Da li imate...

ma ne da zrace nego strava, jos samo da smanjim svetlo :lol:
ma bez zezanje, fotke, a a a...pre me je bila blamaza, ko ce da ih razvije i tome slicno, a sad ma imam digitalni foto aparatic, jos samo prilika da se ukaze :D :D :D
 
...ah,da...obozavam njihov profil...
...ah,da...kolekciju sam malo upotpunio zivuljkicama...
...a i svoj...profil devojke zivuljkice rado isticem na mestima,zvanim -javna mesta- ili samo za gledanje...i kako covek da ne jurca za njima-KAD SU TAK' SLATKE-... :wink: :idea:
 
ana marija:
ma ne da zrace nego strava, jos samo da smanjim svetlo :lol:
ma bez zezanje, fotke, a a a...pre me je bila blamaza, ko ce da ih razvije i tome slicno, a sad ma imam digitalni foto aparatic, jos samo prilika da se ukaze :D :D :D

Na digitalne sam najvise i mislio, mozes da slikas sta zelis, da brises, biras, smestis u folder, prebacis na CD... postoji i par mesta u gradu gde se mogu uraditi slike, vrlo diskretno i bez straha da ce biti zloupotrebljene, provereno:)
Ja sam kupio za novu godinu Olympys C-350 zoom, 3,2 Megapxl, to je fantazija;)
 
Charobnjak36Bgd:
ana marija:
ma ne da zrace nego strava, jos samo da smanjim svetlo :lol:
ma bez zezanje, fotke, a a a...pre me je bila blamaza, ko ce da ih razvije i tome slicno, a sad ma imam digitalni foto aparatic, jos samo prilika da se ukaze :D :D :D

Na digitalne sam najvise i mislio, mozes da slikas sta zelis, da brises, biras, smestis u folder, prebacis na CD... postoji i par mesta u gradu gde se mogu uraditi slike, vrlo diskretno i bez straha da ce biti zloupotrebljene, provereno:)
Ja sam kupio za novu godinu Olympys C-350 zoom, 3,2 Megapxl, to je fantazija;)[/quote]

Znam da nije ni mesto ni vreme ni forum- ali me zanima gde si je kupio i koliko kosta?
Sorry, moderatori, necu vise
 

Back
Top