Srbija bez kosova je spas

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
33.110
A sta obican covek , koji ustane ujutru , ode na posao , dodje kuci , tu zena i deca , ima od toga da Kosovo bude deo Srbije ?
Onakvo Kosovo puno problema koji nisu uspeli da se rese ni u ex Kraljevini ni u SFRJ ni u vestackim tvorevinama nakon SFRJ , pa ni u Srbiji .
Jel nam treba zamlja puna problema ???
Samo nemojte one price , to nam je dedovina , to je bogata zemlja iridijumom i platinom , da jeste to bi se iskopavalo jos odavno , bla bla nafta bla bla zlato ... ccc...
I price kao mene emotivno veze Kosovo...izvinjavam se izbeglicama ... ali ovde gomila ljudi koji ne znaju ni gde je Kosovo na karti prica kako im ono treba . To je prosto , zadivljujuce . I da odu na Kosovo , uzasnuli bi se kad bi videli sta im treba .
Sto nama treba Kosovo ???
 
sto nam treba kosovo?

sto nam treba vojvodina, raska , jugozapadna srbija, sumadija, timocka krajina?

sta ce nam sve to?

pa eto dacu ti samo jedan argument

zato sto srbija ima na kosovu imovinu u vrednosti od preko 200 milijardi eura(podatak vlade Srbije)

zato sto na kosovu ima rezervi lignita toliko mnogo da sa njim mozemo da proizvodimo struju sledecih 150 godina.

dovoljno?
 
Imas slepo crevo koja je inficirana . E doktor ti kaze ako vam ne odstranimo slepo crevo , vi umirete .
Srbija je telo , a Kosovo je slepo crevo .
Jel bi vise voleli da zivite kao na Kosovu , ili kao u Srbiji ?
I sto lepo ne odeete na Kosovo , pa ljudi tamo nema nista , ej nista .
 
Ako eliminises emocije, sta ti kaze razum?

Razum mi kaže da mi ne treba država sa milion ljudi čijom ulicom ne smijem da prođem jer me mrze samo tako, ali šta imam od toga? Ionako Rocco S i družina imaju više vremena da piskaraju po forumu tako da će njihovo mišljenje da se pita a ne moje.
Pitam se zašto Toma, veliki Srbin i patriota, nije održao predizborni miting u SRPSKOJ Prištini? Nisu mu potrebni glasovi cijele jedne srpske pokrajine???? Okej, Tadića razumem, on se već odrekao Kosova, ali Toma, navodno, nije:twisted:
 
Krajnje glupo postavljeno pitanje.
Ako tako kreneš, šta boli uvo tog običnog čoveka, koji ustane ujutru, krene na posao, dođe kući, bla-bla...za bilo šta van npr. njegovog radijusa kretanja.
Ja npr. isto imam i od Valjeva, kao i od Kosova.
Ovde se uopšte ne radi o tome šta pojedinac ima od Kosova niti to može da bude bilo kakav kriterijum za određivanje stava prema tom problemu.
 
sto nam treba kosovo?

sto nam treba vojvodina, raska , jugozapadna srbija, sumadija, timocka krajina?

sta ce nam sve to?

pa eto dacu ti samo jedan argument

zato sto srbija ima na kosovu imovinu u vrednosti od preko 200 milijardi eura(podatak vlade Srbije)

zato sto na kosovu ima rezervi lignita toliko mnogo da sa njim mozemo da proizvodimo struju sledecih 150 godina.

dovoljno?
E, Skijašice, kakav si ti materijalista....A onaj nesrećni narod tamo? Ebo te lignit.
 
Imas slepo crevo koja je inficirana . E doktor ti kaze ako vam ne odstranimo slepo crevo , vi umirete .
Srbija je telo , a Kosovo je slepo crevo .
Jel bi vise voleli da zivite kao na Kosovu , ili kao u Srbiji ?
I sto lepo ne odeete na Kosovo , pa ljudi tamo nema nista , ej nista .

glupo poredjenje.

bolest treba leciti a ne odsecati zdravu nogu.

bolest se leci tako sto se antibioticima kalibra 7.65 i 120 mm sa zdravog dela organizma proteraju albanski virusi i bakterije.
 
E, Skijašice, kakav si ti materijalista....A onaj nesrećni narod tamo? Ebo te lignit.

nisam skijasica a ni materijalista.

samo volim da tucem vas ds-ovske izdajnike i lopine argumentima koje najvise cenite u zivotu - novcem i materijalizmom.

jer da sam rekao "zato sto su tamo svi najvazniji srpski manastiri i zato sto je tamo formirana srpska drzava i zato sto je nase jos od 7 veka nase ere" vi bi mi rekli da sam zaludjenik. ovako kad vas satrem kao sve izdajnike ekonomijom i novcanim argumentima mozete samo da nstavite da prdite u prazno kao i dosad.
 
nisam skijasica a ni materijalista.

samo volim da tucem vas ds-ovske izdajnike i lopine argumentima koje najvise cenite u zivotu - novcem i materijalizmom.

jer da sam rekao "zato sto su tamo svi najvazniji srpski manastiri i zato sto je tamo formirana srpska drzava i zato sto je nase jos od 7 veka nase ere" vi bi mi rekli da sam zaludjenik. ovako kad vas satrem kao sve izdajnike ekonomijom i novcanim argumentima mozete samo da nstavite da prdite u prazno kao i dosad.

Možeš da se vadiš do ujutru. Prvo ti pare pale na pamet, sramoto.
 
Шта ће Уједињеном Краљевству Фокландска острва? Шта ће Кипру турски део Кипра? Шта ће НР Кини Тајван? Шта ће НР Кини Хонг Конг и Макао?

Шта ће Турској Курдистан?!
 
Jel' to onda znači da smo isti kao i oni?

a sto ti siptarima ne prepustis svoj deo grada u kojem zivis?

sta ce ti?

i ako cemo nesto da dajemo i poklanjamo zasto da im ne damo beograd mesto kosova?

pa i onako je beograd krace deo srpske drzave nego kosovo.

kosovo je bilo srbija od 7 veka a beograd je prvi put postao srpski tek 1804 godine tj nas je tek nekih 200 godina
 

Back
Top