kako napraviti temu

Kako ti nije jasno da ako zelis temu za telefon, moras bar znati marku a pozeljno je i model:roll:
Univerzalno resenje za sve telefone NE POSTOJI!!!

Dala sam link, mislim da je to odgovor na ovaj post;)
We support most Nokia Symbian S60, S40 and Sony Ericsson models.

Pa, moraš malo da istražiš sajt.Ja nemam ni NOKIA SYMBIAN ni SONY ERICSSON, pa sam napravila nekojliko tema...
 
Hmm, i to je nesto...ali ako pokrenes sonyjev program za teme (theme creator) i vidis sta se sve menja i moze, onda ovaj na sajtu ispada za malu decu jer u temi samo postavi sliku(beckground) i promeni boju slova...
I jeste tema i nije;)
 
Pa sto se toga tice tu i jesi u pravu...malo je bzvz i ne moze se napraviti neka extra tema,al decko nije ni trazio to,samo je pitao jel ima neki link,al nije definisao kakve bi teme da pravi...tako da njemu ako odgovara,super,a ako ne onak nista...
E,da te pitam (Oggy) jel ti imas mozda sony ericsson?
 
Super...e sad da te pitam,jel ti znas mozda,dal postoji neki nacin i kako da stavim sifru na poruke,imenik i sl...?Ja imam k750i,ono,solidan mob,al ne moze nigde da se stavi sifra(samo kad se pali) i to mi malo glupo sto moze samo tu sifra da se stavi....
 
E,pa super...sad da te pitam jel znas mozda dal postoji neki nacin da stavim sifru na poruke,imenik itd...?ja imam k750i,al moze sam da se stavi sifra kad se pali mob...:-| pa ako znas neki nacin da zakljucam,pa da mi kazes?
 

Back
Top