bliski susret

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
sa drkadzijama:D.
dakle, koliko cesto vam se desavalo da naletite na tipa koji onanise javno?
kako ste reagovali?
ja sam imala nekoliko takvih susreta i svi su svojevrsni dozivljaji.
 
Užas jedan. Jednom u busu videla, jednom čula. Dno. Meni to baš nisu doživljaji za sećanje. Inače, mislim da najveći broj tih drkadžija jesu i pedofili. To su ozbiljne teme. Treba menjati zakon. Ali prvo da vidimo šta će biti u nedelju. Hmmm
 
ja sam naletela na tipa koji je mirno stajao u vojvode stepe na trotoaru u 15:30 i samo ga drzao u ruci. ali dok sam ja isla on je bio okrenut ledjima. nisam imala pojma sta se desava. videla sam zenu koja je isla iz suprotnog pravca i koja je, sa uzasnutim izrazom lica, sisla na kolovoz i htela da predje ulicu. ali opet nisam imala pojma sta joj je. i kad sam se ja priblizila on se okrenuo. uzas :???:
 
Užas jedan. Jednom u busu videla, jednom čula. Dno. Meni to baš nisu doživljaji za sećanje. Inače, mislim da najveći broj tih drkadžija jesu i pedofili. To su ozbiljne teme. Treba menjati zakon. Ali prvo da vidimo šta će biti u nedelju. Hmmm

.....mislim da tu nece biti drkanja vec ce jedan da po.pushi ............;-)
 
ja sam naletela na tipa koji je mirno stajao u vojvode stepe na trotoaru u 15:30 i samo ga drzao u ruci. ali dok sam ja isla on je bio okrenut ledjima. nisam imala pojma sta se desava. videla sam zenu koja je isla iz suprotnog pravca i koja je, sa uzasnutim izrazom lica, sisla na kolovoz i htela da predje ulicu. ali opet nisam imala pojma sta joj je. i kad sam se ja priblizila on se okrenuo. uzas :???:

jel na vozdovcu il u novom sadu?:)
 
ja sam naletela na tipa koji je mirno stajao u vojvode stepe na trotoaru u 15:30 i samo ga drzao u ruci. ali dok sam ja isla on je bio okrenut ledjima. nisam imala pojma sta se desava. videla sam zenu koja je isla iz suprotnog pravca i koja je, sa uzasnutim izrazom lica, sisla na kolovoz i htela da predje ulicu. ali opet nisam imala pojma sta joj je. i kad sam se ja priblizila on se okrenuo. uzas :???:

........u vojvode stepe ? .........komshinice ...............:lol:
 
kambodža: Nisi u pravu. Jako je bitno. Drkadžije samo to i rade sve vreme. Ionako nema promena kod njih. Najbolje bi bilo da se izdrkaju do samouništenja.

Ovo je bio politički intermeco. :)
 
ja nisam nikad,bar koliko se ja secam...eee ne lazem jesam kad sam isla u gimnaziju na nekom skretanju gde uvek ima manijaka u po bela dana...ma nista samo sam otrcala sa sve drugaricom u nepoznatom pravcu.
a sestra mi pricala u puli ima neki pero drkalo koji jje skoro urbana legenda jer niko ne moze da ga identifikuje a imao je prilicno impresivne akcije :lol: :lol: ono potpuno je bezopasan ali iskoci kad se najmanje nadas sa sve rukom preko lica ili majicom sve jedno :lol:
 
ljudi, ja sam imala i direktne napade,...nije ovo ni malo bezazlena tema...
tolko su me isprepadali u jednom periodu,covece ko da sam se predplatila na njih...dvojicu sam i jurila, jer mi je dozlogrdilo:twisted:
 
Auuuu jednog se bas secam. Imala sam traume od njega. Bio 5-6 m daleko od mene i ja gledam i ne verujem. A on vice otuda"ne, ne, nista ne brini, samo ti sedi tu". A bilo leto i nosila sam majicu na bratele i sorc. Srecom, pobegla sam :D
 
ja nisam nikad,bar koliko se ja secam...eee ne lazem jesam kad sam isla u gimnaziju na nekom skretanju gde uvek ima manijaka u po bela dana...ma nista samo sam otrcala sa sve drugaricom u nepoznatom pravcu.
a sestra mi pricala u puli ima neki pero drkalo koji jje skoro urbana legenda jer niko ne moze da ga identifikuje a imao je prilicno impresivne akcije :lol: :lol: ono potpuno je bezopasan ali iskoci kad se najmanje nadas sa sve rukom preko lica ili majicom sve jedno :lol:


:lol::lol::lol::lol::lol:heheheh zamisli kako se on zabavlja
 

Back
Top