Muškarci i raskid veza

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Svi volimo da pričamo o svojim ''osvajanjima'' i mislimo da time sebi dižemo rejting,dok ne dođe do raskida...međutim,činjenice i život kažu nešto drugo.Malo statistike o raskidima,
inicijatori raskida:
Žena (64%)
Muškarci (21%)
Sporazumno (15%)
Statistika kaže da se žene racionalno,i bez mnogo okretanja unazad odlučuju na raskid,emocije su nestale,i ne veže ih ništa više.
Ako su one inicijatori raskida,tu više nema nikakvih veza koje ih mogu vratiti.Kako preboleti raskid,i vratiti se u život?...imajte u vidu da je to najlakše uraditi ako prekinete sve moguće veze sa ženom koja vas je ostavila...pa,recite neku u našu odbranu,i vaš recept za lakše zaboravljanje lepe zajedničke prošlosti...:D
 
Odavno ne pravim nepromisljene ili nezrele korake zbog kojih bi se nakon raskida kajao,odnosno vracao film,da li sam negde pogresio.Takodje imam osecaj,koliko je osoba spremna za nesto duze,i stoga ne ''ulazem'' previse emocija u neku neozbiljnu vezu.Ako se pak dogodi neki bolan raskid,lakse cu ga podneti leti u nekoj novoj avanturi.
 
Najbolji lek je intelektualno uzidzanje i svest da nisu vredne sekiracije posle raskida.
Ma ne pomaže ništa ako nisi na čistom sa emocijama.
Odavno ne pravim nepromisljene ili nezrele korake zbog kojih bi se nakon raskida kajao,odnosno vracao film,da li sam negde pogresio.Takodje imam osecaj,koliko je osoba spremna za nesto duze,i stoga ne ''ulazem'' previse emocija u neku neozbiljnu vezu.Ako se pak dogodi neki bolan raskid,lakse cu ga podneti leti u nekoj novoj avanturi.
Ja retko mogu biti tako proračunat.
 
inicijatori raskida:
Žena (64%)
Muškarci (21%)

uopste me ne cudi... samo nije navedeno koliko od ovih 64% cine zene koje su muskarci naveli da "same shvate da je kraj i odu"... sto jeste rasprostranjeno ponasnaje medju muskarcima koje poznajem... koliko puta sma cula od ortaka:
" si blesava? nikad idrektna prica, nego lagano... proredis vidjanja, proredis pozive, spremas teren i za 2-3 meseca ode ona sama"

whoos...
 
uopste me ne cudi... samo nije navedeno koliko od ovih 64% cine zene koje su muskarci naveli da "same shvate da je kraj i odu"... sto jeste rasprostranjeno ponasnaje medju muskarcima koje poznajem... koliko puta sma cula od ortaka:
" si blesava? nikad idrektna prica, nego lagano... proredis vidjanja, proredis pozive, spremas teren i za 2-3 meseca ode ona sama"

whoos...
'ajde Srce,stvarno misliš da smo toliko pametni i pokvareni?:roll:Takvih kakve ti opisuješ ima 0,01%,znači na nivou statističke greške.;)
 
Ja nikad nisam rekla da sam tough woman.:D
O,žao mi je...za nežno žensko biće
1.gif
 
uopste me ne cudi... samo nije navedeno koliko od ovih 64% cine zene koje su muskarci naveli da "same shvate da je kraj i odu"... sto jeste rasprostranjeno ponasnaje medju muskarcima koje poznajem... koliko puta sma cula od ortaka:
" si blesava? nikad idrektna prica, nego lagano... proredis vidjanja, proredis pozive, spremas teren i za 2-3 meseca ode ona sama"

whoos...

Ima jedna izrekaČ ''Žena je svaka po malo proračunata, ali kad naidjete na proračunatog muškarca bežite od njega što dalje.''

Htedoh reći, te koje opisuješ su zaista u manjini.
 
super ako su manjina, ali ja takve uglavnom znam tj sa njima se druzim...:?

i cinjenica je da jesu proracunati pre nego emotivni... ili je to ono sto se zove razumno ponasanje?

ne znam, meni je to ljigavo (to = mrcvariti nekog dok sam ne shvati da treba da ode)
 
super ako su manjina, ali ja takve uglavnom znam tj sa njima se druzim...:?

i cinjenica je da jesu proracunati pre nego emotivni... ili je to ono sto se zove razumno ponasanje?

ne znam, meni je to ljigavo (to = mrcvariti nekog dok sam ne shvati da treba da ode)
Ako su takvi to ih je neko učio,majke verovatno...muškarci neće da traće vreme da podučavaju sinove kako da se ponašaju,ja ne znam nijednog takvog,niti sam dosad tako nešto čuo.:roll:
 
izazivas me da ti na ovo pitanje kazem - ma ne, mislim da si glup :D
(e sala skroz, ne mislim nista)

nije koren tog ponasanja samo u pokvarenosti ili pameti (mislim). nego u izbegavanju izvesnog broja muskarca da stvari resavaju razgovorom....
Kako da rešavamo stvari razgovorom?...To retko pali,pošto su žene veštije i lakše izbegnu ono što ih ne zanima,ili im se ne sviđa,pa uvek izvisimo...posebno što o nekim stvarima nećete da pričate...:DMis'im,možemo da se šalimo...:lol:
 

Back
Top