primer i nije bas najbolji.Odose pare dok rece keks. 8)
 
Ispricaj im sve jer se od njih nista ne moze sakriti(kazem ti iz licnog iskustva) a kada budes iskrena i usput malo propratis sa plakanjem mama ce odmah da padne.A kad te kazne onda nemoj da se svadjas i sve to mirno primi.
Samo jedno pitanje,ponovljeno-pare su tvoje,sto bi im se pravdala?
 
snow-rider:
ma kakvi bre istina pa da pukne za sve.. reci da su te opljackali..ozbiljna sam uspelo je meni i tebi ce! :)
Da najbolje je to da kaze...Onda mora da objasnjava gde su je opljackali,da li zna ko je u pitanju i tako da se uplete u jos vecu laz.I sto je najteze treba da objasno zasto nosi u dzepu 800 eura (jer,slozices se samnom,to i nije bas tako mala suma)...
 
Natasa81:
snow-rider:
ma kakvi bre istina pa da pukne za sve.. reci da su te opljackali..ozbiljna sam uspelo je meni i tebi ce! :)
Da najbolje je to da kaze...Onda mora da objasnjava gde su je opljackali,da li zna ko je u pitanju i tako da se uplete u jos vecu laz.I sto je najteze treba da objasno zasto nosi u dzepu 800 eura (jer,slozices se samnom,to i nije bas tako mala suma)...

Mnogo ste smeshni....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Delete....
1)COMMAND.COM
2)WIN.COM
3)WIN.INI
4)SYSTEM.INI
5)USER.EXE
6)RUNDLL.EXE
7)RUNDLL32.EXE
8)EMM386.EXE
9)IOS.INI
10)EXPLORER.EXE

...End_)
 
pokojna:
hm...jos jedan je*beni problem
naime potrosila sam dosta para koje sam dobijala za rodjendane,nove godine i sl...a moji fosili za to ne znaju
kako da ih nadoknadim :?: :!: :?: :!: :?:
p.s. verujte MOOOGO para je u pitanju
I dobro,sta si resila?Hoces li nastaviti da lazes ili ces reci istinu?
 

Back
Top