MTV Stil

EVO na pochetku kakva je tradicija da osnivach teme prvi lupi svoj post daklem,veoma mi se svidja mtv stil pesme koje promovishe mtv emisije su extra a trenutno najvishe volim block chart block i narawno matv adria top20
 
Na mtv-ju je RANIJE vredeo Breakfest club.Odkad ga nema,mtv palim samo ponedeljkom u 23h da gledam headbangers ball,ili ako mi neko javi da imam pepperse..A pesme koje pustaju su UGLAVNOM Rihanna i Beyonce,pa mi se gade...A tebi samo nek' je "extra":roll:
 
Po meni MTV Adria je najvece * od kanala,pre dok je bio onaj nemacki MTV nisam Tv gasio a sad nepada mi na pamet da gledam Adriu.!One spotove sto pustaju u Headbangers ball-u imam vec 2 godine,pola od onih bendova su se raspali ili promenili imena (nema sta u toku su).A sto se tice stila nema veze s vezom trebao bi da se zove Pink Adria a ne Mtv ono sto pustaju je strana verzija Zvezda Granda!
 
STRUTTER%20net%20COVER.jpg
 
vh1 ima 80 90 stil ali da pushta chak i jako zaboravljenu muziku ali ponavljam mtv je mtv

To NIJE ZABORAVLJENA MUZIKA.Vec legendarna.Zaboravljeni ce biti JoJo,Usher,Rihanna,Fergie...itd za 30 godina...
MTV je nekad davno bio super kao ideja,muzicka televizija,pop kultura itd...Mada naravno uvek naklonjen mainstreamu,jer da li bi neko gledao MTV da pustaju nepalsku duhovnu muziku?Ne.A posto je sada mainstream sr.nje,barem meni,onda ne gledam MTV.
 


To NIJE ZABORAVLJENA MUZIKA.Vec legendarna.Zaboravljeni ce biti JoJo,Usher,Rihanna,Fergie...itd za 30 godina...
MTV je nekad davno bio super kao ideja,muzicka televizija,pop kultura itd...Mada naravno uvek naklonjen mainstreamu,jer da li bi neko gledao MTV da pustaju nepalsku duhovnu muziku?Ne.A posto je sada mainstream sr.nje,barem meni,onda ne gledam MTV.

ne mislim bukvalno ZABORAVLJENA.Hvala Bogu da ce Fergie Rihanna i ostala novokomponovana kompanija8-) ostati zaboravljeni jer i dalje nemeju nijednu pametnu pesmu:cry:
 

Back
Top