Toni Bler želi da postane "predsednik Evrope"

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
:shock::shock:Toni Bler želi da postane "predsednik Evrope":shock::shock:
Autor: Blic online | 02.02.2008 - 14:12
Bivši britanski premijer Toni Bler želi da postane “predsednik Evrope”, odnosno predsednik novouspostavljenog Saveta ministara EU, piše engleski ”Gardijan”.

Bler je već započeo razgovore sa svojim bivšim političkim saveznicima u Dauning stritu u vezi pokretanja kampanje za ovaj položaj. “Gardijan” navodi da bivši engleski premijer još nije doneo konačnu odluku, ali da bi veoma rado prihvatio mesto predsednika ako dobije relana ovlašćenja u oblastima odbrane i trgovine.
Bivši britanski premijer se trenutno nalazi na mestu izaslanika UN za Bliski istok, a kandidaturu za novu funkciju aktivno podržava i francuski predsednik Nikiolas Sarkozi.
“Gardijan” navodi da Bler nije zadovoljan svojim sadašnjim položajem, jer nema realnu moć da utiče na izraelsko-palestinski dijalog, već je njegov auloga svedena na podršku političkom i ekonomskom razvoju Palestine.
Političari koji su upoznati sa Blerovim planovima ipak navode da će on imati dosta protivnika u borbi za novi položaj, zbog složenih političkih odnosa u samoj EU.
Pored Blera, za položaj "predsednika Evrope” će se kandidovati i bivši austrijski kancelar Volfgagn Šisel i sadašnji premijer Luksemburga.
Ova funkcija je ustavnovljena nedavnim Lisabonskim ugovorom lidera EU. Predsednik Saveta ministara biće na čelu tela koje će biti ključno za donošenje odluka unutar EU.
 
А ја не желим да уђемо у Европу....осим на Руским тенковима...

T-80B-on-parade-1.jpg
 
U Boga mu jarca sad mi pade na pamet nesto.

Kako bi odlicno bilo kad bi smo i mi mogli nase omatorele i ispusene politicare da skrajnemo negde tamo, da cantraju o propisnim dimenzijama ljuljaski i krivini ploda banane u 'institucijama' EU. Kakav odmor za sve nas.

Samo zbog toga treba da udjemo u EU.

mogu ti reci da si me ovim argumentom pokolebao u mom ubedjenju da ne treba ici u EU....:-?
 
pa bler je bio kao dobar PM. da nije pokupio imidz pudlice pri kraju, oko busha, ostao bi upamcen kao baja i dosta cenjen u evropi
Bio je odličan premijer, uostalom koliko je mandata prošao...
I šta je problem oko nove funkcije...
Možda zato što je čovek prešao u katoličanstvo pa se neki ''uskopistili''
K'o da nam nije dovoljna ova ''uobičajena'' srpska paranoja,već moramo i da uvozimo:roll::roll::roll:
 
Одавно се зна да ће та битанга и постати ПРЕДСЕДНИК ЕуРОПЕ--- то је део оног плана о светској НАДВЛАДИ....

Јел` ти сада јасно зашто се одрекао своје протестантске вере и прбегао код папе!

Душа продана... био и остао!
 
Јел` ти сада јасно зашто се одрекао своје протестантске вере и прбегао код папе!

Душа продана... био и остао!
Koliko znam bio je i ranije polu-katolik:)
A što se tiče ''konvertovanja'',ili po meni vraćanja u originalnu hristovu crkvu, bolje se navikni...
Biće toga dosta u godinama koje slede;)
 

Back
Top