ponovo 8500GT 256Mb

Lord Markus

Zainteresovan član
Poruka
433
uzeo sam nov komp sa ovom karticom Cpu je Athlon64 4200+ X2 BOX , mata MSI K9N-NeoF V3 NForce560...

e sada, nisam neki gamer tip, zbog toga i nisam kupovao neku jacu grafiku...sve sto igram jeste FIFA...

problem je sledeci...Fifa 2008 mi je sasvim OK radila na predhodnoj masini (sempron 2800, Ati 9600Pro), a sada mi sve nesto koci secka, itd..

u cemu je problem >???
Driver??
 
:p:grin:8), hvala na pokusaju, ali nisam toliki pajser, da li je moguce da na staroj 9600 radi na medium detaljima, a ja da stavim sada na LOW....doduse probao sam, sve na Low, ali ponovo potpuna ista stvar.....znaci nije do toga...



e reci te mi ljudi da 9600pro 256MB DDR nije mozda jaca od 8500GT 256 MB DDR3???:p8-):lol:
 
a joj, fora je sto sam na dial-up....moram do kafea...

koji ljudi su ima li iste probleme pod istim uslovima

@strajo

ma ok je nisam ni rekao da si rekao nesto lose,a kamoli pomislio :p....nego me pecka sada ovo ne mogu da igram fifu pa sam nervozan..:roll:
 
e znash shta mi josh pada napamet... mada ne verujem... a mozhda i mozhe :lol:
da je do procesora... tj da igre ne koristi 2 jezgra nego samo jedno a to mozhesh i proveriti udji u igru pa u task manager na tab performance tu bi trebalo da stoje 2 jezgra pa ti vidi jel rade oba... a i instaliraj svejedno ako nisi AMD dual-core optimizer!!! :D
 
e znash shta mi josh pada napamet... mada ne verujem... a mozhda i mozhe :lol:
da je do procesora... tj da igre ne koristi 2 jezgra nego samo jedno a to mozhesh i proveriti udji u igru pa u task manager na tab performance tu bi trebalo da stoje 2 jezgra pa ti vidi jel rade oba... a i instaliraj svejedno ako nisi AMD dual-core optimizer!!! :D

ne pomaze...

a sto je zanimljivo a zaboravio sam da napomenem, na pocetku je sve ok, tek pri karaju prvog poluvremena pocinje da koci, da bi pri kraju utakmice seckanje i kocenje bilo nenormalno

dajte neki link za drivere da ne lutam,..
 
e ovako, sada za divo cudo, kada sam instalirao optimizer, restartovao komp, sve radi OK,

temperatura GPU-a , (mereno preko Everesta) pre pocetka igrice ima 59-60, a posle 1 h igranja, bila 68??

znam da je los izbor bio, ali *** nisam imao bas para za chiftec
 

Back
Top